Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Focsani
Scoala:Nicolae Iorga
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ALECU ANDRAI AESBIRCIOG CERASELA
CRINTEA DARIAI AESBIRCIOG CERASELA
GOLESTEANU GABRIELI AESBIRCIOG CERASELA
POPA-BORDEIU ELENAI AESBIRCIOG CERASELA
TATULESCU SARAI AESBIRCIOG CERASELA
ALBEI EMMA GABRIELAI CEALBEI FELICIA
ROSIORU DELIAI CEALBEI FELICIA
HUHU CRISTINAII AELEU ADRIANA
LIUSNEA CRISTIANII AELEU ADRIANA
PETREA GABRIELII BEALEXANDRESCU CRAITA
COVILTIR MARIOIII AEGHEORGHE MINODORA
HERGHELEGIU STEFANUT EDUARDIII AEGHEORGHE MINODORA
IORDACHESCU RARES MIHAIIII AEGHEORGHE MINODORA
MOCANU ALEXIAIII AEGHEORGHE MINODORA
MOLDOVEANU GEORGE DENISIII AEGHEORGHE MINODORA
STAN DENISA ELENAIII AEGHEORGHE MINODORA
VOICULET ALEXANDRU CLAUDIUIII AEGHEORGHE MINODORA
DRAGOMIR ALEXANDRUIII CEBOTIS MIRELA
GURBET DARIAIII CEBOTIS MIRELA
MIHAESCU MARIUSIII CEBOTIS MIRELA
GRIGORIU ALEXIAIV CETROFIN SORINA
MACOVEI VERONICAIV CETROFIN SORINA
MANOLACHE IULIA IV CETROFIN SORINA
ROBU RAZVANIV CETROFIN SORINA
TOMA RYANNAIV CETROFIN SORINA
VIRLAN ANDREI IV CETROFIN SORINA
CALDARESCU DARIAPregatitoare AEVOINEA DANIELA
GHEORGHE DAVIDPregatitoare AEVOINEA DANIELA
GRIGORICA ROBERTPregatitoare AEVOINEA DANIELA
NISTOR ECATERINAPregatitoare AEVOINEA DANIELA
STOICESCU CEZARPregatitoare AEVOINEA DANIELA
STRECHI MATEIPregatitoare AEVOINEA DANIELA
Arsenie Maria CristinaPregatitoare BEAxente Mihaela
Chiper Ionut CristianPregatitoare BEAxente Mihaela
Craciunescu-Nechita RobertPregatitoare BEAxente Mihaela
David Rares IonutPregatitoare BEAxente Mihaela
Gafton ArseniePregatitoare BEAxente Mihaela
Mocanu Alexandra CristianaPregatitoare BEAxente Mihaela
Vrabie LorelaiPregatitoare BEAxente Mihaela
VLAD GABRIELIII CIBOTIS MIRELA
NITU MARIA Pregatitoare AIVOINEA DANIELA
TRIFAN ALEXANDRAPregatitoare AIVOINEA DANIELA
CIUCIUR SEBASTIANIII CIIBOTIS MIRELA
GOGU MIRUNAI AIISBIRCIOG CERASELA
POPIRLAN ANDREEAI AIISBIRCIOG CERASELA
DOROFTEI ANA MIRUNAII AIILEU ADRIANA
VASILE SINZIANAII AIILEU ADRIANA
GREBANUS RARESII BIIALEXANDRESCU CRAITA
TURBATU LIVIUII BIIALEXANDRESCU CRAITA
DASCALU MIHAIIII CIIBOTIS MIRELA
IORDACHE STEFANIII CIIBOTIS MIRELA
PUICA ANDREEAIII CIIBOTIS MIRELA
BURGAZA MARIAPregatitoare AIIVOINEA DANIELA
GROSU STEFANIAPregatitoare AIIVOINEA DANIELA
Bors Sebastian IonutPregatitoare BIIAxente Mihaela
Dascalu ElenaPregatitoare BIIAxente Mihaela
Grigoras Daria IrinaPregatitoare BIIAxente Mihaela
Vasile Ema GabrielaPregatitoare BIIAxente Mihaela
JUJAU ANDRAI CIIIALBEI FELICIA
COMAN DAVIDIV CIIITROFIN SORINA
ENACHE MELISSAPregatitoare AIIIVOINEA DANIELA
MARIN IZABELAI AMSBIRCIOG CERASELA
MILITARU ANDREEAI AMSBIRCIOG CERASELA
NEGREA SOFIAI AMSBIRCIOG CERASELA
PARASCHIV LARISAI AMSBIRCIOG CERASELA
TIGANUS GABRIELI AMSBIRCIOG CERASELA
MACINIC DENISAI CMALBEI FELICIA
CALIN DIANAII AMLEU ADRIANA
MANOLACHE EMILIANII AMLEU ADRIANA
NISCOVEANU MARIOII AMLEU ADRIANA
OPREA RARESII AMLEU ADRIANA
VOINEA OCTAVIANII BMALEXANDRESCU CRAITA
COSMA ALBERTOIII CMBOTIS MIRELA
CONSTANDACHE GABRIELPregatitoare AMVOINEA DANIELA
OANA ALESSIAPregatitoare AMVOINEA DANIELA
PAUN AMALIAPregatitoare AMVOINEA DANIELA
Andronache Maria CameliaPregatitoare BMAxente Mihaela

Inapoi la centrele de concurs