Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Sighetu Marmatiei
Scoala:Liceul Pedagogic Regele Ferdinand
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
SMECICAS NATALIA SILVIAII AEGRIGOR DORINA
Chindris RaresIII AERosca Anuta
Cziller AdrianIII AERosca Anuta
Dunca AdelinIII AERosca Anuta
Muresan AlinIII AERosca Anuta
Arba CatalinIII BEStetco Mariana
Balazs Fulop GabrielIII BEStetco Mariana
Dunca AdrianaIII BEStetco Mariana
Florea PaulIII BEStetco Mariana
Giurgi LucaIII BEStetco Mariana
Grigor AlexiaIII BEStetco Mariana
Vescan Maia SofiaIII BEStetco Mariana
Zonga DavidIII BEStetco Mariana
Brad CellaIV AETrus Lidia
Chis CristianIV AETrus Lidia
Hotea DamianIV AETrus Lidia
Plescan DavidIV AETrus Lidia
Rusneac VanessaIV AETrus Lidia
Ardelean MihaiIV BEArdelean Cristina
Covacinschi LucaIV BEArdelean Cristina
Mihai AndreeaIV BEArdelean Cristina
Vlad TudorIV BEArdelean Cristina
Barz DariusIII BIStetco Mariana
Nemes DaliaIII BIStetco Mariana
Stefan ElisaIII BIStetco Mariana
Mihai TrifoiIV BIArdelean Cristina
REDNIC ANDREI STEFANII AIGRIGOR DORINA
Barbu AndreiIII BIStetco Mariana
Kraucsuk AndreiIII BIStetco Mariana
Pop BogdanIII BIStetco Mariana
Simion ClaudiuIII BIStetco Mariana
Dunca DariusIV AITrus Lidia
Nistor GiorgiannaIV AITrus Lidia
Orzan AlesiaIV BIArdelean Cristina
GODJA ANDRADA MARIAII AIIGRIGOR DORINA
Ulici AlinIII BIIStetco Mariana
Grigor CatalinIV AIITrus Lidia
Varsta MaraIV AIITrus Lidia
Codrea DanielIV BIIArdelean Cristina
Badan PatriciaIII AIIRosca Anuta
Belea DariaIII AIIRosca Anuta
Godja CosminIII BIIStetco Mariana
Ofrim RaresIII BIIStetco Mariana
Dunca AlexiaIV AIITrus Lidia
Kalmar IsabellaIV AIITrus Lidia
Apan Maria IV BIIArdelean Cristina
Ciuban IlieIII AIIRosca Anuta
Grigor MirunaIII AIIRosca Anuta
Cosovan EmiliaIII BIIStetco Mariana
Takacs KaliIII BIIStetco Mariana
Tiple DavidIII BIIStetco Mariana
Borcea IuniaIV AIITrus Lidia
UNGUREAN ADELINA TEODORAII AIIIGRIGOR DORINA
Barbu Matei IV AIIITrus Lidia
Orga Andrei IV BIIIArdelean Cristina
RUSNAC MATEIII AIIIGRIGOR DORINA
Sacala SasaIV BIIIArdelean Cristina
Mih DariaIII AIIIRosca Anuta
Hotea MelisaIV BIIIArdelean Cristina
GALLOV AYDAII AMGRIGOR DORINA
TIPLEA ADELINAII AMGRIGOR DORINA
Veres LucaIII AMRosca Anuta
Ferent NataliaIV AMTrus Lidia
Rac RazvanIV AMTrus Lidia
Simion MaraIV AMTrus Lidia
Stan Oros IanisIV AMTrus Lidia
Vaida AlexandruIV AMTrus Lidia
Jianu AlessiaIV BMArdelean Cristina
Man DragosIV BMArdelean Cristina
Roatis RoxanaIV BMArdelean Cristina
Zemba CarlaIV BMArdelean Cristina

Inapoi la centrele de concurs