Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gheorghe Asachi
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ADIOUBAN HAMZAI A100TANASA TEODORA
AMARIEI TUDOR CRISTIANI A100TANASA TEODORA
COSAN MARIAI A100TANASA TEODORA
DANILOV THEODORI A100TANASA TEODORA
HARNAGEA STEFANI A100TANASA TEODORA
PAVEL TUDORI A100TANASA TEODORA
SURUGIU ARINA ELENAI A100TANASA TEODORA
ZLAVOG TEODORAI A100TANASA TEODORA
ACHIM RAZVAN STEFANI A85TANASA TEODORA
CIOCAN SOFIAII B98GRUNZU MAGLENA
NICHIFIRIUC MATEIII B96MOCANU MIHAELA
OPREA ALEX FLORINII B93MOCANU MIHAELA
COJOCARU LUCA VIRGILII B80MOCANU MIHAELA
MOCANU SINZIANA TEODORAII B80MOCANU MIHAELA
GOLOVCENCU ANAII B76MOCANU MIHAELA
GRIGORAS BIANCAII B73MOCANU MIHAELA
PRODAN TEODORA ELENAII B63MOCANU MIHAELA
DOBRIN EVAII BParticipantMOCANU MIHAELA
VASILE DANII BParticipantMOCANU MIHAELA
DUMITRU DRAGOS DAVIDII BParticipantMOCANU MIHAELA
MINDIRIGIU FLAVIUSII BParticipantMOCANU MIHAELA
POPESCU OTILIAII BParticipantMOCANU MIHAELA
BADULET STEFANII BParticipantMOCANU MIHAELA
BAR ELIZAII BParticipantMOCANU MIHAELA
BADULET ANDREIII BParticipantMOCANU MIHAELA
LOZBA BIANCAII BParticipantMOCANU MIHAELA
IFTIMESCU STEFANII C95GRUNZU MAGLENA
PALAGHIA CRISTINAII C93GRUNZU MAGLENA
CIOCAN SOFIAII C88GRUNZU MAGLENA
GRIGORAS ANAII C82GRUNZU MAGLENA
CLAPON MARIAII C80GRUNZU MAGLENA
FRUNZETTI FRANCOII C78GRUNZU MAGLENA
BUCA ILINCAII C76GRUNZU MAGLENA
RASCHIP DIANAII C67GRUNZU MAGLENA
COROVITCHI MARIAII CParticipantGRUNZU MAGLENA
LUPU ODETTEIII A80GATU GENOVEVA
BUNDUC MARAIII A75GATU GENOVEVA
CAZACIUC DENISA III A74GATU GENOVEVA
BANILA TUDORIII A69GATU GENOVEVA
LEBADA TEODORAIII A69GATU GENOVEVA
STRACHINA TEODORAIII A68GATU GENOVEVA
CIOBANU ILINCAIII A67GATU GENOVEVA
COMAN DARIAIII A67GATU GENOVEVA
ILIE MARIAIII A66GATU GENOVEVA
VIERIU ALEXANDRUIII A64GATU GENOVEVA
VISAN IOANAIII A64GATU GENOVEVA
63III A63GATU GENOVEVA
DUMITRAN EMMAIII AParticipantGATU GENOVEVA
ROSU DAVID III AParticipantGATU GENOVEVA
LOGHIN IOANAIII AParticipantGATU GENOVEVA
GAINA MARIAIII AParticipantGATU GENOVEVA
PREPELITA IOANAIII AParticipantGATU GENOVEVA
PUSCALAU EDUARDIII AParticipantGATU GENOVEVA
COTEA IANNAIII AParticipantGATU GENOVEVA
OPRICA DENISAIII AParticipantGATU GENOVEVA
MANOLE SERBANIII AParticipantGATU GENOVEVA
URSU JASMINEIII AParticipantGATU GENOVEVA
PARASCHIV CARLAIII AParticipantGATU GENOVEVA
ORHIAN TUDORIII B85BIVOLARU MIHAELA
ALEXA DAVIDIII B83BIVOLARU MIHAELA
BURGHIANU VLADIII B83BIVOLARU MIHAELA
POSTOLACHE ALEXANDRAIII B80BIVOLARU MIHAELA
BUZDUGA ILINCAIII B78BIVOLARU MIHAELA
CIOBANU COSMINIII B78BIVOLARU MIHAELA
MIRONESCU EDUARDIII B78BIVOLARU MIHAELA
MIRONEANU MATEIIII B75BIVOLARU MIHAELA
POPA FLORINIII B73BIVOLARU MIHAELA
DANILA CATALINAIII B72BIVOLARU MIHAELA
STANCULEANU ELENAIII B70BIVOLARU MIHAELA
CIOFU MARIAIII B69BIVOLARU MIHAELA
BURGHELIA CRACIUNIII B68BIVOLARU MIHAELA
LEONTE ANDREIIII B68BIVOLARU MIHAELA
PRISACARU MIRUNAIII B66BIVOLARU MIHAELA
GORGU ROBERTIII B63BIVOLARU MIHAELA
SAVIN LAVINIAIII B63BIVOLARU MIHAELA
ROTARU LAVINIAIII B62BIVOLARU MIHAELA
TURCANU DIANAIII B62BIVOLARU MIHAELA
IVASCU CLAUDIAIII B61BIVOLARU MIHAELA
DAMIAN RICARDOIII B60BIVOLARU MIHAELA
SAMOILA RAZVANIII BParticipantBIVOLARU MIHAELA
MREJERU TEODORIII BParticipantBIVOLARU MIHAELA
PINTEA STEFANIII BParticipantBIVOLARU MIHAELA
TURBINCA ANTONIOIII BParticipantBIVOLARU MIHAELA
BONTAS SOFIA ELENAIII BParticipantBIVOLARU MIHAELA
STEFANESCU MACOVEI EMAIII BParticipantBIVOLARU MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs