Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Gimnaziala Dimitrie Cantemir
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
MUREA MADALINAIII A90Liga Liliana
ARSENE ALEXANDRUIII A88.5Liga Liliana
ROTARU RADUIII A88.5Liga Liliana
RAMBU VERONICAIII A80.5Liga Liliana
GROZEA MARIOIII A68Liga Liliana
DOBRE LARISAIII A67.5Liga Liliana
SOCOL STEFANIAIII A62Liga Liliana
CODITA MARINAIII AParticipantLiga Liliana
LIGA DENISA ELENAIII AParticipantLiga Liliana
BURADA ANDREEAIII AParticipantLiga Liliana
MOGOS MARIOIII AParticipantLiga Liliana
MILEA DENISAIII AParticipantLiga Liliana
Toma AdrianIII AParticipantLiga Liliana
KARLA IORDANIII AParticipantLiga Liliana
Manea Roberta MariaIV A90Meirosu Giorgiana
Mocanu DenisaIV A90Meirosu Giorgiana
Petrea Iuliana IoanaIV A90Meirosu Giorgiana
Codirla Andrei IonutIV A80Meirosu Giorgiana
Risca Ionela BiancaIV AParticipantMeirosu Giorgiana
Pavaloiu Larisa MihaelaIV AParticipantMeirosu Giorgiana
MILEA IONUT VALENTINIV B98NAZARU OANA
NEGOITA ANA MARIAIV B95NAZARU OANA
PADURARIU ANDREEA FLORENTINAIV B95NAZARU OANA
RUSU DARIUS GABRIELIV B78NAZARU OANA
DOBRE BIANCA ANDREEAIV B62NAZARU OANA
LUNGEANU CLAUDIAIV BParticipantNAZARU OANA
ZMOCHINA BIANCAIV BParticipantNAZARU OANA
BASNO CATALINIV BParticipantNAZARU OANA
SARCA MADALINIV BParticipantNAZARU OANA
MIHAILA FLORIANIV BParticipantNAZARU OANA
COMAN CRISTINAIV BParticipantNAZARU OANA
SISU GABRIELIV BParticipantNAZARU OANA
SURDEANU ALBERT STEFANIV BParticipantNAZARU OANA
TRIFINA ROBERTIV BParticipantNAZARU OANA
DIMA ADRIANIV BParticipantNAZARU OANA
LUPUSOR ANA CRISTINAIV BParticipantNAZARU OANA
BIZUBAC RARES IUSTINIV BParticipantNAZARU OANA
BOERU CRISTINAIV C100Draghici Simona
BUTESEACA GABRIELAIV C100Draghici Simona
LUPU DELIAIV C100Draghici Simona
Malureanu GabrielIV C100Draghici Simona
MANAF SEBASTIANIV C100Draghici Simona
CRISTEA RARESIV C99Draghici Simona
MOCANITA ANDREEAIV C98Draghici Simona
Tudor ClaudiuIV C96Draghici Simona
Trifina RalucaIV C95Draghici Simona
Betrescu David MihaiPregatitoare A100Ivascu Catalina
Cioroiu Bogdan IoanPregatitoare A100Ivascu Catalina
Coada Daria AndreeaPregatitoare A100Ivascu Catalina
Coada DariusPregatitoare A100Ivascu Catalina
Dragomir Leonard NicolasPregatitoare A100Ivascu Catalina
Dula Cristiana GabrielaPregatitoare A100Ivascu Catalina
Giol Ana MariaPregatitoare A100Ivascu Catalina
Holban Bianca MariaPregatitoare A100Ivascu Catalina
Olteanu Andreea MariaPregatitoare A100Ivascu Catalina
Paraschiv StefaniaPregatitoare A100Ivascu Catalina
Petrea DavidPregatitoare A100Ivascu Catalina
Pirvu SebastianPregatitoare A100Ivascu Catalina
Szoke Andreea KarolinaPregatitoare A100Ivascu Catalina
Arseni Andrei AchimPregatitoare A97Ivascu Catalina
Mirescu Marius GabrielPregatitoare A97Ivascu Catalina
Pana Bianca AndreeaPregatitoare A97Ivascu Catalina
Rusu SimonaPregatitoare A97Ivascu Catalina
Dobrea GabrielaPregatitoare A95Ivascu Catalina
Mocanu Amalia MariaPregatitoare A95Ivascu Catalina
Radu Maria GiorgianaPregatitoare A95Ivascu Catalina
Ignat Denis AndreiPregatitoare A92Ivascu Catalina
Moisoiu Raluca IoanaPregatitoare A92Ivascu Catalina
Oprea Paul Angel ANdreiPregatitoare A90Ivascu Catalina

Inapoi la centrele de concurs