Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Bancila
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Popu AmaliaII B95Micu Simona Diana
Breazu CosminaII B90Micu Simona Diana
Tudorache Maria CatalinaII B90Micu Simona Diana
Vajiac Ana MariaII B90Micu Simona Diana
Nistor Mariana TeodoraII B85Micu Simona Diana
Oprea Andreea II B85Micu Simona Diana
Purnavel DanutII B85Micu Simona Diana
Robu SashaII B85Micu Simona Diana
Mustata StefanII B80Micu Simona Diana
Nistor ElenaII B80Micu Simona Diana
Soare DenisaII B80Micu Simona Diana
Cojocariu RaresIII A90Toma Ionela
Gorea Mihaela SorinaIII A90Toma Ionela
Rafoi RobertaIII A90Toma Ionela
Burlacu Dragos CatalinIII A87Toma Ionela
Giot Georgiana VioletaIII A86Toma Ionela
Iftime Alexandra GabrielaIII A85Toma Ionela
Boga Raul FlorinIII A83Toma Ionela
Matei Mihai CatalinIII A83Toma Ionela
Tiru StefaniaIII A83Toma Ionela
Andrei Maria MagdalenaIII A82Toma Ionela
Dinu Octavian MarianIII A80Toma Ionela
Talpes Iris LucianaIII A73Toma Ionela
Canipeanu Eduard AndreiIII A67Toma Ionela
Plopeanu CatalinIII B86Scara Adelina
Popazolu BiancaIII B84Scara Adelina
Gurau BogdanIII B75Scara Adelina
Stan BogdanIII B73Scara Adelina
Cristea MariaIII B72Scara Adelina
Gherghisan AlexiaIII B67Scara Adelina
Stan VladIII B66Scara Adelina
Jipa BiancaIII B63Scara Adelina
Stan MirceaIII B61Scara Adelina
Florea DalvisIII BParticipantScara Adelina
Danciu DavidIII BParticipantScara Adelina
Sorica OvidiuIII BParticipantScara Adelina
Brebenel Mihnea StefanIV A96Epure Carmen
Zainea Bogdan GabrielIV A72Epure Carmen
Simion MariaIV A68Epure Carmen
Stanciu Patrick StefanIV A63Epure Carmen
Mavrodin SabinaIV AParticipantEpure Carmen
Oprescu Mihai BogdanIV AParticipantEpure Carmen
Stinga AlexandruIV AParticipantEpure Carmen
Cervis Ana MariaIV AParticipantEpure Carmen
Iacomi Angelo MariusIV AParticipantEpure Carmen
Pirja Alexandru StefanIV AParticipantEpure Carmen
Bogdan LaviniaIV AParticipantEpure Carmen

Inapoi la centrele de concurs