Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.13
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Toma Eduard GabrielIV AERadu Ileana Vizantie Doina
Baciu StefaniaPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Bivolu AlbertPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Draghici DariusPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Nicolescu Stoian AnastasiaPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Padina AdinaPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Pavel Ana MariaPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Raducu RaresPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Tichirel LucaPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Tone RobertPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Turel MarioPregatitoare AEMischiu IleanaMosteanu Loredana
Petriuc EmanuelPregatitoare BEOlaru Maria Vilcu Raluca
Zarioiu GabrielPregatitoare BEOlaru Maria Vilcu Raluca
Arniceru RaresPregatitoare BIOlaru Maria Vilcu Raluca
Builescu AnalisaII AIIIordan Lucretia Petrescu Andreea
Hodea TheodoraPregatitoare AIIMischiu IleanaMosteanu Loredana
Trucmel AndreeaPregatitoare AIIMischiu IleanaMosteanu Loredana
Padureanu AlexandruPregatitoare AIIMischiu IleanaMosteanu Loredana
Uta DariusPregatitoare AIIMischiu IleanaMosteanu Loredana
Iordan AlexiaII AIIIordan Lucretia Petrescu Andreea
Untaru LucaII AIIIordan Lucretia Petrescu Andreea
Iordache EmiliaIII AIIStroe Magdalena Cirsrea Cristina
Gheorghita Andrei GabrielIV AIIRadu Ileana Vizantie Doina
Petrescu AnastasiaPregatitoare BIIOlaru Maria Vilcu Raluca
Ciulpan Antonia MariaPregatitoare CIISandu Emilia Stefan Mariana
Pirvu Alexandru GabrielIII BIIIIonilete Sebastian Ciovica Andreea
Deaconu Andra NicoletaPregatitoare CIIISandu Emilia Stefan Mariana
Mirzoi LeonardPregatitoare CIIISandu Emilia Stefan Mariana
Stefan AnaII AIIIIordan Lucretia Petrescu Andreea
Popa AndreiPregatitoare AIIIMischiu IleanaMosteanu Loredana
Smaranda EduardPregatitoare AIIIMischiu IleanaMosteanu Loredana
Stanciulescu DavidPregatitoare AIIIMischiu IleanaMosteanu Loredana
Popescu AlbertII BMPopescu Pompilia Dumitrascu Narcisa
Virje AndreeaII BMPopescu Pompilia Dumitrascu Narcisa
Anton AlexandraIII AMStroe Magdalena Cirstea Cristina
Omeag Raul AndreiIV AMRadu Ileana Vizantie Doina
Deaconu Radu StefanPregatitoare CMSandu Emilia Stefan Mariana

Inapoi la centrele de concurs