Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Caras-Severin
Localitate:Caransebes
Scoala:Colegiul National C.D.Loga
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Popovici NoeminaII A100Tatar Mirela
Radulescu Maria-AndreeaII A100Tatar Mirela
Lupsoreanu DavidII A98Tatar Mirela
Cornean Stefania-AndreeaII A95Tatar Mirela
Curcelusche Iulia-MariaII A85Tatar Mirela
Lupu ELisa-MariaII A85Tatar Mirela
Borza AniaII A78Tatar Mirela
Vacarescu Andrei-MihaiII A78Tatar Mirela
Ciucur AntoniaII A75Tatar Mirela
Munteanu-Dorca RazvanII A74Tatar Mirela
Agrosoae Casian-FlorinII A68Tatar Mirela
Draghin Ioana-AndreeaII A68Tatar Mirela
Pestean Adriana-MariaII A68Tatar Mirela
Dragu DianaII A67Tatar Mirela
Fiat Alexandru-CristianII A67Tatar Mirela
Fauru Nicole-SimonaII A65Tatar Mirela
Humita Denis-AngelII A65Tatar Mirela
Juca Cristina-MadalinaII A63Tatar Mirela
Oprea Ariana-IzabelaII A62Tatar Mirela
Grecu Razvan-DavidII AParticipantTatar Mirela
Merlut Mario-ANdreasII AParticipantTatar Mirela
Stoican Antonia-MariaII AParticipantTatar Mirela
Bata Adrian-CristianII AParticipantTatar Mirela
Ladariu Briana-MelisaII AParticipantTatar Mirela
David AntoniaII C100Stefanescu Gabriela
Gavrilovici DeboraII C100Stefanescu Gabriela
Ghergulescu MarioII C100Stefanescu Gabriela
Micu AlexandraII C100Stefanescu Gabriela
Trebuian MarioII C95Stefanescu Gabriela
Miutescu AndreeaII C93Stefanescu Gabriela
Sfetcu AndreiII C92Stefanescu Gabriela
Cornea MadalinaII C90Stefanescu Gabriela
Dragoi IoanaII C90Stefanescu Gabriela
Parvu LeeaII C90Stefanescu Gabriela
Brata IonetaII C88Stefanescu Gabriela
Alexandrescu AnemonaII C81Stefanescu Gabriela
Titiriga MariaII C80Stefanescu Gabriela
Berzescu MariaII C78Stefanescu Gabriela
Baba Roxana-AmaliaII C68Stefanescu Gabriela
Erimescu FlorinII C68Stefanescu Gabriela
Bordinc GabrielIII A100Minea Elena
Cheres IustinaIII A100Minea Elena
Cornean Darius-LucianIII A100Minea Elena
Cornea PatriciaIII A95Minea Elena
Armas AlessyaIII A90Minea Elena
Campean EcaterinaIII A89Minea Elena
Serbescu Amalia-MariaIII A89Minea Elena
Nada CristianIII A88Minea Elena
Borlovan DorianIII A79Minea Elena
Beica AlexandruIII A75Minea Elena
Pichler AlexandruIII A74Minea Elena
Iova Mario-FlorinIII A69Minea Elena
Popovici Anamaria-PatriciaIII A64Minea Elena
Kandus AlexandruIII AParticipantMinea Elena
Gherciu Maria-IzabelaIII AParticipantMinea Elena
Weber OvidiuIII AParticipantMinea Elena
Buzarin KatalinaIII AParticipantMinea Elena
Dragomir AndraIII AParticipantMinea Elena
Sava NaomiIII AParticipantMinea Elena
Similie AlexandruIII AParticipantMinea Elena
ALmajan StefanIII AParticipantMinea Elena
Chincea AlexandruIV A100Gorczynski Diana
Zaberca AlexandruIV A99Gorczynski Diana
Moldovan-Brezoi PatriciaIV A98Gorczynski Diana
Munteanu ArianaIV A98Gorczynski Diana
Budurean Florian-IoanIV A94Gorczynski Diana
Pantiru DenisIV A94Gorczynski Diana
Oprea DavidIV A91Gorczynski Diana
Albai Cornelia-AlexandraIV A88Gorczynski Diana
Botez Laura-PatriciaIV A87Gorczynski Diana
Donca RihannaIV A80Gorczynski Diana
Vasilescu Anastasiu DenisIV A79Gorczynski Diana
Sirbu AndreiIV A69Gorczynski Diana
Nistor IanisIV A67Gorczynski Diana
Militaru PatriciaIV A65Gorczynski Diana
Matei-Cornea CatalinIV AParticipantGorczynski Diana
Giurginca Marius-FabianIV AParticipantGorczynski Diana
Simon ANdreiIV AParticipantGorczynski Diana
Szas AlessiaIV AParticipantGorczynski Diana
Bot DalilaIV B95Basulescu Marinela
Benghia Lorena-PatriciaIV B93Basulescu Marinela
Dobre AlexandraIV B93Basulescu Marinela
Dumbrava Nicu-FlorinIV B93Basulescu Marinela
Buta Bogdan-AndreiIV B89Basulescu Marinela
Martalogu Patricia-AnamariaIV B85Basulescu Marinela
Cserny ArianaIV B76Basulescu Marinela
Rabusanu Alexandra-MariaIV B68Basulescu Marinela
Lupsorean Adriana-MarioaraIV B65Basulescu Marinela
Roset Lorena-MariaIV B65Basulescu Marinela
Iacob CasianIV BParticipantBasulescu Marinela
Lupsoreanu David-AlainPregatitoare A98Tatar Mirela
Izbasa Patricia-BiancaPregatitoare A90Todor Lidia
Palciuc Anisia-MariaPregatitoare A85Todor Lidia
Patrichi Iulia-RamiraPregatitoare A81Todor Lidia
Belu Ovidiu-AlexandruPregatitoare A79Todor Lidia
Dragomir Dalia-LarisaPregatitoare A77Todor Lidia
Ularu AdonisPregatitoare A77Todor Lidia
Boncia Albert-IoanPregatitoare A76Todor Lidia
Calota Luca-NicolaePregatitoare A76Todor Lidia
Macovei AntoniaPregatitoare A76Todor Lidia
Popescu Iulia-GabrielaPregatitoare A76Todor Lidia
Vasilescu Monica-ElenaPregatitoare A76Todor Lidia
Crasnianec AndreasPregatitoare A75Todor Lidia
Cosariu DariaPregatitoare A73Todor Lidia
Hotima AmosPregatitoare A73Todor Lidia
Neag Daniela-MariaPregatitoare A69Todor Lidia
Mateescu Madalina-AlexandraPregatitoare A62Todor Lidia
Stepanescu Andrei-SilviuPregatitoare A61Todor Lidia
Martuica Evan-CristianPregatitoare AParticipantTodor Lidia
Popescu Andreea-LuanaPregatitoare AParticipantTodor Lidia
Simion MatiaPregatitoare AParticipantTodor Lidia
Bona Iris-AlexandraPregatitoare AParticipantTodor Lidia

Inapoi la centrele de concurs