Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:VISEU DE SUS
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 7
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Antal LucaI A97Pascu Elvira
Pop Mara CarinaI A95Pascu Elvira
Cionca OvidiuI A93Pascu Elvira
Bradea KarinaI A92Pascu Elvira
Oncsa ClaudiuI A92Pascu Elvira
Fedorciuc MaiaI A90Pascu Elvira
Galben BogdanI A90Pascu Elvira
Nasui AlinaI A90Pascu Elvira
Chindris Mara AlexandraI A85Pascu Elvira
Czikale AntoniaI A85Pascu Elvira
Stoicescu Tania ElenaI A80Pascu Elvira
Mircea DanielIII A100Tomoiaga Maria
Chesa AlbertoIII A97Tomoiaga Maria
Cozneac GeorgeIII A97Mircea Dochita -Ioana
Fux LianaIII A97Mircea Dochita -Ioana
Coman ClaudiuIII A95Mircea Dochita -Ioana
Coman FabianaIII A95Mircea Dochita -Ioana
Farama RobertaIII A95Mircea Dochita -Ioana
Ivascu AndreeaIII A95Mircea Dochita -Ioana
Toader EmanuelaIII A95Mircea Dochita -Ioana
Hojda AmaliaIII A90Mircea Dochita -Ioana
Marincat CatalinIII A85Mircea Dochita -Ioana
Trifoi AlexandruIII A85Mircea Dochita -Ioana
Pop SebastianIII A80Mircea Dochita -Ioana
Kindris LorenaIII A75Mircea Dochita -Ioana
Mit EmiliaIII A75Mircea Dochita -Ioana
Mlejnita SebastianIII A75Mircea Dochita -Ioana
Druhora CarmenIII A74Mircea Dochita -Ioana
Dogan EmreIII A70Mircea Dochita -Ioana
Hapca GheorgheIII A60Mircea Dochita -Ioana
Petrovai Alexandru StefanIV B100Mircea Dochita -Ioana
Pop Carmen AmeliaIV B100Mircea Dochita -Ioana
Bersan Alessia - IoanaIV B98Mircea Dochita -Ioana
Pascu IonutIV B98Mircea Dochita -Ioana
Covaza Carina CarlaIV B97Mircea Dochita -Ioana
Dunca MiriamIV B96Mircea Dochita -Ioana
Galben Sandra CameliaIV B92Mircea Dochita -Ioana
Nasui DenisIV B73Mircea Dochita -Ioana
Urda Toma ValentinIV B73Mircea Dochita -Ioana
Vlasin Mara IulianaIV BParticipantMircea Dochita -Ioana
Birsan Eduard StefanPregatitoare A100Vlad Ana
Lutai Iusco Denis CristianPregatitoare A100Vlad Ana
Sasalovics DavidPregatitoare A100Vlad Ana
FARAMA RALUCAPregatitoare A98Vlad Ana
SIMON ANA MARIAPregatitoare A97Vlad Ana
Hapca Melisa ClaudiaPregatitoare A94Vlad Ana
Caia Razvan IonutPregatitoare A90Vlad Ana
Rac Ionut AlexandruPregatitoare A84Vlad Ana
COMAN ALEXANDRUPregatitoare A78Vlad Ana
NICOVSCHI CAMELIAPregatitoare A76Vlad Ana
Hapca Andreea MihaelaPregatitoare A67Vlad Ana
ANDREICA GABRIELPregatitoare B90DUMITREAN ANCA
GHERHES CAMELIAPregatitoare B81DUMITREAN ANCA
MUJ ALESIAPregatitoare B81DUMITREAN ANCA
DAVID ANDRECAPregatitoare B77DUMITREAN ANCA
IORDACHE CARINAPregatitoare B77DUMITREAN ANCA
SIMON ALEXANDRUPregatitoare B76DUMITREAN ANCA
RARES BOIEREANPregatitoare B67DUMITREAN ANCA
TOMOIAGA GIULIAPregatitoare B66DUMITREAN ANCA
BOTA RARESPregatitoare B62DUMITREAN ANCA
HOJDA AMALIAPregatitoare BParticipantDUMITREAN ANCA
TUDOR CHESAPregatitoare BParticipantDUMITREAN ANCA
COMAN CASIANPregatitoare BParticipantDUMITREAN ANCA
RAZVAN DANCIPregatitoare BParticipantDUMITREAN ANCA
DAVID LUTAIPregatitoare BParticipantDUMITREAN ANCA
COCIS ALEXANDRUPregatitoare BParticipantDUMITREAN ANCA
MARCOVENSKI ROXANAPregatitoare BParticipantDUMITREAN ANCA
PODOLYAC MATHIASPregatitoare BParticipantDUMITREAN ANCA
IVASCU STEFANPregatitoare BParticipantDUMITREAN ANCA

Inapoi la centrele de concurs