Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vaslui
Localitate:Vaslui
Scoala:Scoala Gimnaziala Constantin Parfene Vaslui
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cojocaru AnaI BEManole Angelica
Dragu NataliaI BEManole Angelica
Toporascu MateiI BEManole Angelica
Bogdan Sara MirunaI CEPascu Alina Cretu Lacramioara
Butnaru SophiaI CEPascu Alina Cretu Lacramioara
Ciubotaru DariaI CEPascu Alina Cretu Lacramioara
Dicu Sorana StefaniaI CEPascu Alina Cretu Lacramioara
Doroftei IlincaI CEPascu Alina Cretu Lacramioara
Ilisei AniaI CEPascu Alina Cretu Lacramioara
Maxim Lavinia NicoletaI CEPascu Alina Cretu Lacramioara
Safir MaiaI CEPascu Alina Cretu Lacramioara
Agafitei Maria AdrianaII AEBaragan Cecilia
Balu IuliaII AEBaragan Cecilia
Georgescu David FlorinII AEBaragan Cecilia
Gherghe TeodoraII AEBaragan Cecilia
Mercas Mara TeodoraII AEBaragan Cecilia
Moldoveanu SilviaII AEBaragan Cecilia
Moldoveanu SilviaII AEBaragan Cecilia
Stupu Teodor StefanII AEBaragan Cecilia
Gherasim Andrei GheorghitaII BEPetrea Felicia
Ivan AlexiaIV AEPopa Maria
Turcanu Ana MariaIV AEPopa Maria
Zaharia LucaIV AEPopa Maria
Bordeianu Sofia TeodoraPregatitoare AEOlaru Nastica
Budu Victor NicholasPregatitoare AEOlaru Nastica
Burlacu SmarandaPregatitoare AEOlaru Nastica
Codau Eduard ChristianPregatitoare AEOlaru Nastica
Fintinaru Sofia MariaPregatitoare AEOlaru Nastica
Frunza AdrianPregatitoare AEOlaru Nastica
Gache David CristianPregatitoare AEOlaru Nastica
Luca MariaPregatitoare AEOlaru Nastica
Maftei Andreea BiancaPregatitoare AEOlaru Nastica
Nica Bogdan GabrielPregatitoare AEOlaru Nastica
Onuta Amalia MariaPregatitoare AEOlaru Nastica
Zamfir AlexandruPregatitoare AEOlaru Nastica
BULIHAR DAVID STEFANPregatitoare CECraciun Luminita Nastase Viorica
CRACIUN ALESSIA ALBERTINAPregatitoare CECraciun Luminita Nastase Viorica
FLOREA ANDREIPregatitoare CECraciun Luminita Nastase Viorica
Doniga ClaraIV AIPopa Maria
Popliuc DariaIV AIPopa Maria
APRODU PATRIKPregatitoare CIICraciun Luminita Nastase Viorica
LUCA TANIA ELENAPregatitoare CIICraciun Luminita Nastase Viorica
Ciobanu Maria VioletaI CIIPascu Alina Cretu Lacramioara
Baba Stefania AncaII AIIBaragan Cecilia
Captalan DavidII AIIBaragan Cecilia
Ichim AndreiII AIIBaragan Cecilia
Loghin RoxanaII AIIBaragan Cecilia
Maftei Raluca ClaudiaII AIIBaragan Cecilia
Mosanu Amalia RiannaII AIIBaragan Cecilia
Sirbu ElanaII AIIBaragan Cecilia
Carare AndreiIV AIIPopa Maria
Cozma TeodoraIV AIIPopa Maria
Musteata RaresIV AIIPopa Maria
Braniste David IonutPregatitoare AIIOlaru Nastica
Dumitrache MatiasPregatitoare AIIOlaru Nastica
Filip Maia AlessiaPregatitoare AIIOlaru Nastica
Loghin Vlad ConstantinPregatitoare AIIOlaru Nastica
Macarie MihaitaPregatitoare AIIOlaru Nastica
Oancea Tudor StefanPregatitoare AIIOlaru Nastica
Popa Carla MariaPregatitoare AIIOlaru Nastica
MIHALACHE ALBERTPregatitoare CIICraciun Luminita Nastase Viorica
MIRON ALBERTPregatitoare CIICraciun Luminita Nastase Viorica
PIRAU CONSTANTINPregatitoare CIICraciun Luminita Nastase Viorica
TANASE SARAPregatitoare CIICraciun Luminita Nastase Viorica
VASILE TUDORPregatitoare CIICraciun Luminita Nastase Viorica
ZAHARIA CALINPregatitoare CIICraciun Luminita Nastase Viorica
Ciritel George MateiPregatitoare AIIIOlaru Nastica
Costea DenisaIV AIIIPopa Maria
Chiaburu MarioI BMManole Angelica
Coca AlexandraI BMManole Angelica
Olariu DeeaI BMManole Angelica
Trofin AntonieI BMManole Angelica
Bocanet GeorgeI CMPascu Alina Cretu Lacramioara
Furcoi Elaria AdnanaI CMPascu Alina Cretu Lacramioara
Husanu ElenaI CMPascu Alina Cretu Lacramioara
Timofte LauraI CMPascu Alina Cretu Lacramioara
Ionascu DavidII AMBaragan Cecilia
Bojoaga MateiIV AMPopa Maria
Pantelimon AlexandraIV AMPopa Maria
Cocuz Daria MariaPregatitoare AMOlaru Nastica

Inapoi la centrele de concurs