Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
RISTEA RADU GABRIELI A95Stroe Amalia
HARABOIU MARIAI A90Stroe Amalia
GEORGESCU DENIS STEFANI A75Stroe Amalia
SORI EDUARD ANDREII A75Stroe Amalia
BRANGA VLAD GEORGEI A70Stroe Amalia
DUMITRU STEFAN BOGDANI A70Stroe Amalia
SERBANESCU ALEXANDRA MARIAI A70Stroe Amalia
PARVU SARRAI A68Stroe Amalia
POTOP ILIE OCTAVIANI A65Stroe Amalia
GAIONI MARAI B100Dobre Constanta
IVANESCU VLADI B100Dobre Constanta
PANAIT PAULI B100Dobre Constanta
GRIGORE ALEXANDRAI B95Dobre Constanta
ROSCA TIBERIUSI B95Dobre Constanta
BACIOIU DARIUSI B85Dobre Constanta
NOFALIA HUSSAMI B80DOBRE CONSTANTA
VESEL MARIAI B80Dobre Constanta
TUDORIE ALEXANDRUI B75Dobre Constanta
ARSENE TOMAI C100Sladariu Aura
MANOLACHE RARESI C100Sladariu Aura
MUSCALU EVAI C95Sladariu Aura
MANEA MARISAI C90Sladariu Aura
MAZILU ELIZAI C90Sladariu Aura
NICOLAE FABIANI C80Sladariu Aura
DUMITRU MARIAI C70Sladariu Aura
STOICESCU DAVIDI C70Sladariu Aura
BORDIANU ALESSIAI C68Sladariu Aura
TITEICA RARESI C68Sladariu Aura
DUMITRASCU SABINAI D95Calavie Iuliana
DUMITRASCU SERGIUI D95Calavie Iuliana
DESI MATEIII A100Vagneti Alina
PARASCHIV ANTONIAII A90Vagneti Alina
BASTINA LUCA DANIELII B100Gavenea Nicoleta
BUCUR ALEXIA MARIAII B95Gavenea Nicoleta
MICHAVILA-DOLZ ELSA ROCIOII B95Gavenea Nicoleta
SERBAN LUCA ANDREIII B90Gavenea Nicoleta
MOVILEANU ANDREI CASIANII B80Gavenea Nicoleta
MANOLACHE DAVID THEODORII C100Craciun Daniela
MIHAITA DELIA IOANAII C100Craciun Daniela
COSTACHE CRISTIAN BOGDANII C95Craciun Daniela
DINCA ANA MARIAII C95Craciun Daniela
CARP RARES STEFANII C93Craciun Daniela
GRIGORE ILINCA ANDREEAII C90Craciun Daniela
JIEANU EDUARD ANDREIII C90Craciun Daniela
IONEL MARA DARIAII C85Craciun Daniela
STAN RALUCA IOANAII C83Craciun Daniela
BANU ANDREAS CATALINII C75Craciun Daniela
AVRAMESCU BIANCAIII A100Cucu Anisoara
COSTACHE TEODORAIII A96Cucu Anisoara
SIMIONESCU MIHNEAIII A96Cucu Anisoara
HARABOIU ALEXANDRUIII A94Cucu Anisoara
SATMAR ANA MARIAIII A93Cucu Anisoara
DRAGU ALEXANDRUIII A90Cucu Anisoara
GHEORGHIU MIHNEAIII A90Cucu Anisoara
PAVEL ANDREIIII B98Gheorghe Sanda
RISTEA DARIAIII B97Gheorghe Sanda
MARIN MIHAELAIII B95Gheorghe Sanda
SAVU AIDAIII B95Gheorghe Sanda
STANESCU ANAIII B91Gheorghe Sanda
ALBU SARAIII E100Antonescu Mihaela
MEREZEANU IOANAIII E99Antonescu Mihaela
MOCANU DENISIII E96Antonescu Mihaela
CURCA ALECSIAIII E93Antonescu Mihaela
COSTACHE LENO CRISTIANPregatitoare A100Alexandrescu Valentina
DOBRE DAVID ANDREIPregatitoare A100Alexandrescu Valentina
