Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Aiud
Scoala:Scoala Gimnaziala Axente Sever
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GROZA LARISAI A85CSIKI SORINELA
HETEA BIANCAI A81CSIKI SORINELA
TRIF BIANCAI A77CSIKI SORINELA
ISTRATE DARIUSI A70CSIKI SORINELA
POP NICOLAEI A67CSIKI SORINELA
POPA LUCIANI A60CSIKI SORINELA
POPA RAULI A60CSIKI SORINELA
BUNEA ADI PAULI B90CHINDEA MIHAELA
DUMA SORANA I B80CHINDEA MIHAELA
TURZAI ANTONIAI B70CHINDEA MIHAELA
FLOREA DIANAI B60CHINDEA MIHAELA
INDRES LARISAII A100PETRUTIU RODICA
LAZAR CARINAII A100PETRUTIU RODICA
LEGIAN CATALINII A100PETRUTIU RODICA
MOLDOVAN IULIANII A100PETRUTIU RODICA
SOSA CRISTINAII A100PETRUTIU RODICA
ROMAN DAVIDII A95PETRUTIU RODICA
PAUL DENISAII A93PETRUTIU RODICA
MATEICA DIANAII A90PETRUTIU RODICA
STAN DARIUSII A85PETRUTIU RODICA
TUDOSE TUDORII A85PETRUTIU RODICA
SARATEAN IANISII A80PETRUTIU RODICA
MARCU ERIKAII A77PETRUTIU RODICA
VALANDOR BIANCAII A75PETRUTIU RODICA
TATAR OANAII A70PETRUTIU RODICA
DRAGAN MATEIII A62PETRUTIU RODICA
DUMITRU ALEXIA II A60PETRUTIU RODICA
POPA SOFIA II A60PETRUTIU RODICA
DOMSA IOAN ALEXANDRUII B93MAIER ANAMARIA
TRURDASAN DAVIDII B90MAIER ANAMARIA
BLAGU GALII B70MAIER ANAMARIA
CHITU ANDREIII B70MAIER ANAMARIA
BRAD ALEXANDRU II B65MAIER ANAMARIA
BIRSAN ANTONIAII C75IRIMIE NICOLETA
LUCA PATRICIAII C75IRIMIE NICOLETA
LUCA EMANUELAII C60IRIMIE NICOLETA
FARCAS DENISII CParticipantIRIMIE NICOLETA
POPA DRAGOSII CParticipantIRIMIE NICOLETA
LAZAR MIHAIIII A100Jarda Mira
ORIAN ALEXIII A98Jarda Mira
HERTA BRIANAIII A91Jarda Mira
MAILAT CRISTIAN III A67Jarda Mira
FLOREA DAVID III A65Jarda Mira
OLTEAN ANDRAIII A65Jarda Mira
GRUITA KARLAIII B95DANILA MARIANA
MUNTEAN DANIELIII B75DANILA MARIANA
AVRAM STEFANIII B70DANILA MARIANA
POPA ALEXANDRU IV A90HAN OTILIA
RADU GABRIEL CLAUDIUIV B90GAIER DIANA

Inapoi la centrele de concurs