Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:odobesti
Scoala:liceul teoretic
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dinga TeodoraII A100Sucoverschi Iulia
Croitoru Marian CristianII A80Sucoverschi Iulia
Cristian Alexandru FlorinII A77.5Sucoverschi Iulia
Dima MedeeaII A75Sucoverschi Iulia
Munteanu Romario DanieleII A70Sucoverschi Iulia
Dobrogeanu Claudiu AndreiII A67.5Sucoverschi Iulia
Hanu Alin Alexandru II A67.5Sucoverschi Iulia
Pirlea Miruna AlexandraII A60Sucoverschi Iulia
Falimon Sorina Maria II B100Dumitru Lucica
Stratulat MariaII B100Dumitru Lucica
Urloiu Maria II B90Dumitru Lucica
Georgescu Andrei Laurentiu II B75Dumitru Lucica
Milea Raul Stefan II B70Dumitru Lucica
Trifan Daria Georgiana II B70Dumitru Lucica
Savu Alexandru II C100Saghin Leana
Cernica Gabriel II C75Saghin Leana
Bughea Iulian II C60Saghin Leana
Cotirlan Paul III A100Birsan Doina
Fasioiu Bogdan III A100Birsan Doina
Vatafu Marcel III A95Birsan Doina
Nan Robert III A94Birsan Doina
Cristea Mario IonutIII B100Feraru Anina
Petrusca Alexandra Ionela III B100Feraru Anina
Andrei Eliza III B87Feraru Anina
Finaru FlorinIII B71Feraru Anina
Fatu Mario III C100Usurelu Zenovia
Popa Gabriele III C100Usurelu Zenovia
Labes Ovidiu III C77Usurelu Zenovia
Valesereanu Bianca III C77Usurelu Zenovia
Buzatu Lorenzo GabrielIV A75Savulescu Daniela
Stativa Ana Maria IV A73Savulescu Daniela
Constantinescu Madalina IV A71.5Savulescu Daniela
Savulescu Alexandra IV A71.5Savulescu Daniela
Coman Daria Stefani IV A69Savulescu Daniela
Susu Bucur Elena Isabel IV A66Savulescu Daniela
Enachi Vasluianu David IV A60Savulescu Daniela
Segarceanu Florentiu DavidIV A60Savulescu Daniela
Joghiu Ionut Cosmin IV B95Vulcan Nicolae
Denisa Tudorel IV B88Vulcan Nicolae
Ceausu Alexandru IV B82Vulcan Nicolae
Palanceanu Andreea Madalina Geanina IV B81Vulcan Nicolae
Labunt Alexandra IV B78Vulcan Nicolae
Onel Andrei DanutIV B78Vulcan Nicolae
Baican Catalin Gabriel IV B72Vulcan Nicolae
Vranceanu DenisaIV B71Vulcan Nicolae

Inapoi la centrele de concurs