Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Schitu Golesti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Adam MateoI 100Kozma Mariana
Enache DianaI 100Kozma Mariana
Geaptar DenisI 100Kozma Mariana
Spancioc SandraI 100Kozma Mariana
Stanciu AlexandruI 100Kozma Mariana
Predoiu Ioana Ana MariaI 94Geanta Simina
Zamfir AndreiI 90Kozma Mariana
Bita RaresI 88Kozma Mariana
POSTOACA CRISTIANI 87Kozma Mariana
Stanca AngeloI 85Kozma Mariana
Duhomnicu Mario SebastianI 75Geanta Simina
Licsandru Raul GeorgeI 75Geanta Simina
Oancea Emma ElizaI 74Geanta Simina
Postoaca Sofia StefaniaI 60Geanta Simina
Morarescu Robert ValentinI ParticipantGeanta Simina
Zamfir Andra NicoletaI ParticipantGeanta Simina
Oancea OvidiuII 98Mustatea Cristina
Ghitoiu AntoniaII ParticipantMustatea Cristina
ANDREIESCU DANIELIII 100Constantin Mihaela
Enache Andrei III 100Constantin Mihaela
Hartuchi Maria LuciaIII 97Tudor Madalina
Bica DeliaIII 95Constantin Mihaela
Popa StefanutIII 95Constantin Mihaela
Morarescu Adriana Lorena III 94Tudor Madalina
Dobre DeliaIII 90Constantin Mihaela
Radocea AndraIII 90Constantin Mihaela
Radutoiu Denisa MariaIII 90Tudor Madalina
Stani Roberta Larisa Elena III 90Tudor Madalina
Vasi AlinaIII 90Constantin Mihaela
Butoi Andrei IrinelIII 89Tudor Madalina
Adam BogdanIII 85Constantin Mihaela
Enache Ciprian III 85Constantin Mihaela
Mazarache DeliaIII 85Constantin Mihaela
Constantinescu StefaniaIII 75Constantin Mihaela
Andriuc RaresIII 70Constantin Mihaela
Ciobanu IrinaIII 70Constantin Mihaela
Dicu Serban III 70Constantin Mihaela
Bita CiprianIV 87Duta Roxana
Stanciu RaduIV 87Duta Roxana
Vlaicu LeonardIV 84Duta Roxana
Stoica StefaniaIV 69Duta Roxana
Aldea BogdanIV 65Duta Roxana
Romanescu AnaIV ParticipantDuta Roxana
Bogatescu DariaIV ParticipantDuta Roxana
Olteanu OvidiuIV ParticipantDuta Roxana
Bunescu EmanuelPregatitoare 100Iosif Bianca
Geanta Antonia Pregatitoare 100Durdun Mihaela
Mitu Roxana IoanaPregatitoare 100Durdun Mihaela
Oancea Sebastian FlorinPregatitoare 100Iosif Bianca
Predoiu George MariusPregatitoare 100Iosif Bianca
Sandulescu Daria NicolaPregatitoare 100Iosif Bianca
Florescu Maria Bianca CameliaPregatitoare 98Durdun Mihaela
Rusu Denisa GabrielaPregatitoare 98Durdun Mihaela
Craciun Andra MariaPregatitoare 97Iosif Bianca
Constantinescu Darius AndreiPregatitoare 95Durdun Mihaela
Bucur Ion Florin MihaitaPregatitoare 90Durdun Mihaela
Ungureanu Ana MariaPregatitoare 90Iosif Bianca
Oancea Matei SilviuPregatitoare 82Iosif Bianca

Inapoi la centrele de concurs