NICULICEA STEFANIA ANDREEAPregatitoare A100Alexandrescu Valentina
PANAIT STEFAN ALEXANDRUPregatitoare A100Alexandrescu Valentina
TULIN ANA MARIAPregatitoare A100Alexandrescu Valentina
FILIP IANIS COSTINPregatitoare A95Alexandrescu Valentina
GAVRILA CRISTIAN ALEXANDRUPregatitoare A95Alexandrescu Valentina
MARGEANPregatitoare A95Alexandrescu Valentina
OLTEANU DENISA ANDREEAPregatitoare A95Alexandrescu Valentina
POPA CRISTIANPregatitoare A95Alexandrescu Valentina
NASTASE ANDREAS STEFANPregatitoare A93Alexandrescu Valentina
DEDU VICTOR STEFANPregatitoare A92Alexandrescu Valentina
CHIRIC AURA MARIAPregatitoare A90Alexandrescu Valentina
MALDARASANU ALICIA SELENAPregatitoare A87Alexandrescu Valentina
GHIOACA STEFAN ANDREIPregatitoare A85Alexandrescu Valentina
UDROIU ANDREI LIVIUPregatitoare A77Alexandrescu Valentina
TESCAN DAVID ALEXANDRUPregatitoare AParticipantAlexandrescu Valentina
BICU MARIAPregatitoare D100Neagoe Raluca
CALIN STEFANPregatitoare D100Neagoe Raluca
CAZAN CEZARPregatitoare D100Neagoe Raluca
COSTACHE IANISPregatitoare D100Neagoe Raluca
DUMITRU ANAPregatitoare D100Neagoe Raluca
GEAPANA ANTONIAPregatitoare D100Neagoe Raluca
GRELUS MARAPregatitoare D100Neagoe Raluca
GRIGORE SONYAPregatitoare D100Neagoe Raluca
GRUMAZESCU FLAVIUSPregatitoare D100Neagoe Raluca
ILIE ANASTASIAPregatitoare D100Neagoe Raluca
IORDACHE MIHAIPregatitoare D100Neagoe Raluca
MOISOIU STEFANPregatitoare D100Neagoe Raluca
PASCU DENISPregatitoare D100Neagoe Raluca
PAUN DARIUSPregatitoare D100Neagoe Raluca
STANESCU VLADPregatitoare D100Neagoe Raluca
TANASESCU IOANAPregatitoare D100Neagoe Raluca
VEREZBERGER ADELINAPregatitoare D100Neagoe Raluca
CALEASCA ALEXANDRUPregatitoare D98Neagoe Raluca
MARIN NATALIAPregatitoare D97Neagoe Raluca
DRAGOMIR ANDREIPregatitoare D95Neagoe Raluca
IONESCU ANDREIPregatitoare D95Neagoe Raluca
STOICA EDUARDPregatitoare D95Neagoe Raluca
TOMA ELIZAPregatitoare D95Neagoe Raluca
VACAREL ROBERTPregatitoare D95Neagoe Raluca
TANASESCU DARIUSPregatitoare D87Neagoe Raluca
COMINOIU ALEXANDRAPregatitoare D76Neagoe Raluca
STOIAN ANDIPregatitoare D69Neagoe Raluca
LOGHIN IRINAPregatitoare D66Neagoe Raluca
NICOLAE RARESPregatitoare D66Neagoe Raluca
STANCIU ANASTASIAPregatitoare DParticipantNeagoe Raluca
BAGEAC ALEXANDRUPregatitoare F100Chivu Silvana
BAJENARU DARIUSPregatitoare F100Chivu Silvana
DOBRE ILINCAPregatitoare F100Chivu Silvana
GEORGESCU MIHAIPregatitoare F100Chivu Silvana
REVELLADO STREAJA NOELIAPregatitoare F95Chivu Silvana
LEFTER STEFANIAPregatitoare F89Chivu Silvana

Inapoi la centrele de concurs