Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
APOSTU ALEXANDRUI AEManolache Maria
BUJOR MIRCEAI AEManolache Maria
BULAT LEONARDI AEManolache Maria
CIOCAN ALEXANDRUI AEManolache Maria
DINU IOANAI AEManolache Maria
DINU IOANA-MARIAI AEManolache Maria
HOTNOG ALEXANDRUI AEManolache Maria
PAGU STEFANI AEManolache Maria
ROMANITA EMANUELAI AEManolache Maria
STUHULET DIANAI AEManolache Maria
ANGHEL AMALIA - ELENAI BETELINOIU MARIETA
BIRSAN DENISA ELENAI BETELINOIU MARIETA
BOLD COSMINI BETELINOIU MARIETA
CARPOV DELIAI BETELINOIU MARIETA
COJOCARU MARIA DIANAI BETELINOIU MARIETA
CONACHE ALEXIA LACRAMIOARA I BETELINOIU MARIETA
CUCU MIRUNA RAMONAI BETELINOIU MARIETA
DIMA MIRUNA GABRIELAI BETELINOIU MARIETA
GRIGOROVICI ANAI BETELINOIU MARIETA
LEFTER DARIA ELENAI BETELINOIU MARIETA
MIHAI MARINAI BETELINOIU MARIETA
MIHALCEA MARIA ALEXANDRAI BETELINOIU MARIETA
MOCANU PATRICK CALINI BETELINOIU MARIETA
MORARU DRAGOS COSMINI BETELINOIU MARIETA
OLARIU MATEI IOANI BETELINOIU MARIETA
PUSCASU DAVID CRISTIANI BETELINOIU MARIETA
STOICA CHIRICA RARESI BETELINOIU MARIETA
TINCU MARIA I BEBOZA IONEL
BUSILA ALEXANDRUI CEPINTILIE CARMEN
CONSTANTIN IANISI CEPINTILIE CARMEN
NECULACHE SARAI CEPINTILIE CARMEN
FILIP RARESII AEGHEORGHIU ALINA
CIOCAN DENIS II BEBOZA IONEL
COCOS IULIA II BEBOZA IONEL
COCOS IULIA II BEBOZA IONEL
CULITA SEBASTIANII BEBOZA IONEL
DAMIAN CARLAII BEBOZA IONEL
GAVRILA ADRIANII BEBOZA IONEL
IRIMIA GEORGIANAII BEBOZA IONEL
MARIN NICOLETAII BEBOZA IONEL
MIRSIU VICTOR II BEBOZA IONEL
PROFIR ROBRRTII BEBOZA IONEL
SABABEI MARIUSII BEBOZA IONEL
TRIFAN ANA MARIAII BEBOZA IONEL
UNGUREANU RAISAII BEBOZA IONEL
Ginghina RaresII CECristian Gabriela
Ciocan AlexandruII DEVirtosu Constanta
Cociasi Ana TeodoraII DEVirtosu Constanta
Stoica Chirica Alexandra II DEVirtosu Constanta
Tofan AndreiII DEVirtosu Constanta
GUITA SARA IOANAIII AEFLOREA IONELA
IORDACHE RARES MIHAILIII AEFLOREA IONELA
IOVU RARES COSMINIII BERADU MIHAELA
NEDICA ALEXANDRU MATEIIII BERADU MIHAELA
Bicioc SpiridonIII CETIRIM RODICA
Cocu AndreeaIII CETIRIM RODICA
Ilie BogdanIII CETIRIM RODICA
Jipa AlexandruIII CETIRIM RODICA
Lefter Iulia DariaIII CETIRIM RODICA
BUJOR ALBERTOIV AEIONESCU AURELIA
BUJOR GEORGEIV AEIONESCU AURELIA
Casleanu Ana MariaIV CEBuliga Iozefina
Constantinescu CristinaIV CEBuliga Iozefina
Cuciureanu LuciaIV CEBuliga Iozefina
Grigorovici DanielIV CEBuliga Iozefina
Mazilu DariaIV CEBuliga Iozefina
Milea AndraIV CEBuliga Iozefina
Stresna AlexandraIV CEBuliga Iozefina
Tanase IrinaIV CEBuliga Iozefina
Tudor SebastinIV CEBuliga Iozefina
Vlasie SebastianIV CEBuliga Iozefina
BADILAS EDUARD GABRIELPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
BRATU MARIA VIVIANAPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
FELEA IOANAPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
FILOTE EDUARD ANDREIPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
GIUSCA MIHAELA ANDRAPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
IONEL NICOLETAPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
