Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Saveni
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAVENI
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DIANA RUSUI AEZVINCA OANA
CURELIUC BIANCAI BERIPICEANU NICOLETA
BRANZA MARASCU TEODORI CEBARABAS MIHAIELA
COJOCARIU MATEI CRISTIANI CEBARABAS MIHAIELA
FETCU PAUL ANDREII CEBARABAS MIHAIELA
FOCIAC ALESIAI CEBARABAS MIHAIELA
ZAMFIR AIDA TEODORAI CEBARABAS MIHAIELA
APREUTESEI ANDREEA DALIAII AEHUDESCU LENUTA
BANARIU PATRICEII AEHUDESCU LENUTA
BROSCAUTANU IOANII AEHUDESCU LENUTA
MIRONIUC ALEXII AEHUDESCU LENUTA
BOICU MATEIII BELEONTE CARMINA
ISAC MARCU ALEXANDRUII BELEONTE CARMINA
CIOBANU DENISA DANIELAII CELOGHIN IRINA MIHAIELA
BILANZUOLI MATTIASIII AEHULUB ANISOARA
MANOLESCU PAULAIII BEALUPEI DANIELA
STEFANACHE RARESIII BEALUPEI DANIELA
PRODAN RAULIII CEMARCU SIMONA
ACALFOAIE DELIA STELIANAIV AEROMAN DOINA
BOICU EMILIANIV AEROMAN DOINA
GRIGORINCU LUCA EDUARDIV AEROMAN DOINA
TUPA BOGDAN STEFANIV BECRUT PARASCHIVA
ANASTASIA NECHITAPregatitoare AEPASCAL LUMINITA
AZANFIRE DARIUSPregatitoare AEPASCAL LUMINITA
BIGHIU IASMINAPregatitoare AEPASCAL LUMINITA
MACOVEI ILARIAPregatitoare AEPASCAL LUMINITA
PISLARU SOFIAPregatitoare AEPASCAL LUMINITA
ROTARIU DENISPregatitoare AEPASCAL LUMINITA
TURCANU MATEIPregatitoare AEPASCAL LUMINITA
BUDACA MATEI DAVIDPregatitoare BEZADOBRINSCHI VIORICA
MARDAR TEODORAPregatitoare BEZADOBRINSCHI VIORICA
MERTICARIU ELENA DELIAPregatitoare BEZADOBRINSCHI VIORICA
MERTICARIU ANDREEA IONELAII BILEONTE CARMINA
NASTACIUC REBECAIII AIHULUB ANISOARA
UNGUREANU STEFANIII AIHULUB ANISOARA
TURCANU SEBASTIANIII BIALUPEI DANIELA
COSMINCA SEBASTIAN CONSTANTINIV BICRUT PARASCHIVA
CAZACU ADELINAPregatitoare AIPASCAL LUMINITA
BOSTAN EMILIA Pregatitoare BIZADOBRINSCHI VIORICA
HUTANU STEFANIAPregatitoare BIZADOBRINSCHI VIORICA
PURICE MARCOI AIZVINCA OANA
FASOLA IASMINA FLORENTINAI BIRIPICEANU NICOLETA
PALALAIE ILIEI BIRIPICEANU NICOLETA
AIFTINCAI RADU CIPRIANI CIBARABAS MIHAIELA
CIUCALAU GEORGIANAII AIHUDESCU LENUTA
FECIORU CRISTINA ANDREEAII BILEONTE CARMINA
HERGHELEGIU ALEXANDRUIII CIMARCU SIMONA
COROLEA VLADIV AIROMAN DOINA
ONOFREI BIANCA ELENAIV AIROMAN DOINA
PRIPAS GEORGE SERBANIV AIROMAN DOINA
COJOCARIU MATEIPregatitoare AIPASCAL LUMINITA
ROMANIUC CARINA Pregatitoare BIZADOBRINSCHI VIORICA
CRICLEVIT VALMIA TEODORAI CIIBARABAS MIHAIELA
