Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:LUMINA
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUMINA
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Abseleam CodrinI B100Badea Elena
Badescu EduardI B100Badea Elena
Dumitrache RobertI B100Badea Elena
Marioanta AndreeaI B100Badea Elena
Olteanu MariusI B100Badea Elena
Rusen GeorgianaI B100Badea Elena
Simion SabrinaI B100Badea Elena
Taranu HoratiuI B100Badea Elena
Radu DariaI B96Badea Elena
Perieteanu AntoniaI B95Badea Elena
Ungureanu BiancaI B90Badea Elena
Valciu AdelinaI B82Badea Elena
Preda StefanI B81Badea Elena
Parvu AlessiaI B81Badea Elena
Baciu SebastianI B77Badea Elena
Monlasara SezenI B72Badea Elena
Badea ValentinI C100Rosioru Iuliana
Herghelegiu StefaniaI C100Rosioru Iuliana
Iordache StefanI C100Rosioru Iuliana
Nutu SorinaI C100Rosioru Iuliana
Seghedi LorenaI C100Rosioru Iuliana
Serban LucasI C100Rosioru Iuliana
Bosinceanu TudorI C95Rosioru Iuliana
Hapiuc LucaI C95Rosioru Iuliana
Osman CristiI C95Rosioru Iuliana
Bornaz MarianI C90Rosioru Iuliana
Hodorog DariaI C90Rosioru Iuliana
Monlasara ErinI C90Rosioru Iuliana
Stanciulescu AndreiI C90Rosioru Iuliana
Cimpulungeanu DianaI C85Rosioru Iuliana
Stoica SophiaI C85Rosioru Iuliana
Bordeianu AndreeaI C80Rosioru Iuliana
Craciun MaraI C80Rosioru Iuliana
Sandache FlorentinaI C75Rosioru Iuliana
Cernadarca MihailI C72Rosioru Iuliana
Dragan StefaniaI CParticipantRosioru Iuliana
Ion KarinaI D90Moflic Ancuta
Gorgovan DavidI D85Moflic Ancuta
Bataracai DarisI D82Moflic Ancuta
Scutariu FlorentinaI D72Moflic Ancuta
Parlog BigdanI D70Moflic Ancuta
Popescu AndreeaI D70Moflic Ancuta
Chivoiu AndreiI D67Moflic Ancuta
Ena AndreiI DParticipantMoflic Ancuta
Calin IanisI DParticipantMoflic Ancuta
Guta MirunaI DParticipantMoflic Ancuta
Budacu AnreiII B100Mancer Rodica
Craiu DariaII B100Mancer Rodica
Vasile Alisia IoanaII B100Mancer Rodica
Cojanu Elena BeatriceII B95Mancer Rodica
Draghici Alexandra MariaII B92.5Mancer Rodica
Evdochim TeodoraII B92Mancer Rodica
Ibadula Defne NazliII B90Mancer Rodica
Ionescu Diana IoanaII B89Mancer Rodica
Calota MaraII B87Mancer Rodica
Stefan DariusII B86.5Mancer Rodica
Motirta RobertII B85Mancer Rodica
Micu Darius MateiII B75.5Mancer Rodica
Munteanu CorinaII B71Mancer Rodica
Bucatariu DariusII B61.5Mancer Rodica
Iurea EduardII B61Mancer Rodica
KRUPENSKY IONUT ALEXANDRUIII C98RATOI ELENA DANIELA
ENE CIPRIAN ALEXANDRUIII C95RATOI ELENA DANIELA
ALEXE OANA DIANAIII C90RATOI ELENA DANIELA
BUMBUCEA MARIUS DANIELIII C85RATOI ELENA DANIELA
GUTA ANDREI ALEXANDRUIII C82RATOI ELENA DANIELA
MEMET AILINIII C80RATOI ELENA DANIELA
VICOL ALEXANDRU NICOLAEIII C80RATOI ELENA DANIELA
METREA MARIAIII C75RATOI ELENA DANIELA
Bolca DavidPregatitoare A100Dima Georgiana
Bursuc CatalinPregatitoare A100Dima Georgiana
Merlita GabrielaPregatitoare A100Dima Georgiana
Olteanu DanielaPregatitoare A100Dima Georgiana
Nicola RianaPregatitoare A95Dima Georgiana
Panait Ana-MariaPregatitoare A90Dima Georgiana
Zbant IzabelaPregatitoare A85Dima Georgiana
Lintzmaier SebastianPregatitoare A84Dima Georgiana
Sava RobertaPregatitoare A84Dima Georgiana
Sasu AndraPregatitoare A83Dima Georgiana
Ciumacencu BogdanPregatitoare A81Dima Georgiana
Bulai AndreiPregatitoare A80Dima Georgiana
Soanca LarisaPregatitoare A79Dima Georgiana
Munteanu EduardPregatitoare A74Dima Georgiana
Alevizache AndreeaPregatitoare A72Dima Georgiana
Soanca DianaPregatitoare A72Dima Georgiana
FANUT RUXANDRA ANA-MARIA Pregatitoare B100Rus Ionela
GUTA MARIA BIANCA Pregatitoare B100Rus Ionela
HARNAGEA ANDREIPregatitoare B100Rus Ionela
IUREA DIANA GABRIELA Pregatitoare B100Rus Ionela
OPREA DARIUS ANDREI Pregatitoare B100Rus Ionela
Pirvu Teodora Pregatitoare B100Rus Ionela
RUSU DAVID ALEXANDRU Pregatitoare B100Rus Ionela
TANASE ANGELICA MARIA Pregatitoare B100Rus Ionela
LUPU BIANCA MARIA Pregatitoare B98Rus Ionela
SERBAN ALEXANDRA LACRAMIOARAPregatitoare B96Rus Ionela
PIRVU MIHAI Pregatitoare B95Rus Ionela
VARVAROIU DARIUS ANDREI Pregatitoare B95Rus Ionela
GAVRILA DAVID SEBASTIAN Pregatitoare B92Rus Ionela
RADU ELENA DANIELA Pregatitoare B90Rus Ionela
LAZAR ANDA GEORGIANA Pregatitoare B86Rus Ionela
MIU IONUT CRISTIANPregatitoare B80Rus Ionela
MOCIAN ANDREEA DIANA Pregatitoare B80Rus Ionela
VARVAROIU KARINA ELENA Pregatitoare B80Rus Ionela
MATEESCU ANA CRISTINA Pregatitoare B74Rus Ionela
TINGAN LARISA MARIA Pregatitoare B73Rus Ionela

Inapoi la centrele de concurs