Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.10
Nume elevClasaCadru didactic
ALUPOAIE MARIA I AFunduianu Marena
CHIRILA TEODORA I AFunduianu Marena
Drumia Ionut I AFunduianu Marena
DRUMIA STEFANIA I AFunduianu Marena
HRITCU ANDRA I AFunduianu Marena
LAZAR MARIA I AFunduianu Marena
STEFAN GABRIELA I AFunduianu Marena
Surubariu Victor I AFunduianu Marena
TOMA GABRIEL I AFunduianu Marena
Costinescu Andrei I CAzoitei Cristian
Iurasog Jessica I CAzoitei Cristian
Apetroaei TeodosiaII ADurneata Maria
Cracana Eric-AlexandruII ADurneata Maria
Graur TaniaII ADurneata Maria
Prisacariu Ana-SofiaII ADurneata Maria
Robu Flavius-MihaiII ADurneata Maria
Arhip SebastianII BIrimia Andra
Croitoru AndraII BIrimia Andra
Olaru DavidII BIrimia Andra
CRETU DARIAII CZamfirescu Elena-Simona
GAVRIL STEFANIAII CZamfirescu Elena-Simona
POBORONIUC ANA -MARIAII CZamfirescu Elena-Simona
SEFTEL BOGDANII CZamfirescu Elena-Simona
Abalasei EduardIII ASchiopu Marioara
Airinei AnastasiaIII ASchiopu Marioara
Baicaeanu DariaIII ASchiopu Marioara
Ciobanu AndreiIII ASchiopu Marioara
Morariu AnalisaIII ASchiopu Marioara
Panzariu PatriciaIII ASchiopu Marioara
Hagiu MateiIII BRadu Anisoara
Ivas IoanaIII BRadu Anisoara
Roman SebastianIII BRadu Anisoara
Boboc RoxanaIII CJulei Daniela
Ivanov TeodorIII CJulei Daniela
CAZACU MARIAIV AIlas Bianca
COROLIUC ANDREI SEBASTIANIV AIlas Bianca
GHEATAU EMA - ALEXANDRAIV AIlas Bianca
POMPARAU ANAIV AIlas Bianca
Baciu Demetria-AnastasiaIV BUrsache Angelica
ANTON LUCIANPregatitoare ASlabu Panseluta
ANUSCA DAVIDPregatitoare ASlabu Panseluta
AZOITEI STEFANIAPregatitoare ASlabu Panseluta
BELCIUG ALESSIAPregatitoare ASlabu Panseluta
BOBOC EDUARDPregatitoare ASlabu Panseluta
CARPEN DENISAPregatitoare ASlabu Panseluta
CEPOI ILINCAPregatitoare ASlabu Panseluta
NACU ANTONYAPregatitoare ASlabu Panseluta
ORASANU TEODORAPregatitoare ASlabu Panseluta
POPESCU ANDREIPregatitoare ASlabu Panseluta
SIMION LUIZAPregatitoare ASlabu Panseluta
TUGUI PETRUPregatitoare ASlabu Panseluta
UNGURUSAN MAYAPregatitoare ASlabu Panseluta
Azamfirei FlaviusPregatitoare CBerheci Alexandra
Brinza TeodoraPregatitoare CBerheci Alexandra
Cananau Alexandra StefaniaPregatitoare CBerheci Alexandra
Ivanovici Simion GiorgianaPregatitoare CBerheci Alexandra
Lahman CezarPregatitoare CBerheci Alexandra
Mititelu Beniamina Mihaela Pregatitoare CBerheci Alexandra
Panzariu AntoniaPregatitoare CBerheci Alexandra
Podovei AlexandruPregatitoare CBerheci Alexandra
Radu David AlexandruPregatitoare CBerheci Alexandra
Rusu Denis StefanPregatitoare CBerheci Alexandra
Suliuc YannisPregatitoare CBerheci Alexandra
Surubariu TeodorPregatitoare CBerheci Alexandra
Vlasinescu AnastasiaPregatitoare CBerheci Alexandra
Zelinca Dumitru GabrielPregatitoare CBerheci Alexandra

Inapoi la centrele de concurs