Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala: Scoala Gimnaziala Nicu Albu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Afemei TudorI AEIoan Branzei
Baleca Aylin AnamariaI AEIoan Branzei
Coruga OscarI AEIoan Branzei
Negrus IoanaI AEIoan Branzei
Pisaltu MariaI AEIoan Branzei
Stanciu SaraI AEIoan Branzei
Alexa DragosI BEMaria Ionascu-Diana Cretu
Axinte DeliaI BEMaria Ionascu-Diana Cretu
Cretu ElisaI BEMaria Ionascu-Diana Cretu
Dunare AnastasiaI BEMaria Ionascu-Diana Cretu
Mitocaru PaulaI BEMaria Ionascu-Diana Cretu
Rusu AndreiI BEMaria Ionascu-Diana Cretu
Strugaru SalmaI BEMaria Ionascu-Diana Cretu
Bursuc SebastianII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Cojocaru SmarandaII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Constantinescu MateiII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Lazar AlexandruII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Movileanu AntoniaII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Rotaru CalinII CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Asaftei George ValentinIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Berea Maria LaviniaIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Bucalau Cleopatra ChristianaIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Capuano AuroraIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Enache VladIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Floricel Raysa SofiaIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob Elena AlexandraIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Mihaila Anya LarissaIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Mitrea Ana MariaIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Rusu-Feraru TheodorIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Serghei Cezara FlorinaIV CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Amatioaei LorenaPregatitoare AEAurica Dascalu
Blinda MirunaPregatitoare AEAurica Dascalu
Buhaianu Denis-AndreiPregatitoare AEAurica Dascalu
Burlacu GabrielPregatitoare AEAurica Dascalu
Burlacu IoanaPregatitoare AEAurica Dascalu
Corfu Maria-CasianaPregatitoare AEAurica Dascalu
Corodeanu Rares GabrielPregatitoare AEAurica Dascalu
Ifrim Stefan-TiberiuPregatitoare AEAurica Dascalu
Iftimia Iustina-ElenaPregatitoare AEAurica Dascalu
Lavric AlessioPregatitoare AEAurica Dascalu
Munteanu Andi-IulianPregatitoare AEAurica Dascalu
Negura Elena-TeofanaPregatitoare AEAurica Dascalu
Savin Luca-AndreiPregatitoare AEAurica Dascalu
Scutaru Ianis-AlexandruPregatitoare AEAurica Dascalu
Balaban AlexiaPregatitoare CECristina Antoniu-Ramona Anghelus
Chitei SeverPregatitoare CECristina Antoniu-Ramona Anghelus
Oslobanu DavidPregatitoare CECristina Antoniu-Ramona Anghelus
Podariu SaraPregatitoare CECristina Antoniu-Ramona Anghelus
Rusei CatrinaPregatitoare CECristina Antoniu-Ramona Anghelus
Mancas MayaII AICarmen Ciorobitca
Strungariu DavidII AICarmen Ciorobitca
APARASCHIVEI IUSTINII AICarmen Ciorobitca
ANDRONACHE ALEXANDRUII AIICarmen Ciorobitca
Simion GabrielII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Lazarescu MariaIV CIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Morganti Martina GiuliaIV CIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Nistor SofiaI AIIIoan Branzei
Cretu MirunaII AIICarmen Ciorobitca
Diaconu Daria-MariaII BIISimona Tifui-Catalina Sarpe
Ciosu SamuelII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Cociorba StefanII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Lamatica IustinII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Scrijala DenisII CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Chiric EdoardoIV BIIAna Rusu-Elena Irimia
Sturzu Matei-AlexandruIV CIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Amariei IoanaPregatitoare CIICristina Antoniu-Ramona Anghelus
Atodiresei DariaPregatitoare CIICristina Antoniu-Ramona Anghelus
Bors MateiPregatitoare CIICristina Antoniu-Ramona Anghelus
Nicorescu ArturPregatitoare CIICristina Antoniu-Ramona Anghelus
Timofte StelianPregatitoare CIICristina Antoniu-Ramona Anghelus
Chelmus Arina MariaIV CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Visan Miruna MariaIV CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Pintea Giulia-MariaII BIIISimona Tifui-Catalina Sarpe
Licau RaresII AIIICarmen Ciorobitca
ORCHEANU MARIAII AIIICarmen Ciorobitca
Bistricianu DariaII BIIISimona Tifui-Catalina Sarpe
Nistor AndreiII CIIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Blaga Matei-LorenzoIV CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Savoiu VivianaI AMIoan Branzei
Tudorache MateiI AMIoan Branzei
Rusu CameliaII AMCarmen Ciorobitca
Bostan Ana-BiancaII BMSimona Tifui-Catalina Sarpe
Cretu Daria-IoanaII BMSimona Tifui-Catalina Sarpe
Moraru DariaII BMSimona Tifui-Catalina Sarpe
Popovici AdelaII BMSimona Tifui-Catalina Sarpe
Patrona DeliaII CMMihaela Vlad-Roxana Urda
Dolhan FedericaIV BMAna Rusu-Elena Irimia
Baban Robert IoanIV CMCarmen Munteanu-Ioan Calin
Manecuta David-IoanPregatitoare AMAurica Dascalu
Alagel StefanPregatitoare CMCristina Antoniu-Ramona Anghelus
Faca YannisPregatitoare CMCristina Antoniu-Ramona Anghelus
Tertelici AndreiPregatitoare CMCristina Antoniu-Ramona Anghelus
Ungureanu EdiPregatitoare CMCristina Antoniu-Ramona Anghelus

Inapoi la centrele de concurs