Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Sant
Scoala:SC Gim.Sant
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANTON IULIAI A100HOJDA VIORICA
OLARIU ANDREEAI A100HOJDA VIORICA
CICSA VICTORITAI A85HOJDA VIORICA
MARTE CRISTINAI A84HOJDA VIORICA
NISTOR LARISAI A84HOJDA VIORICA
PATRASCAN ANGELICAI A84HOJDA VIORICA
COTUL MARIAI A76HOJDA VIORICA
LACATAS OANAI A76HOJDA VIORICA
POPA VLADUTI A70HOJDA VIORICA
NISTOR ANUTAI VALEA MARE90GUSA NASTASIA
STARCIUC MIHAII VALEA MARE88GUSA NASTASIA
DURJA TUTUI VALEA MARE84GUSA NASTASIA
FILIPOIU BIANCAII A100POPARTAC IOANA
MOLOCA DANIELAII A95POPARTAC IOANA
MOLOCA VASILICAII A95POPARTAC IOANA
NISTOR IACOBII A95POPARTAC IOANA
CAILEAN MARTAII A85POPARTAC IOANA
POP SILVIUII A80POPARTAC IOANA
NISTOR GEORGIANAII A75POPARTAC IOANA
ARMAN ANDREEAII A60POPARTAC IOANA
CAILEAN SERGIOII A60POPARTAC IOANA
MOISIL GABRIELII A60POPARTAC IOANA
BOANCAS BOGDANII B100MOISIL SILVEA
CAILEAN LEONTINII B97MOISIL SILVEA
NISTOR ANA MARIAII B95MOISIL SILVEA
HODOROGA AMALIAII B80MOISIL SILVEA
GUSA BIANCA II B75MOISIL SILVEA
NICULAI LARISAII B65MOISIL SILVEA
POP DAVIDII B65MOISIL SILVEA
CARABET IONELAII VALEA MARE90GUSA NASTASIA
POPARTAC VICTORIII A99HORGA REGHINA LEONTINA
MUNTEANU PARTENEIII A98HORGA REGHINA LEONTINA
BINDIU ELISABETAIII A93HORGA REGHINA LEONTINA
HADARAU ALEXIAIV A100FOROGAU MARIA
PATRASCAN FLORINIV A95FOROGAU MARIA
FOROGAU CRISTIANIV A90FOROGAU MARIA
LIPAN NICOLAEIV A80FOROGAU MARIA
COZMA MAIAIV A70FOROGAU MARIA
TIMIS ANDREEAIV A70FOROGAU MARIA
NISTOR MARIAIV A60FOROGAU MARIA
OLARIU EMILIANIV A60FOROGAU MARIA
BINDIU NELUTAIV B98MOISIL ANDREEA
OLARIU FLORINIV B95MOISIL ANDREEA
COTUL SILVIUIV B93MOISIL ANDREEA
FARCAS VIORELIV B91MOISIL ANDREEA
GRAPINI SILVIUCIV B60MOISIL ANDREEA
DOMIDE CRISTIANPregatitoare A100COTUL VIRGINIA
GRAPINI EDUARDPregatitoare A100COTUL VIRGINIA
GRAPINI SILVIUPregatitoare A100COTUL VIRGINIA
MOISIL LAVINIAPregatitoare A100COTUL VIRGINIA
OLARIU REGHINAPregatitoare A100COTUL VIRGINIA
POPARTAC ANDREIPregatitoare A100COTUL VIRGINIA
PORCIUS OCTAVIANPregatitoare A100COTUL VIRGINIA
TAPALAGA ANDREEAPregatitoare A100COTUL VIRGINIA
ARMAN ALEXANDRAPregatitoare A95COTUL VIRGINIA
BUCIUTA MIHAELAPregatitoare A95COTUL VIRGINIA
POPARTAC DORINAPregatitoare A95COTUL VIRGINIA
NICULAI FLORINAPregatitoare A90COTUL VIRGINIA
STEOPAN ADRIAN Pregatitoare A90COTUL VIRGINIA
TESCU FLORINPregatitoare A85COTUL VIRGINIA
BOUTAN FLORINPregatitoare A80COTUL VIRGINIA
MARTE ADRIANPregatitoare A80COTUL VIRGINIA
SOT DANIELPregatitoare A70COTUL VIRGINIA
BONCHIS LORISPregatitoare B100NICULAI FLORINA
COTUL DANAPregatitoare B100NICULAI FLORINA
FILIPOIU ALEXANDRUPregatitoare B100NICULAI FLORINA
NISTOR ANTONELAPregatitoare B100NICULAI FLORINA
ONIGA SILVIAPregatitoare B100NICULAI FLORINA
PATRASCAN DANIELPregatitoare B100NICULAI FLORINA
PATRASCAN VIORICAPregatitoare B100NICULAI FLORINA
SANGEORAN MARIAPregatitoare B100NICULAI FLORINA
SANGEORZAN IONELPregatitoare B100NICULAI FLORINA
UNGUROIU LARISAPregatitoare B100NICULAI FLORINA
BUDUSAN MIHAIPregatitoare VAL100GUSA NASTASIA
MOISIL DAVIDPregatitoare VAL100GUSA NASTASIA
TREITEL DIANAPregatitoare VAL100GUSA NASTASIA

Inapoi la centrele de concurs