Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Colegiul National Ana Aslan
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bunea Geanina SimonaI AEBacanu Mariana
Manca Riana ElenaI AEBacanu Mariana
Mocanu Natalia AndreeaI AEBacanu Mariana
Olarasu MariaI AEBacanu Mariana
Toma Darius StefanI AEBacanu Mariana
Musteata Lucas AndreiII BECodrescu Mariana
Ulidescu Stefan AlexandruII BECodrescu Mariana
Botez DavidIII AEGheorghe Luminita
Palanga LorenaIII AEGheorghe Luminita
CARAGEA BOGDAN AURELIANPregatitoare BECodreanu Magdalena
FLOREA ANDREI ALEXANDRUPregatitoare BECodreanu Magdalena
MATETOVICI ANDREIPregatitoare BECodreanu Magdalena
MUNTEANU MARIA ALESSIAPregatitoare BECodreanu Magdalena
NICOLAE LUCA IOANPregatitoare BECodreanu Magdalena
RACOVITA DENNIS GABRIELPregatitoare BECodreanu Magdalena
SIDER DAVID CHRISTIANPregatitoare BECodreanu Magdalena
TIGANUS MARIAPregatitoare BECodreanu Magdalena
Titei ClaudiaIII AIGheorghe Luminita
MUNTEANU ROBERT CRISTIANPregatitoare BIICodreanu Magdalena
Badea Amalia MariaI AIIBacanu Mariana
Istrate AndreiI AIIBacanu Mariana
Olteanu Darius AndreiI AIIBacanu Mariana
Mocanu CristinaIII AIIGheorghe Luminita
ANTON ARIANA NICOLEPregatitoare BIICodreanu Magdalena
ION DARIUS IONUTPregatitoare BIICodreanu Magdalena
POPA ADELINA MARIAPregatitoare BIICodreanu Magdalena
Cotet Rianna GabrielaII BIIICodrescu Mariana
Morogan AlexiaIII AIIIGheorghe Luminita
Nedelcu MirunaIII AIIIGheorghe Luminita
TOADER BOGDAN FLORINPregatitoare BIIICodreanu Magdalena
Lungu Felix GabrielI AMBacanu Mariana
Marincea Alina AndreeaI AMBacanu Mariana
Lentu Luca StefanII BMCodrescu Mariana
BORBELY DUMITRU BOGDANPregatitoare BMCodreanu Magdalena
BUDUR DIANA MARIAPregatitoare BMCodreanu Magdalena
CRISTU MAYA ANDREAPregatitoare BMCodreanu Magdalena
JALBA ALEXANDRU IOANPregatitoare BMCodreanu Magdalena

Inapoi la centrele de concurs