Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Rovinari
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.1 Rovinari
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Oprisor Patricia ElenaI BEDaescu Jana
Cocheci DenisaII AEPecingina Carmen
Croicu RazvanII AEPecingina Carmen
Ungureanu Stefania ElenaII CEPricolici Larisa Cristina
Balta Bianca LaviniaIII AESorlea Elena Ramona
Voicu EmiliaIII BEBuza Lavinia
Antofie AlexandraIV AELungu Ana Maria
Diaconu AdelinIV AELungu Ana Maria
Juravle AlexandraIV AELungu Ana Maria
Marcu AlexandraIV AELungu Ana Maria
Barbu StefaniaIV BEVulpe Corina
Stoian Crina ElenaPregatitoare AEArgintaru Adriana
Popescu BogdanI AIRadu Dorina
Cantoriu MariaIV AILungu Ana Maria
Bacitea Eduard ConstantinII CIPricolici Larisa Cristina
Pisc DenisaIV AILungu Ana Maria
Sandru Alejandro AndreiIV BIVulpe Corina
Constantinescu Bianca MariaI BIIDaescu Jana
Ciotarca PatriciaIV AIILungu Ana Maria
Cirpici AnelisIV AIILungu Ana Maria
Isdruga AdelinaIV AIILungu Ana Maria
Strinu LucaIV AIILungu Ana Maria
Ivascu Ciocan Alexandra IonelaPregatitoare AIIArgintaru Adriana
Nanuti Antonio GabrielPregatitoare AIIArgintaru Adriana
Negroiu RaduPregatitoare AIIArgintaru Adriana
Vacaru Oana GiuliaPregatitoare AIIArgintaru Adriana
Florescu RobertPregatitoare BIIPecingina Dorina
Murgulet JasminaPregatitoare BIIPecingina Dorina
Vulpe Crina ValentinaIII AIIISorlea Elena Ramona
Ghisa ElenaII AIIIPecingina Carmen
Mihalache Cosmina AndreeaII CIIIPricolici Larisa Cristina
Vilceanu Dan AndreiIII AIIISorlea Elena Ramona
Margan AlisonI BIIIDaescu Jana
Balan LauraI AMRadu Dorina
Gaman NataliaI BMDaescu Jana
Badea OanaII AMPecingina Carmen
Bolborea DariaII AMPecingina Carmen
Danescu LucaII AMPecingina Carmen
Pricolici DenisaII AMPecingina Carmen
Iako Ana MariaII CMPricolici Larisa Cristina
Mitut Emilia DanielaIII CMArmaselu Delia
Constantin MadalinaIV AMLungu Ana Maria
Brabete Mark DenisPregatitoare AMArgintaru Adriana
Geamanu Dragos ClaudiuPregatitoare AMArgintaru Adriana
Ghiorghievici Octavian MarianPregatitoare AMArgintaru Adriana
Tatu Isabela ElenaPregatitoare AMArgintaru Adriana

Inapoi la centrele de concurs