Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Colegiul National Elena Cuza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BIOLAN MATEII A100NICOLETA CIOBANU
BIZDUNA RAZVANI A100NICOLETA CIOBANU
CIRSTEA ERICI A100NICOLETA CIOBANU
COSTREIE TUDORI A100NICOLETA CIOBANU
DRAGNEA LUCAI A100NICOLETA CIOBANU
GROSU TUDORI A100NICOLETA CIOBANU
MIHALACHE ALECSIAI A100NICOLETA CIOBANU
MOISE ANCAI A100NICOLETA CIOBANU
OBAE ERICI A100NICOLETA CIOBANU
POPESCU AYANAI A100NICOLETA CIOBANU
RISTEA EMILIAI A100NICOLETA CIOBANU
SAMOILA FILIPI A100NICOLETA CIOBANU
SCARLAT ALEXIAI A100NICOLETA CIOBANU
TANASIE VLADI A100NICOLETA CIOBANU
GAFIA MALINAI A90NICOLETA CIOBANU
ION SOFIAI A90NICOLETA CIOBANU
LAPADAT IOANAI A90NICOLETA CIOBANU
PANCU MARCI A90NICOLETA CIOBANU
BOGHIU DARIUSI A80NICOLETA CIOBANU
CHIULEA DAVIDI A80NICOLETA CIOBANU
COMAN GRUIAI A80NICOLETA CIOBANU
CONSTANTIN MATEII A80NICOLETA CIOBANU
DUNAREANU CEZARI A80NICOLETA CIOBANU
MARIN ANDREII A80NICOLETA CIOBANU
MOVILIANU NADIAI A80NICOLETA CIOBANU
PANDELEA MARIAI A80NICOLETA CIOBANU
TEODORESCU ANISIAI A80NICOLETA CIOBANU
DUDAU PATRICKI A70NICOLETA CIOBANU
GRADEA FABIOI A70NICOLETA CIOBANU
IORDACHE STEFANI A70NICOLETA CIOBANU
MOCANU RALUCAI A70NICOLETA CIOBANU
LACHE DIANAII B100TOMA ELVIRA
NEN IOANAII B100TOMA ELVIRA
REGHINA TUDORII B100TOMA ELVIRA
TALPALARIU MARAII B100TOMA ELVIRA
TUDOR MARIAII B100TOMA ELVIRA
ONOFREICIUC ANTONIAII B97TOMA ELVIRA
BURLAN IRINAII B95TOMA ELVIRA
CULA MARIAII B95TOMA ELVIRA
ENACHE LENAII B95TOMA ELVIRA
MAZILU ALBERTII B95TOMA ELVIRA
NEDELEA MELISSAII B95TOMA ELVIRA
RADU STEFANII B95TOMA ELVIRA
VISAN TUDORII B95TOMA ELVIRA
BUNGARDIAN ANAII B93TOMA ELVIRA
GAGIU SARAII B93TOMA ELVIRA
LAZAR ANDREIII B93TOMA ELVIRA
MUNTEANU RARESII B93TOMA ELVIRA
PARASCHIV ILINCAII B93TOMA ELVIRA
CALINOVSCHI ELIZAII B90TOMA ELVIRA
BICHIR DIMITRIEII B88TOMA ELVIRA
TAMASANU ALEXANDRAII B83TOMA ELVIRA
BUCUR IANISII B80TOMA ELVIRA
MANTA ANDREIII B80TOMA ELVIRA
PRIE FILIPII B80TOMA ELVIRA
LAPADUS COSMINII B76TOMA ELVIRA
MICULESCU CATINCAII B75TOMA ELVIRA
ZAIM IRISII B75TOMA ELVIRA
SCHULTZ FILIPII B73TOMA ELVIRA
SELEJAN SOFIAII B73TOMA ELVIRA
BADICA VLADII B65TOMA ELVIRA
IONESCU RARESII C100IVAN MIOARA IONELA
STOLNICU ALEXANDRAII C100IVAN MIOARA IONELA
VARODIN MAIA II C95IVAN MIOARA IONELA
ZAMFIR MAYAII C93IVAN MIOARA IONELA
CISMARU ANIAII C85IVAN MIOARA IONELA
POPOVICI MARIAII C85IVAN MIOARA IONELA
PETRESCU ALEXIAII C84IVAN MIOARA IONELA
PIPEREA TUDORII C80IVAN MIOARA IONELA
BARBU DRAGOS II C77.5IVAN MIOARA IONELA
VASILE ELENAII C75IVAN MIOARA IONELA
IONITA ECATERINAII C68IVAN MIOARA IONELA
Munteanu RobertaII C67.5IVAN MIOARA IONELA
ELISEI-GREBANAS SEBASTIANII C65IVAN MIOARA IONELA
Florea DeliaIII A100Mirela Georgescu
Lazar CatincaIII A100Mirela Georgescu
Popa AndreiIII A100Mirela Georgescu
Tamasanu TudorIII A100Mirela Geotgescu
Treanta DariaIII A100Mirela Georgescu
Percea TudorIII A95Mirela Georgescu
Radu RalucaIII A95Mirela Georgescu
Draghiescu CatincaIII A90Mirela Geotgescu
Iancu BiancaIII A90Mirela Geotgescu
Pancu TamaraIII A90Mirela Georgescu
Pirvu SoniaIII A90Mirela Geotgescu
Dobra MateiIII A85Mirela Georgescu
Lita MariaIII A85Mirela Georgescu
Ene EduardIII A80Mirela Geotgescu
Rotarescu BiancaIII A80Mirela Geotgescu
Strecopitov TeodoraIII A80Mirela Georgescu
Sachter DavidIII A75Mirela Geotgescu
Stancu MariaIII A75Mirela Georgescu
Capita EvaIII A70Mirela Georgescu
Poiana RaresIII A70Mirela Georgescu
Sas DanielIII A70Mirela Georgescu
Ilies SaraIII B100Terecoasa Irina
Mironov Cezar LucaIII B100Terecoasa Irina
Nica DenisaIII B100Terecoasa Irina
Dumitru Ioana AnastasiaIII B95Terecoasa Irina
Ispir FlaviaIII B95Terecoasa Irina
Paduraru ErikIII B95Terecoasa Irina
Stoian SofiaIII B95Terecoasa Irina
Teodorescu MateiIII B95Terecoasa Irina
Patica AlexandruIII B90Terecoasa Irina
Surdu DarisIII B90Terecoasa Irina
Burlan SoniaIII B85Terecoasa Irina
Cachita DragosIII B85Terecoasa Irina
Drilea VladIII B85Terecoasa Irina
Ganciu IasminIII B85Terecoasa Irina
Luca AlexandruIII B85Terecoasa Irina
Pitigoi TiberiuIII B85Terecoasa Irina
Urse MateiIII B85Terecoasa Irina
Vasilescu Ana MariaIII B85Terecoasa Irina
Manolache CalinIII B80Terecoasa Irina
Predescu StefanIII B80Terecoasa Irina
Georgescu MihneaIII B75Terecoasa Irina
Marculescu ValentinIII B60Terecoasa Irina
Petrica TeodoraIII B60Terecoasa Irina
Stoica EdwardIII B60Terecoasa Irina
Troanca IlincaIII B60Terecoasa Irina
Ciuplan MariaIII BParticipantTerecoasa Irina

Inapoi la centrele de concurs