Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Colegiul National Elena Cuza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Iovan MirunaI A100Mondescu Anisoara
Mihaiceanu AlexiaI A100Mondescu Anisoara
Islicaru AndreiI A98Mondescu Anisoara
Segarceanu KarinaI A98Mondescu Anisoara
Ilina IustinI A92Mondescu Anisoara
Marin MihaiI A92Mondescu Anisoara
Filiseanu MirunaI B100Zaharia Laura
Galiceanu LucaI B100Zaharia Laura
Popescu RaresI B100Zaharia Laura
Rotaru BogdanI B100Zaharia Laura
Terpezeteanu IanisI B100Zaharia Laura
Turcu NicoleI B100Zaharia Laura
Albu AmeliaI B90Zaharia Laura
Bejan AlessiaI B90Zaharia Laura
Cretu IuliaI B90Zaharia Laura
Zavate RafaelaI B90Zaharia Laura
Calinescu NicoleI B85Zaharia Laura
Constantin SebastianI B85Zaharia Laura
Marinica PatrikI B85Zaharia Laura
Mladin MelaniaI B85Zaharia Laura
Zaragiu VladutI B85Zaharia Laura
Ghiga BogdanI B80Zaharia Laura
Codita Irina I C100Chisa Raluca Elena
Diaconescu EduardI C100Chisa Raluca Elena
Dinu MihaiI C100Chisa Raluca Elena
Ghindaru LuizaI C100Chisa Raluca Elena
Kasim-Agha LaraI C100Chisa Raluca Elena
Regep RobertaI C100Chisa Raluca Elena
Rotaru CarlaI C100Chisa Raluca Elena
Suitaru RobertI C100Chisa Raluca Elena
Danciu CristianI C95Chisa Raluca Elena
Piffel SimonaI C90Chisa Raluca Elena
BRATU ALESSANDRAII A100GHENEA SIMONA
BURCEA ANDREIII A95GHENEA SIMONA
CRISTEA AURORAII A94GHENEA SIMONA
PADEANU BOGDANII A85GHENEA SIMONA
PREDA SEBASTIANII A85GHENEA SIMONA
MOLETE ELIZAII A82GHENEA SIMONA
IANCU VALENTINAII A78GHENEA SIMONA
ASAN PETRISORII A76GHENEA SIMONA
JUJA LORENAII A75GHENEA SIMONA
NEAGOE OCTAVIANII A73GHENEA SIMONA
Diaconu Alessia Nicole III A95Popescu Silvia
Giurca BrianaIII A95Popescu Silvia
Marin Razvan III A90Popescu Silvia
Olteanu Rebecca III A90Popescu Silvia
Petria Mihnea AlexandruIII A90Popescu Silvia
Vintila Maria Isabella III A87Popescu Silvia
Ciocanescu RobertaIII C100Popescu Simona
Darac IustinIII C100Popescu Simona
Dinca DavidIII C100Popescu Simona
Ghitulescu SoniaIII C100Popescu Simona
Ionescu AndreiIII C100Popescu Simona
Mitroi MaraIII C100Popescu Simona
Toncea ArianaIII C100Popescu Simona
Bala AndraIII C95Popescu Simona
Constantin BeatriceIII C95Popescu Simona
Florescu BiancaIII C95Popescu Simona
Lazeanu BiancaIII C95Popescu Simona
Popa DeliaIII C95Popescu Simona
Parvu BiancaIII C80Popescu Simona
Raescu AnastasiaIII C80Popescu Simona
Samfira AndreiIII C80Popescu Simona
Duta AndreiIII C70Popescu Simona
Ghiorghe RobertoIII C70Popescu Simona
Noferi EnzoIII C70Popescu Simona
Nitescu Andra-MariaIV A98Velea Monica
Turcu-Stiolica AlexandruIV A86Velea Monica
Lungu LorenaIV A85Velea Monica
Gheorghe AlexaIV A81Velea Monica
Toader RazvanIV A66Velea Monica
Serban VladIV AParticipantVelea Monica
Bosa AnelissaPregatitoare B100Lica Mihaela
Coltan RyannaPregatitoare B100Lica Mihaela
Dananae ElisaPregatitoare B100Lica Mihaela
Firica AlexandruPregatitoare B100Lica Mihaela
Rotaru ClaraPregatitoare B100Lica Mihaela
Stefanescu MariaPregatitoare B100Lica Mihaela
Turneanu MaraPregatitoare B100Lica Mihaela
Burca FlorinPregatitoare B97Lica Mihaela
Neagoe StefanPregatitoare B97Lica Mihaela
Popa RaduPregatitoare B97Lica Mihaela
Rotaru DariaPregatitoare B97Lica Mihaela
Duta DragosPregatitoare B95Lica Mihaela
Stan RobertPregatitoare B95Lica Mihaela
Bogoslov RuxandraPregatitoare B92Lica Mihaela
Croitoru Ana-MariaPregatitoare B92Lica Mihaela
Ghionea DalmaPregatitoare B92Lica Mihaela
Pasol AyanPregatitoare B92Lica Mihaela
Popescu DariaPregatitoare B92Lica Mihaela
Udrea NataliaPregatitoare B92Lica Mihaela
Stanoi ClaraPregatitoare B91Lica Mihaela
Jianu DariusPregatitoare B89Lica Mihaela
Avram DenisaPregatitoare B88Lica Mihaela
Flueran AyanPregatitoare B88Lica Mihaela
Sevestrean MateiPregatitoare B87Lica Mihaela
Gheorghiu DavidPregatitoare B81Lica Mihaela

Inapoi la centrele de concurs