Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Liceul Teoretic W. Shakespeare
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
VLAD GABRIELII E3EDRAI ADRIANA
Rujescu AndreiIII aERosa Alina
AMISICS EDUARDIII E1ESzolosi Liliana
BRINZAS ANAIII E3EVASILE LILIANA
LANCRANGEAN LEONARDIII E3EVASILE LILIANA
STAN STEFANIAIII E3EVASILE LILIANA
TODINCA RAULIII E3EVASILE LILIANA
VACAREANU DENISIII E3EVASILE LILIANA
ANCUTA DAVIDPregatitoare BELUKACI SIMONA
CORDEA IULIAPregatitoare BELUKACI SIMONA
CRACIUN IULIAPregatitoare BELUKACI SIMONA
DARABUS VICTORPregatitoare BELUKACI SIMONA
IANCU ANDRADAPregatitoare BELUKACI SIMONA
TIRNOVEANU NATALIAPregatitoare BELUKACI SIMONA
VANCEA PAULAPregatitoare BELUKACI SIMONA
DIRCACIU LARISA MIHAELAPregatitoare CEMOLDOVAN ELENA
IFTINCHI - FLOREA DENIS ANDREIPregatitoare CEMOLDOVAN ELENA
POPESCU ALEXANDRU VASILEPregatitoare CEMOLDOVAN ELENA
PUT SEBASTIAN VASILEPregatitoare CEMOLDOVAN ELENA
ROSU DANPregatitoare CEMOLDOVAN ELENA
VACAREANU CARINA IOANAPregatitoare CEMOLDOVAN ELENA
HANUSZ BOGDANPregatitoare DEPANTEA IOANA
KASAI OVIDIUPregatitoare DEPANTEA IOANA
LUPSAN SOFIAPregatitoare DEPANTEA IOANA
RULEACOV STEFANIAPregatitoare DEPANTEA IOANA
BALABAS ANDREIPregatitoare EEBOTA DIANA
BUICA LUCASPregatitoare EEBOTA DIANA
GHERAN ANNAPregatitoare EEBOTA DIANA
VORNICU ARIANPregatitoare EIIBOTA DIANA
Radulescu MaiaPregatitoare E 1IIBOTA DIANA
ARDELEAN ANDREIII E3IIDRAI ADRIANA
Darabus MariaIII aIIRosa Alina
IANCU EDUARDIII E3IIVASILE LILIANA
OLTEANU MEDEEAIII E3IIVASILE LILIANA
MAMOLEA LAURAPregatitoare BIILUKACI SIMONA
BAKAI BIANCA ELENAPregatitoare CIIMOLDOVAN ELENA
BELANCO RAUL DINUPregatitoare CIIMOLDOVAN ELENA
KAIMICH DINA MARIA LORENAPregatitoare CIIMOLDOVAN ELENA
BARLIGA RAZVANPregatitoare DIIPANTEA IOANA
FARCAS TIMEEAPregatitoare DIIPANTEA IOANA
GOSTIAN MARIAPregatitoare EIIBOTA DIANA
IGNEA CARINAPregatitoare EIIBOTA DIANA
RUSU ANDREASIII E3IIIVASILE LILIANA
RABULEA LARISA GABRIELAPregatitoare CIIIMOLDOVAN ELENA
CIRLAN ANASTASIAIII E3IIIVASILE LILIANA
CIUCANU MARIAII E3MDRAI ADRIANA
Balaj MariaIII E2MRosa Alina
TARAN DAVIDPregatitoare BMLUKACI SIMONA
GURALIUC SELENA DANIELAPregatitoare CMMOLDOVAN ELENA
DEAC GIULIAPregatitoare DMPANTEA IOANA
IANOS REBECAPregatitoare EMBOTA DIANA
MATES RUXANDRAPregatitoare EMBOTA DIANA
PELICI BOIANPregatitoare EMBOTA DIANA

Inapoi la centrele de concurs