Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Rm Valcea
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.13
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Hodea TheodoraI AEMischiu Ileana
Smaranda EduardI AEMischiu Ileana
Stanciulescu DavidI AEMischiu Ileana
Baciu StefaniaI BEMosteanu Loredana Sandu Emilia
Deaconu Andra NicoletaI BEMosteanu Loredana Sandu Emilia
Draghici DariusI BEMosteanu Loredana Sandu Emilia
Ohii Andrada GabrielaI BEMosteanu Loredana Sandu Emilia
Pirvu FlorentinaI BEMosteanu Loredana Sandu Emilia
Uta DariusI BEMosteanu Loredana Sandu Emilia
Zarnescu Ana MariaI BEMosteanu Loredana Sandu Emilia
Balanoiu IulianI CEVilcu Raluca Enescu Simona
Ciulpan Antonia MariaI CEVilcu Raluca Enescu Simona
Din GabrielaI CEVilcu Raluca Enescu Simona
Grujdin GabrielaI CEVilcu Raluca Enescu Simona
Mitrache CiprianI CEVilcu Raluca Enescu Simona
Petrescu AnastasiaI CEVilcu Raluca Enescu Simona
Badoi ClaraII BECojocaru Diana Musat Claudia
Furis Mateescu CristinaII BECojocaru Diana Musat Claudia
Giurca Stancu ErikaII BECojocaru Diana Musat Claudia
Iacovete IanisII BECojocaru Diana Musat Claudia
Petrescu LucaII BECojocaru Diana Musat Claudia
Vleju DariusII BECojocaru Diana Musat Claudia
Zaharia CosminaII BECojocaru Diana Musat Claudia
Builescu AnalisaIII AEIordan Lucretia Petrescu Andreea
Codoi victoria III AEIordan Lucretia Petrescu Andreea
Stefan AnaIII AEIordan Lucretia Petrescu Andreea
Ionilete Alexia IV BEIonilete Sebastian Ciovica Andreea
Padina AdinaI AIMischiu Ileana
Padureanu AlexandruI AIMischiu Ileana
Raducu RaresI AIMischiu Ileana
Turel MarioI AIMischiu Ileana
Iacob Luca IoanI BIMosteanu Loredana Sandu Emilia
Iordan AlexiaIII AIIordan Lucretia Petrescu Andreea
Popa AndreiI BIIMosteanu Loredana Sandu Emilia
Untaru LucaIII AIIIordan Lucretia Petrescu Andreea
Petrescu RobertI AIIMischiu Ileana
Bivolu AlbertI BIIMosteanu Loredana Sandu Emilia
Dobre OanaI BIIMosteanu Loredana Sandu Emilia
Raduca LaviniaII BIICojocaru Diana Musat Claudia
Stefan ElenaII BIICojocaru Diana Musat Claudia
Mihai RaresPregatitoare CIIDobrin Nicoleta Stanca Loredana
Stanca AlexandruPregatitoare CIIDobrin Nicoleta Stanca Loredana
Stefan DenisPregatitoare CIIDobrin Nicoleta Stanca Loredana
Gheorghitescu StefanII BIIICojocaru Diana Musat Claudia
Constantin DariaII BMCojocaru Diana Musat Claudia
Ivan AlinaII BMCojocaru Diana Musat Claudia
Dumitrescu GabrielIV AMStroe Magdalena Cirsrea Cristina
Ungureanu CameliaPregatitoare CMDobrin Nicoleta Stanca Loredana

Inapoi la centrele de concurs