Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:LUMINA
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUMINA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Abseleam CodrinI BEBadea Elena
Badescu EduardI BEBadea Elena
Dumitrache RobertI BEBadea Elena
Marioanta AndreeaI BEBadea Elena
Olteanu MariusI BEBadea Elena
Rusen GeorgianaI BEBadea Elena
Simion SabrinaI BEBadea Elena
Taranu HoratiuI BEBadea Elena
Badea ValentinI CERosioru Iuliana
Herghelegiu StefaniaI CERosioru Iuliana
Iordache StefanI CERosioru Iuliana
Nutu SorinaI CERosioru Iuliana
Seghedi LorenaI CERosioru Iuliana
Serban LucasI CERosioru Iuliana
Budacu AnreiII BEMancer Rodica
Craiu DariaII BEMancer Rodica
Vasile Alisia IoanaII BEMancer Rodica
Bolca DavidPregatitoare AEDima Georgiana
Bursuc CatalinPregatitoare AEDima Georgiana
Merlita GabrielaPregatitoare AEDima Georgiana
Olteanu DanielaPregatitoare AEDima Georgiana
FANUT RUXANDRA ANA-MARIA Pregatitoare BERus Ionela
GUTA MARIA BIANCA Pregatitoare BERus Ionela
HARNAGEA ANDREIPregatitoare BERus Ionela
IUREA DIANA GABRIELA Pregatitoare BERus Ionela
OPREA DARIUS ANDREI Pregatitoare BERus Ionela
Pirvu Teodora Pregatitoare BERus Ionela
RUSU DAVID ALEXANDRU Pregatitoare BERus Ionela
TANASE ANGELICA MARIA Pregatitoare BERus Ionela
KRUPENSKY IONUT ALEXANDRUIII CIRATOI ELENA DANIELA
LUPU BIANCA MARIA Pregatitoare BIRus Ionela
Radu DariaI BIIBadea Elena
SERBAN ALEXANDRA LACRAMIOARAPregatitoare BIIRus Ionela
Perieteanu AntoniaI BIIBadea Elena
Bosinceanu TudorI CIIRosioru Iuliana
Hapiuc LucaI CIIRosioru Iuliana
Osman CristiI CIIRosioru Iuliana
Cojanu Elena BeatriceII BIIMancer Rodica
ENE CIPRIAN ALEXANDRUIII CIIRATOI ELENA DANIELA
Nicola RianaPregatitoare AIIDima Georgiana
PIRVU MIHAI Pregatitoare BIIRus Ionela
VARVAROIU DARIUS ANDREI Pregatitoare BIIRus Ionela
Draghici Alexandra MariaII BIIIMancer Rodica
Evdochim TeodoraII BIIIMancer Rodica
GAVRILA DAVID SEBASTIAN Pregatitoare BIIIRus Ionela
Ungureanu BiancaI BMBadea Elena
Bornaz MarianI CMRosioru Iuliana
Hodorog DariaI CMRosioru Iuliana
Monlasara ErinI CMRosioru Iuliana
Stanciulescu AndreiI CMRosioru Iuliana
Ion KarinaI DMMoflic Ancuta
Ibadula Defne NazliII BMMancer Rodica
ALEXE OANA DIANAIII CMRATOI ELENA DANIELA
Panait Ana-MariaPregatitoare AMDima Georgiana
RADU ELENA DANIELA Pregatitoare BMRus Ionela

Inapoi la centrele de concurs