HERGHELEGIU MATEI EDUARDII BIILEONTE CARMINA
ROMANCIUC NARCIS RAZVANII BIILEONTE CARMINA
BERESTEANU IULIANA ALINAII CIILOGHIN IRINA MIHAIELA
BRINZEI DENISA FLORENTINAII CIILOGHIN IRINA MIHAIELA
GHEORGHITA ANDREEAIII AIIHULUB ANISOARA
MAXINESCU ALEXANDRAIII AIIHULUB ANISOARA
ILIE BIANCAIII BIIALUPEI DANIELA
QUALKILI HADIJAIII CIIMARCU SIMONA
QUALKILI MIRIAMIII CIIMARCU SIMONA
BADALITA TUDORPregatitoare AIIPASCAL LUMINITA
PRIPAS ANASTASIAPregatitoare AIIPASCAL LUMINITA
TIMOFTE MARIAPregatitoare AIIPASCAL LUMINITA
CIORNEA MIRUNAI AIIZVINCA OANA
ILIE IANIS ANDREII BIIRIPICEANU NICOLETA
VASILIU IULIA ADRIANAI CIIBARABAS MIHAIELA
ZAVALACHE ROBERTII AIIHUDESCU LENUTA
BRAI CIOPATA LUCAIV AIIROMAN DOINA
COBELSCHI SABINAIV BIICRUT PARASCHIVA
SCUTARU GEORGIANAIV BIICRUT PARASCHIVA
CIOPATA DAVID IONUTI CIIIBARABAS MIHAIELA
TURCANU NARCISAI AIIIZVINCA OANA
TURCANU IANIS DAVIDII BIIILEONTE CARMINA
COTIC ANA ELENA III AIIIHULUB ANISOARA
MAFTEI ALEXANDRA III BIIIALUPEI DANIELA
CIORNEA ANA MARIAIV BIIICRUT PARASCHIVA
ALUPOAE STEFANIAPregatitoare AIIIPASCAL LUMINITA
NICULCEA CEZARAII AIIIHUDESCU LENUTA
DOBOSERIU ADINA IUSTINAII BIIILEONTE CARMINA
POPLAUSCHI IOANA MARIAII BIIILEONTE CARMINA
PALALAIE DIANAIII AIIIHULUB ANISOARA
TOFAN OTNIELIII CIIIMARCU SIMONA
BRADU GEORGIANA SMARANDITAIV AIIIROMAN DOINA
COSTACHESCU ALESIA MARIAIV AIIIROMAN DOINA
RADUCANU RUCSANDRA MARIAIV AIIIROMAN DOINA
PINTILEI GEORGIANA ANDREEAI BIIIRIPICEANU NICOLETA
BOBUTANU ANDREII CIIIBARABAS MIHAIELA
CHIUC ILINCAIII AIIIHULUB ANISOARA
BUCU ALISIAI AMZVINCA OANA
GRADINARIU DIANAI AMZVINCA OANA
PLESCA RAULI BMRIPICEANU NICOLETA
DUCUZEANU COSMIN IONUTI CMBARABAS MIHAIELA
ZAMFIR MARIA ANTOANELAI CMBARABAS MIHAIELA
FIERBINTEANU MATEIII AMHUDESCU LENUTA
BUDACA DARIA ALEXANDRAII BMLEONTE CARMINA
BURLACU MAGDALENAII BMLEONTE CARMINA
MURARASU GEORGIANA LILIANAII BMLEONTE CARMINA
BONGEANU COSMIN ROBERTII CMLOGHIN IRINA MIHAIELA
ANICHITOAIE MARIAIII AMHULUB ANISOARA
BRUMA GEORGIANAIII AMHULUB ANISOARA
MARCU AGATAIII AMHULUB ANISOARA
GRADINARIU DENISIII BMALUPEI DANIELA
NECHITA IUSTINAIII BMALUPEI DANIELA
PADURARIU ADRIANIII CMMARCU SIMONA
ACRISOR ALEXANDRA MARIAIV AMROMAN DOINA
APOSTOL PAUL SEBASTIANIV AMROMAN DOINA
COROLEA ANDREEAIV AMROMAN DOINA
DUMITRU MARIA ECATERINAIV AMROMAN DOINA
BRINZEI FLORINIV BMCRUT PARASCHIVA
ROBERT IONESCUPregatitoare AMPASCAL LUMINITA

Inapoi la centrele de concurs