Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gheorghe Asachi
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CURCA ARONII B100TURANSCHI SILVIA
BRISAN SABINAII B95TURANSCHI SILVIA
ZAHARIA HORIAII B95TURANSCHI SILVIA
CHISCAN ALESIAII B92TURANSCHI SILVIA
ALESIA DAVIDII B90TURANSCHI SILVIA
CIUDIN COSMIN IOANII B90TURANSCHI SILVIA
PLAI SOFIAII B90TURANSCHI SILVIA
CIUBOTARIU TEODORAII B88TURANSCHI SILVIA
IATCU IUSTINII B88TURANSCHI SILVIA
APOSTU IOANAII B85TURANSCHI SILVIA
MARTIN ANAII B80TURANSCHI SILVIA
POPA ALEXII B80TURANSCHI SILVIA
ROBU EVA MARIAII B80TURANSCHI SILVIA
MANOLACHI TUDORII B75TURANSCHI SILVIA
BOBARNAT DAVIDII B70TURANSCHI SILVIA
VIERU GEORGIAIII A93RUSCONI MIHAELA
OLAN TUDORIII A72RUSCONI MIHAELA
ALEXANDRU MIHAILIII A69RUSCONI MIHAELA
COMAN KARINAIII AParticipantRUSCONI MIHAELA
GOLOVCENCU ANAIII B100MOCANU MIHAELA
MOCANU THEODORAIII B99MOCANU MIHAELA
NICHIFIRIUC MATEIIII B93MOCANU MIHAELA
OPREA ALEX FLORINIII B92MOCANU MIHAELA
PRODAN TEODORA ELENAIII B92MOCANU MIHAELA
PRODAN TEODORA ELENAIII B92MOCANU MIHAELA
BUCA ILINCA MALINAIII C100GRUNZU MAGLENA
TUDORA ANAIII C97GRUNZU MAGLENA
RASCHIP DIANAIII C96GRUNZU MAGLENA
FRUNZETTI STEFANIII C94GRUNZU MAGLENA
CIOCAN SOFIA MARIAIII C87GRUNZU MAGLENA
GRIGORAS ANA ELENAIII C87GRUNZU MAGLENA
PALAGHIA CRISTINA MIHAELAIII C84GRUNZU MAGLENA
AVRAM RADUIII C80GRUNZU MAGLENA
MANOLACHI MIRUNA ELENAIII CParticipantGRUNZU MAGLENA
CLAPON MARIAIII CParticipantGRUNZU MAGLENA
NECTARIA STAMOULIIII CParticipantGRUNZU MAGLENA
CIOBANU ILINCAIV A100GATU GENOVEVA
CIOBANU ILINCAIV A100GATU GENOVEVA
LUPU ODETTEIV A90GATU GENOVEVA
CAZACIUC DENISAIV A87GATU GENOVEVA
BUNDUC MARAIV A85GATU GENOVEVA
STRACHINA TEODORAIV A80GATU GENOVEVA
UNGUREANU RAZVANIV A67GATU GENOVEVA
LOGHIN IOANAIV A62GATU GENOVEVA
ILIE MARIAIV A60GATU GENOVEVA
VIERIU ALEXANDRUIV A60GATU GENOVEVA
ARNAUTU TUDORIV AParticipantGATU GENOVEVA
BANILA TUDORIV AParticipantGATU GENOVEVA
GAINA MARIAIV AParticipantGATU GENOVEVA
LEBADA TEODORAIV AParticipantGATU GENOVEVA
URSU ADRIANAIV AParticipantGATU GENOVEVA
PARASCHIV CARLAIV AParticipantGATU GENOVEVA
ROSU DAVIDIV AParticipantGATU GENOVEVA
FURNICA DACIANAIV AParticipantGATU GENOVEVA
BELU ALEXANDRUIV B100BIVOLARU MIHAELA
ORHIAN TUDORIV B99BIVOLARU MIHAELA
BUZDUGA ILINCAIV B96BIVOLARU MIHAELA
MIRONEANU MATEIIV B86BIVOLARU MIHAELA
MREJERU TEODORIV B81BIVOLARU MIHAELA
ALEXA DAVIDIV B80BIVOLARU MIHAELA
PRISACARU MIRUNAIV B76BIVOLARU MIHAELA
GORGU ROBERTIV B72BIVOLARU MIHAELA
STANCULEANU ELENAIV B71BIVOLARU MIHAELA
ALQURAAN AEDAIV B70BIVOLARU MIHAELA
PISTEA STEFANIV B70BIVOLARU MIHAELA
TURBINCA ALEXANDRUIV B68BIVOLARU MIHAELA
IVASCU CLAUDIAIV B67BIVOLARU MIHAELA
CANTIR ECATERINAPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
DAMIAN LUCAPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
DRAGAN ALEXANDRUPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
FRUNZA ANDREI EMILIANPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
SARBU ALEXANDRAPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
SERBANOIU STEFANPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
MOCANU ALEXIAPregatitoare A96ANISTOROAE CARMEN
ADOCHITEI ALEXIEPregatitoare A95ANISTOROAE CARMEN
DASCALU DARIAPregatitoare A95ANISTOROAE CARMEN
LUCA TUDORPregatitoare A92ANISTOROAE CARMEN

Inapoi la centrele de concurs