Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Rares
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Macovei Ianis I AEIACOB STELA
Muraru Denisa I AEIACOB STELA
Hutu Andrei I AEIACOB STELA
Anghelache DariaI BELetos Mariana
Anghelache DariaI BELetos Mariana
Ciofirdel IoanaI BELetos Mariana
Colodiuc LucaI BELetos Mariana
Cretu DariaI BELetos Mariana
Ivanov IonutI BELetos Mariana
Lupu BiancaI BELetos Mariana
Maftei DavidI BELetos Mariana
Mandric LucasI BELetos Mariana
Melinte IliutaI BELetos Mariana
Nicorici IoanaI BELetos Mariana
Rudei DariusI BELetos Mariana
Serbescu VictorI BELetos Mariana
Truscanu TeodoraI BELetos Mariana
Vanzariuc GilbertI BELetos Mariana
Dulgheriu Iustina- MirunaII BENunvailer Anca
DOROFTE DAVID II CESUSTER LOREDANA
NEGEL ARIANAII CESUSTER LOREDANA
Brinza Mattia AlessandroII DEDanila Costel
Duduman Raisa ConstantinaII DEDanila Costel
Viziteu Darius IoanII DEDanila Costel
Cucosal Alexia IV AEHUMA STEFANIA
Ionita Denisa IV AEHUMA STEFANIA
Urzica Miruna IV AEHUMA STEFANIA
Iacob Giulia Ramona IV BEAnitei Nina
Lucanu Maria IV BEAnitei Nina
Rotariu StefaniaIV BEAnitei Nina
Atodiresei DanielPregatitoare AETiritelnicu Mihaela
Caruntu Bianca Pregatitoare AETiritelnicu Mihaela
Chersan Antonia Pregatitoare AETiritelnicu Mihaela
Maica DavidPregatitoare AETiritelnicu Mihaela
Niculcea Gian Luca Pregatitoare AETiritelnicu Mihaela
Alecu Sebastian IV AIHUMA STEFANIA
TOLOCARIU STEFANIAII CISUSTER LOREDANA
Pal FrancescoIV CIHuzum Luminita
Dragutu Alexandra I AIIIACOB STELA
Tincu Monalisa I AIIIACOB STELA
Olariu Ioana IV AIIHUMA STEFANIA
Broscautanu AdelinI BIILetos Mariana
Cososchi IoanaI BIILetos Mariana
Miron TudorI BIILetos Mariana
Voroneanu DianaI BIILetos Mariana
Raileanu Victor VasileII BIINunvailer Anca
ANASTASIE CRISTIANAII CIISUSTER LOREDANA
DOBANDA RAZVANII CIISUSTER LOREDANA
Moisuc Darius IV AIIHUMA STEFANIA
Muntean Teodora IV AIIHUMA STEFANIA
Olaru Anamaria IV BIIAnitei Nina
Pasniciuc Ciprian IV BIIAnitei Nina
Andronache RubenPregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Bobeica LucaPregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Ciobanu AnastasiaPregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Foca AnastasiaPregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Pricope GabrielPregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Butnariu Diana IV AIIIHUMA STEFANIA
Lungu Constantin IV AIIIHUMA STEFANIA
Moloce Iustin IV AIIIHUMA STEFANIA
Popa Georgiana IV AIIIHUMA STEFANIA
Ichim Delia IV AIIIHUMA STEFANIA
Smadici George IV AIIIHUMA STEFANIA
Lungu DavidI AIIIIACOB STELA
Burlacu Patricia-AliceII BIIINunvailer Anca
Olariu Gabriel IV AIIIHUMA STEFANIA
Apopei Ecaterina I AMIACOB STELA
DROBOTA EDUARDII CMSUSTER LOREDANA
LAZAR AIDAII CMSUSTER LOREDANA
Hoanca Alexandru-MihaiII DMDanila Costel
Ichim Andrei IV AMHUMA STEFANIA
Matrescu Loreana IV AMHUMA STEFANIA
Necsanu Stefan IV AMHUMA STEFANIA
Barabas Nicoleta IV BMAnitei Nina
Basarab Mircea IV BMAnitei Nina
Igna BiancaIV CMHuzum Luminita
Simionov AndreeaIV CMHuzum Luminita
Trohanel TudorPregatitoare AMTiritelnicu Mihaela

Inapoi la centrele de concurs