Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Bals
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Drumes
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BURAT ALEXANDRAI AEZAHARIA MARIANA
GIRLESCU BOGDANI AEZAHARIA MARIANA
MIREA IUSTINI AEZAHARIA MARIANA
MOSTENESCU MADALINAI AEZAHARIA MARIANA
NITA MIHAILI AEZAHARIA MARIANA
PATRU DAVIDI AEZAHARIA MARIANA
SANDU GIORGIAI AEZAHARIA MARIANA
SANDULESCU MIRUNAI AEZAHARIA MARIANA
TORA RAZVANI AEZAHARIA MARIANA
TRACHE IOANAI AEZAHARIA MARIANA
Cepareanu BiancaI BECirceanu Elena
Ciontu ArianaI BECirceanu Elena
Ciontu MelissaI BECirceanu Elena
Motatu Diana MariaI BECirceanu Elena
Preda NataliaI BECirceanu Elena
Stanculetu Maria CristinaI BECirceanu Elena
JIRCA-MORGUN SEBASTIAN GABRIELII BENICOLAE MARIANA
UNGUREANU CRISTIAN VALENTINII BENICOLAE MARIANA
ILIE ALESSIA MARIAIV AEMIHAESCU FLORENTINA
Bunget David IonutPregatitoare AEPirva Nicoleta Camelia
Leonte Natalia MariaPregatitoare AEPirva Nicoleta Camelia
Postolache Ion VladPregatitoare AEPirva Nicoleta Camelia
Stana Bogdan AndreiPregatitoare AEPirva Nicoleta Camelia
PETRE ADELINA MIHAELAII AISTANCULETU JANINA
FALUTA ROXANA ELENAII BINICOLAE MARIANA
Gherghina Diana MihaelaPregatitoare AIPirva Nicoleta Camelia
Udrea Eduard StefanPregatitoare AIPirva Nicoleta Camelia
Juravle JacquelineI BICirceanu Elena
Nitu Andrei ManuelI BICirceanu Elena
BADANOIU ANDREEA ELENAIV AIMIHAESCU FLORENTINA
STOICA BIANCA GABRIELAIV AIMIHAESCU FLORENTINA
Nicolae AndreiIII BIICostache Mirela
FECHETE CRISTIANI AIIZAHARIA MARIANA
PETRICA ANDREI PAULII AIISTANCULETU JANINA
SERBAN CARLA NICOLETAII AIISTANCULETU JANINA
SARSAN PATRIZIA ANDREEAII BIINICOLAE MARIANA
PATRASCU ALEXIA MARINAIV AIIMIHAESCU FLORENTINA
Badea Alexandra ElenaPregatitoare AIIPirva Nicoleta Camelia
Badea Andreea RebecaPregatitoare AIIPirva Nicoleta Camelia
Cearapin Adrian GabrielPregatitoare AIIPirva Nicoleta Camelia
Tugui Alessia GabrielaPregatitoare AIIPirva Nicoleta Camelia
Balcescu Gabriela AntoniaPregatitoare AIIIPirva Nicoleta Camelia
Costache DariusI BIIICirceanu Elena
Dina DenisaI BIIICirceanu Elena
MIHALACHE DELIA GABRIELAII AIIISTANCULETU JANINA
RADU CRISTIAN STEFANIV AIIIMIHAESCU FLORENTINA
Botofei AncutaI BIIICirceanu Elena
GIDU OCTAVIAN GEORGEI AMZAHARIA MARIANA
TANASIE CATALINAI AMZAHARIA MARIANA
MUNTEANU ANDREI LUCAII AMSTANCULETU JANINA
CIRSTEA DENISA ILIANAII BMNICOLAE MARIANA
RUSU ROBERTOII BMNICOLAE MARIANA
GIRLESCU NATALIA ALEXANDRAIV AMMIHAESCU FLORENTINA
NEACSIU MAIA MARIA ALEXANDRAIV AMMIHAESCU FLORENTINA
POPA MARTINA YASMINIV AMMIHAESCU FLORENTINA
Graure Maria AlexandraPregatitoare AMPirva Nicoleta Camelia
Ilie Daria StefaniaPregatitoare AMPirva Nicoleta Camelia

Inapoi la centrele de concurs