Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra Neamt
Scoala: Scoala Gimnaziala Nicu Albu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Aparaschivei IustinI AECarmen Ciorobitca
Licau RaresI AECarmen Ciorobitca
Rusu CameliaI AECarmen Ciorobitca
Cojocaru SmarandaI CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Manea MirunaI CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Rotaru CalinI CEMihaela Vlad-Roxana Urda
Andrei SilviaIII CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Bucalau CleopatraIII CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Capuano AuroraIII CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Floricel RaysaIII CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob IasminaIII CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Lazarescu MariaIII CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Mihaila Anya LarissaIII CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Mitrea Ana MariaIII CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Serghei CezaraIII CECarmen Munteanu-Ioan Calin
Afemei TudorPregatitoare AEIoan Branzei
Mamina-Chiriac IlincaPregatitoare AEIoan Branzei
Tudurache Matei-StefanPregatitoare AEIoan Branzei
Alexa IoanPregatitoare BEMaria Ionascu Oana Floricel
Botu AlexandraPregatitoare BEMaria Ionascu Oana Floricel
Ripanu AlisiaPregatitoare BEMaria Ionascu Oana Floricel
Strugaru SalmaPregatitoare BEMaria Ionascu Oana Floricel
Mancas MayaI AICarmen Ciorobitca
Moraru DariaI BISimona Tifui-Catalina Sarpe
Constantinescu MateiI CIMihaela Vlad-Roxana Urda
Apetrei SabinaPregatitoare BIMaria Ionascu Oana Floricel
Groapa SilviaIII CIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Patrona DeliaI CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Albu VivianaPregatitoare BIIMaria Ionascu Oana Floricel
Chirila EduardI AIICarmen Ciorobitca
Pintilei BiancaI BIISimona Tifui-Catalina Sarpe
Nistor AndreiI CIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Prutean DavidII AIIRodica Voda
Negrus IoanaPregatitoare AIIIoan Branzei
Nistor SofiaPregatitoare AIIIoan Branzei
Dunare AnastasiaPregatitoare BIIMaria Ionascu Oana Floricel
Mitocaru PaulaPregatitoare BIIMaria Ionascu Oana Floricel
Simion GabrielI CIIIMihaela Vlad-Roxana Urda
Andronache AlexandruI AIIICarmen Ciorobitca
Diaconu Pughineanu BiancaPregatitoare BIIIMaria Ionascu Oana Floricel
Popovici AdelaI BIIISimona Tifui-Catalina Sarpe
Tifui AndreiI BIIISimona Tifui-Catalina Sarpe
Trenchea MirunaI BIIISimona Tifui-Catalina Sarpe
Morganti GiuliaIII CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Asaftei GeorgeIII CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Enache VladIII CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Sturzu MateiIII CIIICarmen Munteanu-Ioan Calin
Axinte DeliaPregatitoare BIIIMaria Ionascu Oana Floricel
Olariu AlexI BMSimona Tifui-Catalina Sarpe
Cirnu DianaII AMRodica Voda
Craciun AndreiII AMRodica Voda
Baban RobertIII CMCarmen Munteanu-Ioan Calin
Iacob AlexandraIII CMCarmen Munteanu-Ioan Calin
Cadar StefaniaPregatitoare AMIoan Branzei
Savoiu VivianaPregatitoare AMIoan Branzei

Inapoi la centrele de concurs