Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Olt
Localitate:Caracal
Scoala:Nicolae Titulescu
Nume elevClasaCadru didactic
Aspra ArianaI CRuta Mihaela
Nica RoxanaI CRuta Mihaela
Pisica MirunaI CRuta Mihaela
Pistol Aura TeodoraI CRuta Mihaela
Radu RoxanaI CRuta Mihaela
Tita Bogdan MarianI CRuta Mihaela
Costache MihaiI StepRosianu Laura Iancu Marinela
Dinca MihaiI StepRosianu Laura Iancu Marinela
Ionescu NicoleI StepRosianu Laura Iancu Marinela
Voicu AlexandruI StepRosianu Laura Iancu Marinela
Pricina BiancaII BDumitru luminita
Baroana BiancaIII ANeiculescu Dumitra
Condoiu AnaIII ANeiculescu Dumitra
Moanta DariaIII ANeiculescu Dumitra
Parvan ElisIII ANeiculescu Dumitra
Popovici CristinaIII ANeiculescu Dumitra
Tudoran MugurelIII ANeiculescu Dumitra
Veliscu IonutIII ANeiculescu Dumitra
Visan BiancaIII ANeiculescu Dumitra
Gacea FabianIII BPatru Laura
Negreanu OvidiuIII CPaun Rodica
Rebiga Cojocaru StefanIII CPaun Rodica
Voicu GeorgeIII CPaun Rodica
Fota CosminIV AVisanescu Ioana
Ionescu CristianIV AVisanescu Ioana
Ionescu EduardIV AVisanescu Ioana
Putureanu ArianaIV AVisanescu Ioana
Segarceanu FlorinIV AVisanescu Ioana
Simionescu DariaIV AVisanescu Ioana
Verdes RoxanaIV AVisanescu Ioana
Ciobanu DeliaIV CPascu Mirela
Ciungu EricaIV CPascu Mirela
Gheorghiu MihneaIV CPascu Mirela
Popescu BiancaIV CPascu Mirela
Serban DariusIV CPascu Mirela
Cocosatu NicolasPregatitoare AMircea Sanda
Lungu DariusPregatitoare AMircea Sanda
Patru FlorinPregatitoare AMircea Sanda
Stefan LaviniaPregatitoare AMircea Sanda
Vreja RenatoPregatitoare AMircea Sanda
Zavoianu SorinPregatitoare AMircea Sanda
Dobre MariaPregatitoare BGheorghe Carmen
Filip RaresPregatitoare BGheorghe Carmen
Florea AlexandraPregatitoare BGheorghe Carmen
Floricel AlinaPregatitoare BGheorghe Carmen
Gheorghe LucaPregatitoare BGheorghe Carmen
Iancu MarinaPregatitoare BGheorghe Carmen
Joita AndraPregatitoare BGheorghe Carmen
Joita BiancaPregatitoare BGheorghe Carmen
Nitu MaraPregatitoare BGheorghe Carmen
Raduica MarioPregatitoare BGheorghe Carmen
Rosianu IannisPregatitoare BGheorghe Carmen
Stan RaduPregatitoare BGheorghe Carmen
Stavorache MirunaPregatitoare BGheorghe Carmen
Stefanache AmeliaPregatitoare BGheorghe Carmen
Stoenesteanu Ary-AnaPregatitoare BGheorghe Carmen
Tenea AndreeaPregatitoare BGheorghe Carmen
Torcea AlexandraPregatitoare BGheorghe Carmen
Voicu RalucaPregatitoare BGheorghe Carmen

Inapoi la centrele de concurs