Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Dorohoi
Scoala:Scoala Gimnaziala Spiru Haret
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ACHITEI GINA STEFANIAI A100AGAFITEI MILICA
APOSTOL ALEXANDRAI A100AGAFITEI MILICA
HRITCU REMUSI A100AGAFITEI MILICA
ZVORISTEANU ALEXANDRAI A100AGAFITEI MILICA
ONOFREI MARIAI A98AGAFITEI MILICA
ROMANIUC MIHAII A98AGAFITEI MILICA
CALECTA LUISI A95AGAFITEI MILICA
TARNAUCEANU ANDREEAI A94AGAFITEI MILICA
FLUERARIU SERBANI A92AGAFITEI MILICA
DERSCARIU RARESI A86AGAFITEI MILICA
GHEORGHESCU DAVIDI A86AGAFITEI MILICA
AIACOBOAIE SARAI A85AGAFITEI MILICA
NANU ALESSIAI A82AGAFITEI MILICA
ANTONESEI MARIOI A80AGAFITEI MILICA
HRISCU JESSYCAI A75AGAFITEI MILICA
LEPARDA FRANCESCAI A70AGAFITEI MILICA
PADURARIU ELENAI A70AGAFITEI MILICA
ROMANOSCHI DENISAI A70AGAFITEI MILICA
BORDIANU ANIAII C100Leparda Carmen
SARARIU LORENAII C100Leparda Carmen
STEFAN NIKOLASII C100Leparda Carmen
SULIC SEBASTIANII C100Leparda Carmen
APETREI EDUARDII C95Leparda Carmen
CHIRIAC MIHAIII C95Leparda Carmen
COTROBEI LUCIAII C95Leparda Carmen
GASPAREL ANAMARIAII C95Leparda Carmen
GASPAREL MARIANII C95Leparda Carmen
ILUCA ANDREEAII C95Leparda Carmen
LIONTE ANDREIII C95Leparda Carmen
MAFTEI GABRIELAII C95Leparda Carmen
SOCIANU LARISAII C95Leparda Carmen
TARADACIUC DENNISII C95Leparda Carmen
TIMOFTE DENISAII C95Leparda Carmen
VELNICERIU TIBERIUII C95Leparda Carmen
ATODIRESEI CRISTINAII C88Leparda Carmen
BUCATARIU FLORINII C85Leparda Carmen
PLUGARIU ANAMARIAII C75Leparda Carmen
Purusniuc StefanaIV A100Mindrescu Iuliana Magdalena
Antonas CristianIV A98Mindrescu Iuliana Magdalena
Onciuleanu SimonaIV A98Mindrescu Iuliana Magdalena
Saucenitianu MatiaIV A93Mindrescu Iuliana Magdalena
Ursuleanu LorenaIV A90Mindrescu Iuliana Magdalena
Diaconu VictoriaIV A70Mindrescu Iuliana Magdalena
Popa Victor-AlexandruIV C100Corjauceanu Doina-Nusa
Borcea Luca-MaresIV C95Corjauceanu Doina-Nusa
Tarlea TeodoraIV C95Corjauceanu Doina-Nusa
Lupu LuizaIV C91Corjauceanu Doina-Nusa
Lohan-Gheorghiu VivianaIV C90Corjauceanu Doina-Nusa
Oprita MariaIV C90Corjauceanu Doina-Nusa
Prepelita Emanuel-IonutIV C86Corjauceanu Doina-Nusa
Holeiciuc MihaiIV C85Corjauceanu Doina-Nusa
Mirauta AntoniaIV C75Corjauceanu Doina-Nusa
Redinciuc StefanIV C75Corjauceanu Doina-Nusa
Ignat Gabriele-DomenicoIV C70Corjauceanu Doina-Nusa
Popescu Silviu StefanPregatitoare A97Airinei Elena
Ciocan Andreea MariaPregatitoare A94Airinei Elena
Agheorghitoae Iannis CristianPregatitoare A93Airinei Elena
Astefanesei FlaviaPregatitoare A90Airinei Elena
Astefanesei DariaPregatitoare A80Airinei Elena

Inapoi la centrele de concurs