Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf. Iacob
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Banzea MaraI iEPavel Niculina
Gheorghe SimonaI SEAndrei Beatrice
Manta AnaI SEAndrei Beatrice
Pahontu EvaI SEAndrei Beatrice
Mihaila MihaiII SESitaru Clara
Enachescu MaiaIII SEPastoric Irina
Gava LoriaIII SEPastoric Irina
Tureac RaresIII SEPastoric Irina
Oancea AndreiPregatitoare iEBabeu Rodica
Vlaicu CarlaPregatitoare iEBabeu Rodica
Enache MirunaPregatitoare SEDuta Cristina
Nicoara RaresPregatitoare SEDuta Cristina
Pirvu CarinaPregatitoare SEDuta Cristina
Spataru MayaPregatitoare SEDuta Cristina
Udo IoanaPregatitoare SEDuta Cristina
Danciu IoanaIII SIPastoric Irina
Grancea MarioPregatitoare SIDuta Cristina
Radoiu AndreiPregatitoare SIDuta Cristina
Visan AlexiaIII SIIPastoric Irina
Dumitrescu VladutIII SIIPastoric Irina
Stancu DavidIII SIIPastoric Irina
Rizoiu ErikaI SIIAndrei Beatrice
Sandra AdrianI SIIAndrei Beatrice
Serban MaraI SIIAndrei Beatrice
Stancu AlbertI SIIAndrei Beatrice
Ilioiu AndreiII SIISitaru Clara
Valimareanu FilipII SIISitaru Clara
Bologea MihailIII SIIPastoric Irina
Chelcea mIHAIIII SIIPastoric Irina
Cirstea OctavianIII SIIPastoric Irina
Ghetea MirunaIII SIIPastoric Irina
Mosteanu ElenaIII SIIPastoric Irina
Neacsu AndradaIII SIIPastoric Irina
Scarlat CristinaIII SIIPastoric Irina
Niculescu NicolasIV iIIPopescu Petruta
Stanciu DavidIV SIIPaulet Iuliana
Tamas DariaPregatitoare iIIBabeu Rodica
Nistor DeliaII iIIITudosie Elena
Oancea AnaisII iIIITudosie Elena
Muscalu IrisII SIIISitaru Clara
Balaceanu PhilipIII SIIIPastoric Irina
Parghel MariaIII SIIIPastoric Irina
Tamas LuizaII iIIITudosie Elena
Popa EvelynaIII iIIIAndrei Cristina
Barbu EdiI iMPavel Niculina
Stanciu TeodoraI iMPavel Niculina
Savescu ElizaI SMAndrei Beatrice
Balea StefanIII iMAndrei Cristina
Pomana MarioIII iMAndrei Cristina
Dragomir AlexandruIII SMPastoric Irina
Chiranescu ErikaIV SMPaulet Iuliana
David MihneaIV SMPaulet Iuliana
Gheorghe SaraPregatitoare iMBabeu Rodica
Iosif AnabellaPregatitoare SMDuta Cristina
Negulici EdmondPregatitoare SMDuta Cristina
Pislaru AndreeaPregatitoare SMDuta Cristina
Pislaru DavidPregatitoare SMDuta Cristina

Inapoi la centrele de concurs