Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ciui ChristianII CEDumbravescu Rodica
Cojocaru GiuliaII CEDumbravescu Rodica
BARUS ROMINA-FLORENTINA-MIHAELAII EEBANULESCU GEANINA
COCOS MARIA-ALEXIAII EEBANULESCU GEANINA
COSTIANU ROBERT-VALENTINII EEBANULESCU GEANINA
IONITESCU MARIO-DAVIDII EEBANULESCU GEANINA
MILOS ELISAII EEBANULESCU GEANINA
NAE ANDREEAII EEBANULESCU GEANINA
NEAGU ADRIAN-DANIELII EEBANULESCU MARIAN-LUCIAN
PADURARIU DIANA-GABRIELAII EEBANULESCU MARIAN-LUCIAN
PANA ISABELLA-STEFANIAII EEBANULESCU MARIAN-LUCIAN
PASCOCIU LAVINIA-GEORGIANAII EEBANULESCU MARIAN-LUCIAN
PREDA EDUARD-ANDREIII EEBANULESCU MARIAN-LUCIAN
TUDOSE ANDI-MIHAILII EEBANULESCU MARIAN-LUCIAN
Ciocarlan Andra GeorgianaIII AEScarlat Florica
Coman Filip GabrielIII AEScarlat Florica
Dascalu Cosmin StefanutIII AEScarlat Florica
Echimescu Otilia ElenaIII AEScarlat Florica
Harbuz Andra IulianaIII AEScarlat Florica
Jantea Maria AlexandraIII AEScarlat Florica
Mihai Vlad ConstantinIII AEScarlat Florica
Pascu Teodora DariaIII AEScarlat Florica
Spiridon TeodorIII AEScarlat Florica
Albu BogdanIII BEScarlat Neculai
Baboi DenisaIII BEScarlat Neculai
Balan VictorIII BEScarlat Neculai
Bereanda MihaiIII BEScarlat Neculai
Bogdan AngelicaIII BEScarlat Neculai
Butuc DianaIII BEScarlat Neculai
Cindea RubenIII BEScarlat Neculai
Dobrisor MariaIII BEScarlat Neculai
Ilie BiancaIII BEScarlat Neculai
Rapeanu AndreiIII BEScarlat Neculai
Roscoiu MadalinaIII BEScarlat Neculai
Stirbei MadalinaIII BEScarlat Neculai
Tanase DenisaIII BEScarlat Neculai
Tudorache AndreeaIII BEScarlat Neculai
Preda Rares AndreiIII CEStoian Felicia
Ursachescu Alecsia CristinaIII CEStoian Felicia
Caldararu Alexandru IonutIII DERaileanu Luminita
Ganea Daria MihaelaIII DERaileanu Luminita
Gugoasa Iulia ClaudiaIII DERaileanu Luminita
Iacob Leonard MihaiIII DEGherghe Adriana
Matei GeorgianIII DEGherghe Adriana
Bezea Alessia GeorgianaIV AEHangan Marin
Anghel Diana AndreeaIV CETurcu Geanina
Oprea Toedora AdrianaIV CETurcu Geanina
Perju Raluca StefaniaIV CETurcu Geanina
Simica Ana Maria AdrianaIV CETurcu Geanina
Grigore Romina NicolaIV DEIspas Doinita
Jalba Nelia StefaniaIV DEIspas Doinita
Manolachi Andreea IoanaIV DEIspas Doinita
Milica Bianca Andreea IV DEUngureanu Daniela
Moise Elena MaraIV DEIspas Doinita
Prodan Alexandra AuroraIV DEIspas Doinita
Sontica Andrei IonutIV DEUngureanu Daniela
Ibanescu IulianIII BIScarlat Neculai
Mircea DenisaIII BIScarlat Neculai
Grama Bianca MihaelaIII CIStoian Felicia
Gherman DariaII CIDumbravescu Rodica
Paslaru AlexandraII CIDumbravescu Rodica
Untea RebeccaII CIDumbravescu Rodica
Cociobanu David CristianIII AIScarlat Florica
rosioru Daria AndreeaIII AIScarlat Florica
Sava DavidIII AIScarlat Florica
Stoica Delia BrianaIII AIScarlat Florica
Albu David AndreiIII CIStoian Felicia
Dirdiiac Maria BiancaI AIIOprea Oana
Andronache NectariaII CIIDumbravescu Rodica
Isofache CatalinaIII BIIScarlat Neculai
Enache AndreiIV DIIIspas Doinita
Andritoi MayaII CIIIDumbravescu Rodica
Simion Lukas IonutIII DIIIGherghe Adriana
Jalba Razvan GeorgeIV DIIIUngureanu Daniela
Tomulescu Emilia AndreeaIV DIIIUngureanu Daniela
Porumb DragosII CIIIDumbravescu Rodica
Selaru David DanielIV DIIIUngureanu Daniela
Maimaduc NicoletaIII DMRaileanu Luminita
Sarbu Maria DenisaIII DMGherghe Adriana
Grigore Florenta DenisaIV DMUngureanu Daniela
Preda Cosmina EmiliaIV DMUngureanu Daniela

Inapoi la centrele de concurs