Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Rares
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dulgheriu Iustina- MirunaI BENunvaliler Anca
Nemtoi Karina- MariaI BENunvaliler Anca
Raileanu Victor- VasileI BENunvaliler Anca
ANASTASIE CRISTIANAI CESUSTER LOREDANA
DROBOTA EDUARDI CESUSTER LOREDANA
SARBU PATRICIAI CESUSTER LOREDANA
TOLOCARIU STEFANIAI CESUSTER LOREDANA
Urzica Miruna III AEHuma Stefania
Dohotariu Maria Luisa III BEAnitei Nina
Igna Bianca III CEHuzum Luminita
Simionov Andreea III CEHuzum Luminita
MURARU DENISA Pregatitoare AEIACOB STELA
TINCU MONALISAPregatitoare AEIACOB STELA
Agavriloaie MateiPregatitoare BELetos Mariana
Anghelache DariaPregatitoare BELetos Mariana
Ciofirdel IoanaPregatitoare BELetos Mariana
Colodiuc LucasPregatitoare BELetos Mariana
Dobos EsteraPregatitoare BELetos Mariana
Dobos SaraPregatitoare BELetos Mariana
Serbescu VictorPregatitoare BELetos Mariana
Truscanu TeodoraPregatitoare BELetos Mariana
Vanzariuc GilbertPregatitoare BELetos Mariana
Burlacu Patricia- AliceI BINunvaliler Anca
Partenie Codrin- MateiI BINunvaliler Anca
Turcanu MariaI BINunvaliler Anca
CODAU IOAN- SEBASTIANII AISurdu Denis Manuela
Lucanu Maria III BIAnitei Nina
Lungu Constantin III AIIHuma Stefania
NECHIFOR MIHAI Pregatitoare AIIIACOB STELA
HUTU ANDREI Pregatitoare AIIIACOB STELA
COLODIUC STEFANII AIISurdu Denis Manuela
MIRT ALEXANDRU-STEFANII AIISurdu Denis Manuela
UNGUREANU MAYAII AIISurdu Denis Manuela
Cucosal Alexia III AIIHuma Stefania
PRAJINARIU NATALIAI CIISUSTER LOREDANA
Moisuc Darius III AIIHuma Stefania
Moloce Iustin III AIIHuma Stefania
Muntean Teodora III AIIHuma Stefania
Ursache Alexandru III AIIHuma Stefania
Pasniciuc Ciprian III BIIAnitei Nina
DRAGUTU ALEXANDRA Pregatitoare AIIIACOB STELA
MACOVEI IANISPregatitoare AIIIACOB STELA
SOVAN ALEXANDRUPregatitoare AIIIACOB STELA
Codita Iustin IulianI BIIINunvaliler Anca
DOROFTE DAVIDI CIIISUSTER LOREDANA
APETREI MEDEEA- GABRIELAII AIIISurdu Denis Manuela
ONOFRICIUC GABRIEL- ALESIOII AIIISurdu Denis Manuela
RACLARIU ANDREEA-DIANAII AIIISurdu Denis Manuela
Miron Ionut III AIIIHuma Stefania
Iacob Giulia Ramona III BIIIAnitei Nina
Hazaparu DariaIV DIIITiritelnicu Mihaela
SANDU RARESI CMSUSTER LOREDANA
NICHIFOR ALEXIA-GEORGIANAII AMSurdu Denis Manuela
SCHIOPU GEORGIANA-GABRIELAII AMSurdu Denis Manuela
Olariu Ioana III AMHuma Stefania
Popa Georgiana III AMHuma Stefania
Cososchi IoanaPregatitoare BMLetos Mariana
Ivanov IonutPregatitoare BMLetos Mariana
Mandric LucasPregatitoare BMLetos Mariana
Melinte IliutaPregatitoare BMLetos Mariana
Rudei DariusPregatitoare BMLetos Mariana
Talaba AndreiPregatitoare BMLetos Mariana

Inapoi la centrele de concurs