Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Lupse Turpan Adriana GabrielaI D98Popovici Felicia
Kovacs DarkoI D96Popovici Felicia
Reviczky Levay Agnes I D94Popovici Felicia
Tepeneu AlexandraI D94Popovici Felicia
Kelemen AlexandruI D91Popovici Felicia
Bratu CatincaI D90Popovici Felicia
Cocosila SoniaI D90Popovici Felicia
Hentiu RaresI D90Popovici Felicia
Paduraru KristaI D90Popovici Felicia
Pelecaci Sofia MariaI D90Popovici Felicia
Potang Ana StefaniaI D90Popovici Felicia
Tamas AndreiI D90Popovici Felicia
Tuta DavidI D90Popovici Felicia
CORDOS MARIA IULIAII A100PANTEA TAMARA
MANEA BEATRICEII A100PANTEA TAMARA
MANTON TEODORAII A100PANTEA TAMARA
PURJA GEORGEII A100PANTEA TAMARA
BRATAN ANELIAII A90PANTEA TAMARA
HOJDA ELIZA CEZARAII A90PANTEA TAMARA
BUZATU FLAVIUSII A82PANTEA TAMARA
CHISE SARAII A80PANTEA TAMARA
RUSZ ALBERTII A80PANTEA TAMARA
ULITA RADUII A80PANTEA TAMARA
BORZA PATRICKII B100MILOS SABINA
DRAGULESCU RADUII B100MILOS SABINA
PADURARU ISABELAII B100MILOS SABINA
TIMUCA ANDREIII B100MILOS SABINA
UTU-NAGHIU ALEXANDRAII B100MILOS SABINA
RIPAN LUCA CARMINAII B90MILOS SABINA
CRACIUN RAZVANII B88MILOS SABINA
BOGDAN SARAII B85MILOS SABINA
OPRISOREANU CATALINAII B80MILOS SABINA
DRAGAN BOGDANII B75MILOS SABINA
ORDODI HANNAII B75MILOS SABINA
GEORGEVICI CARINAII B65MILOS SABINA
PANDELE ANNAII B65MILOS SABINA
ALEXAN MIHU IOANAII BParticipantMILOS SABINA
DURNEA SORIN GABRIELII C100Munteanu Mihaela
GEORGESCU DAVIDII C100Munteanu Mihaela
IVAN MARIUS CRISTIANII C100Munteanu Mihaela
POPUTE DRAGOS MIHAIII C100Munteanu Mihaela
NAGY ALEXANDRU IOANII C98MUNTEANU MIHAELA
MITARIU IVONA MARIAII C93Munteanu Mihaela
BOCA ERIK EMILIANII C92Munteanu Mihaela
FARCAS TANIAII C85Munteanu Mihaela
DRAGAN SARA MARIAII C83Munteanu Mihaela
LASLAU REBECA IULIAII C83Munteanu Mihaela
TENT IULIA SONIAII C83Munteanu Mihaela
FEDOR MARIA ALEXANDRAII C80Munteanu Mihaela
BADESCU BENIAMIN VICTOR II D100
DUDAS ANA DACIANA II D100BOGDAN VIORICA
NICOARA TEODORA II D100BOGDAN VIORICA
BOICU MARIA SARAH II D91BOGDAN VIORICA
MOISA LUCA II D91BOGDAN VIORICA
CRIVAT MARA IULIA II D90BOGDAN VIORICA
IANCU MARIUS ADRIAN II D90BOGDAN VIORICA
MUNTEAN RADU II D88BOGDAN VIORICA
JARAVETE ISABELLA II D85BOGDAN VIORICA
MOCANU IULIA ELENA II D80BOGDAN VIORICA
NITULESCU VLAD II D80BOGDAN VIORICA
BORCA BOGDANIII C90BADESCU DANIELA
CORCODEL DARIAIII C90BADESCU DANIELA
DORNEANU PETRAIII C90BADESCU DANIELA
JOLTA TUDORIII C90BADESCU DANIELA
LAZA RARESIII C90BADESCU DANIELA
PATRICIA MUNTEANUIII C90BADESCU DANIELA
POP STEFANIII C90BADESCU DANIELA
TIRU ANDREIIII C90BADESCU DANIELA
Oanta DavidIII B80Busuioc Adriana
Dobra DavidIII B72Busuioc Adriana
Purcar AlexIII B70Busuioc Adriana
Samfescu AlexandraIII B70Busuioc Adriana
Kamal YasminaIII B64Busuioc Adriana
Mihaly StefaniaIII D90Buta Madalina
Popescu TudorIII D90Buta Madalina
Bondrescu MaraIII D70Buta Madalina
Miu-Baldu DragosIII D70Buta Madalina
Paun ArthurIII D68Buta Madalina
CIOCAN RAZVANIV C100SOPORAN CAMELIA
PETROVAI VLADIV C100SOPORAN CAMELIA
PETROVAI VLADIV C100SOPORAN CAMELIA
RADU ANAIV C100SOPORAN CAMELIA
ROSU DARIAIV C100SOPORAN CAMELIA
VESE ALEXANDRUIV C100SOPORAN CAMELIA
ANDRON RADUIV C95SOPORAN CAMELIA
PADURARU ERIKIV C90SOPORAN CAMELIA
CRISNIC LEVAI ADNANAIV C85SOPORAN CAMELIA
DEGERATU BADESCU MLANIV C80SOPORAN CAMELIA
MARCHES DAVIDIV C80SOPORAN CAMELIA
NEAGU INAIV C80SOPORAN CAMELIA
JERDEA ANDREIIV D100BALAN DOINA LAURA
POPESCU GABRIELIV D100BALAN DOINA LAURA
POPESCU GEORGIANAIV D96BALAN DOINA LAURA
ACHIM ALEXANDRUIV D95BALAN DOINA LAURA
GIURITA VLADIV D75BALAN DOINA LAURA
PASC PATRICIAIV D75BALAN DOINA LAURA
CATARGIU RAUL IV D72BALAN DOINA LAURA
KOCSIS MIRIAMIV D70BALAN DOINA LAURA
ILIESCU DRAGOSIV D63BALAN DOINA LAURA

Inapoi la centrele de concurs