IONESCU BANICA RARES IONUTPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
LUNGU DAVID GABRIELPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
MAFTEI MARIAPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
MIHALUTA MARIAPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
MUNTEANU ALEXANDRUPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
NEAGU DENISA ANDREEAPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
NEDELA ANDREIPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
OPREA ALESSIA MIHAELAPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
TANASE ANDREI VICTORPregatitoare AEANGHELUTA NICOLETA
Anghel Edward AndreiPregatitoare BERosu Daniela
Ciofu Darius GabrielPregatitoare BERosu Daniela
Ghelase Maria AlexandraPregatitoare BERosu Daniela
Hohota Teodora SofiaPregatitoare BERosu Daniela
Jantea Alexandra IoanaPregatitoare BERosu Daniela
Parvu Leonardo ConstantinPregatitoare BERosu Daniela
Pavel Raisa IoanaPregatitoare BERosu Daniela
Roman GabrielPregatitoare BERosu Daniela
Rosu Adrian MihaiPregatitoare BERosu Daniela
Tanase Robert StefanPregatitoare BERosu Daniela
Tomescu AlexandraPregatitoare BERosu Daniela
Zodila Alexia GabrielaPregatitoare BERosu Daniela
Albu Elena CaterinaPregatitoare CEMATEI SANDINA
BURUIANA ALEXANDRAPregatitoare CEMATEI SANDINA
Capitanescu RaduPregatitoare CEMATEI SANDINA
Chiriac Alexandru Pregatitoare CEMATEI SANDINA
Chiriloae AntoniaPregatitoare CEMATEI SANDINA
Cocu Luca Pregatitoare CEMATEI SANDINA
Constantin Raluca MariaPregatitoare CEMATEI SANDINA
Damian Razvan GabrielPregatitoare CEMATEI SANDINA
Geabana David CristianPregatitoare CEMATEI SANDINA
Marcu AnastasiaPregatitoare CEMATEI SANDINA
Mihai Delia NicolePregatitoare CEMATEI SANDINA
Mihalea AlbertPregatitoare CEMATEI SANDINA
Muntean CarlaPregatitoare CEMATEI SANDINA
Schiopu Diana Andreea Pregatitoare CEMATEI SANDINA
Severin BrianaPregatitoare CEMATEI SANDINA
Vasile TeodoraIII CITIRIM RODICA
AVANU MIRYAM DIANAPregatitoare AIANGHELUTA NICOLETA
Olteanu RobertIII CITIRIM RODICA
Chiscop AliciaIV CIBuliga Iozefina
BERES MARIA RICARDAPregatitoare AIANGHELUTA NICOLETA
LUCA SARA MARIAIII BIIRADU MIHAELA
Crivac RalucaIII CIITIRIM RODICA
Dragan LarisaIII CIITIRIM RODICA
Nastasa GabrielIII CIITIRIM RODICA
Necula DanielIV CIIBuliga Iozefina
ANDREI LUCA GABRIELPregatitoare CIIMATEI SANDINA
BALAN SOFIAIII AIIFLOREA IONELA
ANGHELI LUCA MARIANPregatitoare AIIANGHELUTA NICOLETA
PETRICI MARIOI AIIManolache Maria
SERBAN ANAMARIAI AIIManolache Maria
TURK ALESSIAI AIIManolache Maria
VASILIU ARIANA ELENAI BIITELINOIU MARIETA
ANGHELUTA IONUT SEBASTIANI DIISAVA DORINA
DARICIUC- ROMAS ROBERTI DIISAVA DORINA
DARICIUC- ROMAS ROBERTI DIISAVA DORINA
FILIP GEORGEI DIISAVA DORINA
MIHALEA MATEIII AIIGHEORGHIU ALINA
GAVRIL CRISTINAII BIIBOZA IONEL
GAVRIL CRISTINAII BIIBOZA IONEL
STAMATE OCTAVIANII BIIBOZA IONEL
STAMATE OCTAVIANII BIIBOZA IONEL
STAMATE OCTAVIANII BIIBOZA IONEL
STAMATE OCTAVIANII BIIBOZA IONEL
TUDOR BOGDANII BIIBOZA IONEL
Brasoveanu DariaII DIIVirtosu Constanta
Lazar GabrielaII DIIVirtosu Constanta
Palade Daria II DIIVirtosu Constanta
