Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 30
Nume elevClasaCadru didactic
Lazarutiu TeodoraII BPatrut Alina
Muntianu BogdanII BPatrut Alina
Nitu AlexandruII GDumbrava Celina
Rata NatasaIII FKasai Dorina
Leonte David-AndreiIV DMilitaru Mira
Tepes GabrielIV DMilitaru Mira
ALBU RALUCAPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
BAUSCHE MIRIAMPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
BREBU DRAGOSPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
LATA DIANAPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
LEUSTEAN ALEXANDRUPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
MARINESCU MAIAPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
MOLDOVAN IRISPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
PAUN BIANCAPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
POP ROBERTPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
SARBESCU CARLAPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
SILVESTER ROBERTPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
STIRU DORIANPregatitoare ASCORTESCU MIRELA
Baciu Maria IzabelaPregatitoare BCuzman Daniela Elena
Birau DariaPregatitoare BCuzman Daniela Elena
Birau DariaPregatitoare BCuzman Daniela Elena
Ciolac AndreiPregatitoare BCuzman Daniela Elena
Doandes RobertPregatitoare BCuzman Daniela Elena
Munteanu MayaPregatitoare BCuzman Daniela Elena
Nestorovici GoranPregatitoare BCuzman Daniela Elena
Rada VladPregatitoare BCuzman Daniela Elena
Tiron ElizaPregatitoare BCuzman Daniela Elena
BAJA ALEXANDRA AMELIAPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT
CIUTA MARA ALEXANDRAPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT
HOMEAG ALEXANDRU GABRIELPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT
KISS ALEXIAPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT
MURGU CARLA MEDEAPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT
PETRE MATEIPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT
PETROIESCU BIANCA MARIAPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT
POSTARU STEFAN TEODORPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT
SANTA LIDIA ELENAPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT
TISCA MAIA ELENAPregatitoare DFELICIA-RAMONA FOCHT

Inapoi la centrele de concurs