Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala gimnaziala nr.56
Nume elevClasaCadru didactic
Nitoiu AnamariaI FChendea Elena
Stoica DianaI FChendea Elena
Bota TudorII CVelciu Alexandrina
Lichiardopol PetruII CVelciu Alexandrina
COMAN TEODORAII EMITEA SILVIA
MANOLE ILINCAII EMITEA SILVIA
Danaila RazvanII GCioraneanu Dana
Filip VladII GCioraneanu Dana
Pavel AnaII GCioraneanu Dana
Petrescu DavidII GCioraneanu Dana
Bogdan Mircea AndreiIII ACocos Barbu Ana
Gafta Cristian AlexandruIII ACocos Barbu Ana
Lacraru Teodora LuciaIII ACocos Barbu Ana
Pitigoi David MihaiIII ACocos Barbu Ana
Stanescu AlexandruIII ACocos Barbu Ana
Toma Denis GabrielIII ACocos Barbu Ana
Ciani Codrin MihaiIII BIancu Daniela
Iordache Crina BiancaIII BIancu Daniela
Rusu AndreiIII BIancu Daniela
Mindrila Maria TeodoraIII CMitrea Florentina
Pavel Alexandra IoanaIII CMitrea Florentina
Dobrin AlexandraIII DVulpe Alina
Filcescu EduardIII DVulpe Alina
Radulescu TeodoraIII DVulpe Alina
Varzaru DariaIII DVulpe Alina
Borcea DianaIII EGrigorescu Alexandra
Dima AnisiaIII EGrigorescu Alexandra
Dragan MariaIII EGrigorescu Alexandra
Grigorescu EvaIII EGrigorescu Alexandra
Komlodi SaraIII EGrigorescu Alexandra
Leu MateiIII EGrigorescu Alexandra
Litoiu AndreiIII EGrigorescu Alexandra
Olescu OvidiuIII EGrigorescu Alexandra
Stoica AndreiIII EGrigorescu Alexandra
Tocan AlexandruIII EGrigorescu Alexandra
Zaharia IulianIII EGrigorescu Alexandra
David IoanaIV AMotatu Elena
Barzoiu RaresIV CPopeanu Florina
Berghea SaraIV CPopeanu Florina
Ceafalau MariaIV CPopeanu Florina
Cojocariu TiberiuIV CPopeanu Florina
Condoiu TeodoraIV CPopeanu Florina
Dobrea AlexiaIV CPopeanu Florina
Dragu AndreiIV CPopeanu Florina
Jula MihneaIV CPopeanu Florina
Lovin IuliaIV CPopeanu Florina
Peter RobertIV CPopeanu Florina
Rusu DavidIV CPopeanu Florina
Tudor Duicu VladimirIV CPopeanu Florina
Turculet MirceaIV CPopeanu Florina
Alecu Izsak David MihaiIV DDragomir Elisabeta
Casapu David AndreiIV DDragomir Elisabeta
Condrea AlexandruIV DDragomir Elisabeta
Constantin Anca MariaIV DDragomir Elisabeta
Groza LucaIV DDragomir Elisabeta
Mazarache Iris AndreeaIV DDragomir Elisabeta
Mindru BiancaIV DDragomir Elisabeta
Popescu Tudor MihaiIV DDragomir Elisabeta
Salagean Ruxandra MariaIV DDragomir Elisabeta
Stanescu Daria CristianaIV DDragomir Elisabeta
Stefan ArinaIV DDragomir Elisabeta
Tufaru Emilia IoanaIV DDragomir Elisabeta
Victorian -Jipa Patrick AlexandruIV DDragomir Elisabeta
Cioangher MateiIV ECamarasescu Steliana
Gheorghe DariaIV ECamarasescu Steliana
Iordache JasmineIV ECamarasescu Steliana
Luca DariaIV ECamarasescu Steliana
Nitoiu MaraIV ECamarasescu Steliana
Oancea DarieIV ECamarasescu Steliana
Trocea MirunaIV ECamarasescu Steliana
Zamfiroiu-Avidis AlexandruIV ECamarasescu Steliana
Balaci LucaIV FBaron Magdalena
Bologan CalinIV FBaron Magdalena
Chiose RunaIV FBaron Magdalena
Holt EricIV FBaron Magdalena
Mihai CristianIV FBaron Magdalena
Mihaila AndreiIV FBaron Magdalena
Popescu DavidIV FBaron Magdalena
Andreescu VictorPregatitoare CCostache Milana
Bizadea AdinaPregatitoare CCostache Milana
Costea YannysPregatitoare CCostache Milana
Dancu MariaPregatitoare CCostache Milana
Diaconeasa TudorPregatitoare CCostache Milana
Garabet DariusPregatitoare CCostache Milana
Gheorghe LucaPregatitoare CCostache Milana
Manta SaraPregatitoare CCostache Milana
Munteanu LucaPregatitoare CCostache Milana
Pitigoi DenisaPregatitoare CCostache Milana
Stoica DavidPregatitoare CCostache Milana
Terhes MariaPregatitoare CCostache Milana

Inapoi la centrele de concurs