FLOREA ALEXANDRA ANDREEAIII BIIRADU MIHAELA
Salceanu AlexandruIII CIITIRIM RODICA
COJOCARU ELENA RAISA BIANCAPregatitoare AIIANGHELUTA NICOLETA
LUCA ADRIAN PAULPregatitoare AIIANGHELUTA NICOLETA
Bocaneala Carla MariaPregatitoare BIIRosu Daniela
Chiru Alexia StefaniaPregatitoare BIIRosu Daniela
Fertu Mario FlorinPregatitoare BIIRosu Daniela
Fuica StefanPregatitoare BIIRosu Daniela
Grigoriu Daria ElenaPregatitoare BIIRosu Daniela
Hingu Luca IonutPregatitoare BIIRosu Daniela
Patilea DariusPregatitoare BIIRosu Daniela
Prundeanu IulianPregatitoare BIIRosu Daniela
Sudor Rares AndreiPregatitoare BIIRosu Daniela
Turcanu David MarcelPregatitoare BIIRosu Daniela
Balasoi Marina Pregatitoare CIIMATEI SANDINA
Casleanu Ioana CosminaPregatitoare CIIMATEI SANDINA
Ciocan Sophia IsabelaPregatitoare CIIMATEI SANDINA
Iacob Ilinca Pregatitoare CIIMATEI SANDINA
Meauna Anastasia MariaPregatitoare CIIMATEI SANDINA
Patriche CostinPregatitoare CIIMATEI SANDINA
Rusu Tudor CostinPregatitoare CIIMATEI SANDINA
CARP ALEXANDRUIV AIIIIONESCU AURELIA
STAFIE ALBERTIV AIIIIONESCU AURELIA
ANGHELI MATEI ANDREIPregatitoare AIIIANGHELUTA NICOLETA
STRATULAT GABRIEL DAVIDIII AIIIFLOREA IONELA
DOMNITANU SABINAIII AIIIFLOREA IONELA
MANEA SERGIUIII BIIIRADU MIHAELA
PAVEL OCTAVIANIII BIIIRADU MIHAELA
Darie DragosIII CIIITIRIM RODICA
GAVRILA CRISTIAN GABRIELIII AIIIFLOREA IONELA
CEAMBUR MAIAI AMManolache Maria
ISPAS RADUI AMManolache Maria
SIRBU BEATRICEI AMManolache Maria
MARAVELA STEFAN ALEXANDRUI BMTELINOIU MARIETA
ANDRONIC DARIAI CMPINTILIE CARMEN
VARLAN SARA MARIAII AMGHEORGHIU ALINA
BUDURCA ALEXII BMTELINOIU MARIETA
BUDURCA ALEXII BMBOZA IONEL
BUDURCA ALEXII BMBOZA IONEL
BUDURCA ALEXII BMBOZA IONEL
BUDURCA ALEXII BMBOZA IONEL
BUDURCA ALEXII BMBOZA IONEL
CORNEA IUSTINII BMBOZA IONEL
CRAP CATALIN II BMBOZA IONEL
FLOREA BEATRICEII BMBOZA IONEL
FLOREA BEATRICEII BMBOZA IONEL
ION ANAII BMBOZA IONEL
ION CAMELIAII BMBOZA IONEL
ION CAMELIAII BMBOZA IONEL
MORARU SARAII BMBOZA IONEL
DEDIU IOANII CMCristian Gabriela
Luca SebastianII CMCristian Gabriela
TURTOI CLEOPATRAII CMCristian Gabriela
VARTOSU DARIAII CMCristian Gabriela
Alexandru LucaII DMVirtosu Constanta
Ionescu Cristina II DMVirtosu Constanta
Iordachi RaresII DMVirtosu Constanta
Topa VanessaII DMVirtosu Constanta
RUSU DAVID IONUTIII AMFLOREA IONELA
NEAGU IOANAIII BMRADU MIHAELA
PIRLEA BOGDAN CRISTIANIII BMRADU MIHAELA
STRATILA MADALINAIII BMRADU MIHAELA
Patriche AndreeaIII CMTIRIM RODICA
FILOTE BIANCAIV AMIONESCU AURELIA
GHIMPU ALESSANDROIV AMIONESCU AURELIA
LEHNIC TOBY IV AMIONESCU AURELIA
PREDA DRAGOSIV AMIONESCU AURELIA
TELEOACA DENISIV AMIONESCU AURELIA
Caneta CosminIV CMBuliga Iozefina
Nistor AndreiIV CMBuliga Iozefina
Talpau AlexandruIV CMBuliga Iozefina
Zala DenisaIV CMBuliga Iozefina
Buzuc AlexandruPregatitoare BMRosu Daniela
Sarghe Maria NectariaPregatitoare BMRosu Daniela
Teoharidis GabrielaPregatitoare BMRosu Daniela
Voinea Alexia ElenaPregatitoare BMRosu Daniela
Chiculita Nikolas Luca Pregatitoare CMMATEI SANDINA
Vasile TeodoraPregatitoare CMMATEI SANDINA

Inapoi la centrele de concurs