Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Bals
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Drumes
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Badanoiu Andreea ElenaIII AEMihaescu Florentina
Cintaretu Adelina ElenaIII AEMihaescu Florentina
Cirstea Eduard GabrielIII AEMihaescu Florentina
Custurea Theodora BiancaIII AEMihaescu Florentina
Ilie Alessia MariaIII AEMihaescu Florentina
Patrascu Alexia Marina III AEMihaescu Florentina
Radu Cristian StefanIII AEMihaescu Florentina
Stoica Bianca GabrielaIII AEMihaescu Florentina
Tanasie Eduard FlorianIII AEMihaescu Florentina
Burat AlexandraPregatitoare AEZaharia Mariana
Ion Sanda AlexiaPregatitoare AEZaharia Mariana
Patru DavidPregatitoare AEZaharia Mariana
Sanda GiorgiaPregatitoare AEZaharia Mariana
Tora RazvanPregatitoare AEZaharia Mariana
Trache Ioana TeodoraPregatitoare AEZaharia Mariana
Cepareanu BiancaPregatitoare BECirceanu Elena
Costache DariusPregatitoare BECirceanu Elena
Dinu AlexiaPregatitoare BECirceanu Elena
Ion NataliaPregatitoare BECirceanu Elena
Motatu Maria DianaPregatitoare BECirceanu Elena
Nicola AndreiPregatitoare BECirceanu Elena
Nitu AndreiPregatitoare BECirceanu Elena
Stanculetu Maria CristinaPregatitoare BECirceanu Elena
Paun Albert GabrielI AIIStanculetu Janina
Militaru AndreeaIV AIIPopescu Floarea
Petrica BiancaIV AIIPopescu Floarea
Minca Bogdan IonutI AIIStanculetu Janina
Petre Adelina MihaelaI AIIStanculetu Janina
Petrica Andrei PaulI AIIStanculetu Janina
Nicolae AndreiII BIICostache Mirela
Sarsan Patrizia AndreeaI BIINicolae Mariana
Filip NataliaIII AIIMihaescu Florentina
Girnita LaurentiuIV AIIPopescu Floarea
Fechete CristianPregatitoare AIIZaharia Mariana
Girlescu BogdanPregatitoare AIIZaharia Mariana
Mostenescu Madalina MihaelaPregatitoare AIIZaharia Mariana
Pislea AlexandraPregatitoare AIIZaharia Mariana
Sandulescu Miruna MariaPregatitoare AIIZaharia Mariana
Barbulescu Ana MariaPregatitoare BIICirceanu Elena
Butaru DariaPregatitoare BIICirceanu Elena
Enache BiancaPregatitoare BIICirceanu Elena
Ghiocel RebecaPregatitoare BIICirceanu Elena
Preda NataliaPregatitoare BIICirceanu Elena
Rotaru AlexiaPregatitoare BIICirceanu Elena
Jirca Morgun Sebastian GabrielI BIIINicolae Mariana
Rusu RobertoI BIIINicolae Mariana
Leonte Robert CristianII BIIICostache Mirela
Faluta RoxanaI BIIINicolae Mariana
Ungureanu Cristian Antonio ValentinI BIIINicolae Mariana
Mirea IustinPregatitoare AIIIZaharia Mariana
Calinescu Gabriel IonutI BIIINicolae Mariana
Ungureanu Elena CristianaII BIIICostache Mirela
Serban Carla NicoletaI AMStanculetu Janina
Tucureanu Petre FabianI AMStanculetu Janina
Moina Alexandra ClaudiaII AMPaun Mariana
Patru Maria RyanaIII AMMihaescu Florentina
Popa Martina YasminIII AMMihaescu Florentina
Dinca MariaPregatitoare AMZaharia Mariana
Fiscuci Razvan MariusPregatitoare AMZaharia Mariana
Gidu OctavianPregatitoare AMZaharia Mariana
Tanasie CatalinaPregatitoare AMZaharia Mariana
Balcescu DianaPregatitoare BMCirceanu Elena
Botofei AncutaPregatitoare BMCirceanu Elena
Ciontu ArianaPregatitoare BMCirceanu Elena
Ciontu MelissaPregatitoare BMCirceanu Elena
Dina DenisaPregatitoare BMCirceanu Elena
Floarea CarinaPregatitoare BMCirceanu Elena
Marin DianaPregatitoare BMCirceanu Elena
Onele FlaviusPregatitoare BMCirceanu Elena

Inapoi la centrele de concurs