Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala gimnaziala nr.56
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BONDRILA DARIAI GECioraneanu Dana
DANAILA RAZVANI GECioraneanu Dana
MARGINEANU MATEII GECioraneanu Dana
Georgescu Livia MariaII AECocos Barbu Ana
Toma Denis GabrielII AECocos Barbu Ana
Median KarinaII DEVulpe Alina
Miu Ana CorinaII DEVulpe Alina
Ristea ThomasII DEVulpe Alina
Varzaru DariaII DEVulpe Alina
Bobei SofiaII EEGrigorescu Alexandra
Borcea DianaII EEGrigorescu Alexandra
Gafta CristianII EEGrigorescu Alexandra
Grigorescu EvaII EEGrigorescu Alexandra
Ionescu SabinaII EEGrigorescu Alexandra
Komlodi SaraII EEGrigorescu Alexandra
Leu MateiII EEGrigorescu Alexandra
Ovedenie AnaII EEGrigorescu Alexandra
Tocan AlexandruII EEGrigorescu Alexandra
Vitan AlexandruII EEGrigorescu Alexandra
Arbans AndreiII FESandoiu Laura
Blindu AdrianII FESandoiu Laura
Ivanescu TeodoraII FESandoiu Laura
Nedea Radu CristianII FESandoiu Laura
Popa MaurII FESandoiu Laura
Vraciu LucaII FESandoiu Laura
Stoica Oana LarisaIII BEGhitan Maria
Bulica IoanIII DEDragomir Elisabeta
Constantin Anca MariaIII DEDragomir Elisabeta
Dumitru Veronica StefaniaIII DEDragomir Elisabeta
Salagean Ruxandra MariaIII DEDragomir Elisabeta
Stefan ArinaIII DEDragomir Elisabeta
Tufaru Emilia IoanaIII DEDragomir Elisabeta
Chirita AndreiIV CEAnton Eugenia
Ion Ovidiu MihaiIV CEAnton Eugenia
Barbu GabrielIII BIGhitan Maria
Stoean MirunaIII BIGhitan Maria
Casapu David AndreiIII DIDragomir Elisabeta
Popescu Tudor MihaiIII DIDragomir Elisabeta
Stanescu Daria CristianaIII DIDragomir Elisabeta
Victorian Jipa Patrick AlexandruIII DIDragomir Elisabeta
STANCESCU CORINAI GICioraneanu Dana
Veriotte NicolaII EIGrigorescu Alexandra
Alecu Izsak David MihaiIII DIDragomir Elisabeta
Druga Dalia ElizaIII DIDragomir Elisabeta
Mazarache Iris AndreeaIII DIDragomir Elisabeta
Popa Denis AndreiIII DIDragomir Elisabeta
PETRESCU DAVIDI GIICioraneanu Dana
Mosteanu RobertIV CIIAnton Eugenia
Igescu Sergiu MihaiIII DIIDragomir Elisabeta
FRATILA MIHAII GIICioraneanu Dana
UNGUREANU VLADI GIICioraneanu Dana
Marcu CristianII AIICocos Barbu Ana
Pitigoi DavidII AIICocos Barbu Ana
Preda David AlexandruII AIICocos Barbu Ana
Mursa RobertII BIIIancu Daniela
Olescu OvidiuII EIIGrigorescu Alexandra
Tota EcaterinaIII BIIGhitan Maria
Georgescu AureliaIV AIINitu Madalina
Aichimoaie AlexandruIV CIIAnton Eugenia
Mocanu DenisaIV CIIAnton Eugenia
Soroceanu RebecaIV CIIIAnton Eugenia
Stanescu AlexandruII AIIICocos Barbu Ana
Pham AnaIV CIIIAnton Eugenia
Goane StelianIV CIIIAnton Eugenia
Piti George CristianIV CIIIAnton Eugenia
SANDU ILINCAI GIIICioraneanu Dana
FILIP VLADI GMCioraneanu Dana
Bogdan MirceaII AMCocos Barbu Ana
Ene Paraschiv MariaII AMCocos Barbu Ana
Medianu David GabrielII AMCocos Barbu Ana
Ciani CodrinII BMIancu Daniela
Rusu AndreiII BMIancu Daniela
Filcescu EduardII DMVulpe Alina
Macarie IrinaII DMVulpe Alina
Ritti RaulII DMVulpe Alina
Teodorescu LeoII DMVulpe Alina
Vatuiu MaraII DMVulpe Alina
Badulescu StefanII EMGrigorescu Alexandra
Bose IuliaII EMGrigorescu Alexandra
Stoica AndreiII EMGrigorescu Alexandra
Zaharia MihneaII EMGrigorescu Alexandra
Fusea AnastasiaIII DMDragomir Elisabeta
Acsinte Ioan PaulIV BMMihaita Alina

Inapoi la centrele de concurs