Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Oancea Stefan RazvanI AEMarin Marcela
Ungureanu Theodora IonelaI AEMarin Marcela
Milica RobertI Step by stepEPruna Florentina
Andrei Maria III CERodica Dumbravescu
Andritoiu MayaIII CERodica Dumbravescu
Andronache NectariaIII CERodica Dumbravescu
Ciui ChristianIII CERodica Dumbravescu
Ionescu Lavinia III CERodica Dumbravescu
Mustatea Sara III CERodica Dumbravescu
Pislaru Alexandra III CERodica Dumbravescu
Spita GeorgianaIII CERodica Dumbravescu
Barus Romina Florentina MihaelaIII EEBanulescu Marian Lucian
Costianu Robert ValentinIII EEBanulescu Marian Lucian
Ionitescu Mario DavidIII EEBanulescu Marian Lucian
Nae AndreeaIII EEBanulescu Marian Lucian
Neagu Adrian-DanielIII EEBanulescu Marian Lucian
Pascociu Lavinia GeorgianaIII EEBanulescu Marian Lucian
Preda Eduard AndreiIII EEBanulescu Marian Lucian
Tudose Andi MihailIII EEBanulescu Marian Lucian
Caldararu AlexandruIV Step by stepEGherghe Adriana
Borcan Eduard CatalinPregatitoare SteEUngureanu Daniela
Caldararu Mihail GabrielPregatitoare SteEIspas Doinita
Coman Mario IulianPregatitoare SteEUngureanu Daniela
Serbu David CristianPregatitoare SteEUngureanu Daniela
Minea Andrei TeodosieI AIMarin Marcela
Maimaduc Nicoleta IV Step by stepIGherghe Adriana
URSACHESCU ALECSIA - CRISTINAIV CIFelicia Stoian
Gugoasa Claudia IV Step by stepIGherghe Adriana
Gherman DariaIII CIIRodica Dumbravescu
PREDA RARES - ANDREIIV CIIFelicia Stoian
Sirbu Denisa IV Step by stepIIGherghe Adriana
Iftinoiu AlexandruI AIIMarin Marcela
Munteanu Gabriela Florina II AIIOprea Oana
GRAMA BIANCA - MIHAELAIV CIIFelicia Stoian
Ganea Daria MihaelaIV Step by stepIIAdriana Gherghe
Juganaru Ioana MariaI AIIIMarin Marcela
Nicolae Bianca III AIIIRosca Florica
Cocos Maria AlexiaIII EIIIBanulescu Marian Lucian
Dirdiiac Alex FlorinIV Step by stepIIIGherghe Adriana
Echimescu Otilia Elena IV AIIIScarlat Florica
Petrea David AlexandruPregatitoare SteIIIIspas Doinita
Batae Teodora Ana MariaI AMMarin Marcela
serban MariaI AMMarin Marcela
Serban MariaI AMMarin Marcela
Barbu Daria I Step by stepMAnton Florica
Rosca Larisa I Step by stepMPruna Florentina
Dirdiiac Maria Bianca II AMOprea Oana
BASARIM DENIS STEFANIII BMTataranu Marian
Petrescu Marco IV Step by stepMGherghe Adriana
Benea Veronica AnamariaPregatitoare SteMIspas Doinita
Dragomir Andra ElenaPregatitoare SteMUngureanu Daniela
Enache Daria EcaterinaPregatitoare SteMIspas Doinita

Inapoi la centrele de concurs