Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ialomita
Localitate:Urziceni
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ALEXANDRU DINU COSTINI AENITA IOANA
BRUMA LORIANAI AENITA IOANA
DIACONU BOGDANI AENITA IOANA
SCARLAT LAVINIA GABRIELAI AENITA IOANA
STAN IOAN MIHNEAI AENITA IOANA
DRAGANA ALESSIAII BEMAN ROMELIA MELANIA
MARCU YANISII step by stepESTOICA ADRIANA MICU MIHAELA
VARSTA DARIAII step by stepESTOICA ADRIANA MICU MIHAELA
GARGAIANU MARAPregatitoare AEMARINICA ZOIA
POJER IANINA MARIAPregatitoare AEMARINICA ZOIA
DANCIULESCU NICOLAS DAVIDPregatitoare BENICOLAE GEORGETA
LUNGEANU ANA MARIA IRENEPregatitoare BENICOLAE GEORGETA
CIOBOTARU RALUCAPregatitoare steEOANCEA VIOLETA
TOMA MARIAPregatitoare steEOANCEA VIOLETA
NITU MARIAII BIMAN ROMELIA MELANIA
TELEANU LUCA MIHAILIII step by stepIIGHEORGHE GABRIELA BANITA LUMINITA
TATU SOFIAPregatitoare BIINICOLAE GEORGETA
CIOBOTARU ANA MARIAI AIINITA IOANA
DIACONU MIRCEAI AIINITA IOANA
IONITA ROBERT GABRIELI AIINITA IOANA
MANAILA ANDREII AIINITA IOANA
MATEI BIANCA IOANAI AIINITA IOANA
MOLDOVEANU ALEX MARIANI AIINITA IOANA
PASARE MIHAII AIINITA IOANA
SCARLATESCU BIANCA GABRIELAI AIINITA IOANA
SIRGHI MARIA ADRIANAI AIINITA IOANA
DINCA LAVINIA IOANAII AIIMATACHE GHERGHINA
GITILA ANDREEA GABRIELAII AIIMATACHE GHERGHINA
LAZAR CIPRIANII AIIMATACHE GHERGHINA
MACARIE RARESII AIIMATACHE GHERGHINA
STAN ARMANDOII AIIMATACHE GHERGHINA
CALIN ANDREIII step by stepIISTOICA ADRIANA MICU MIHAELA
PARASCHIV CHRISTIANII step by stepIISTOICA ADRIANA MICU MIHAELA
STANCIU MIRUNAII step by stepIISTOICA ADRIANA MICU MIHAELA
TUDOR MARIA GABRIELAIII step by stepIIGHEORGHE GABRIELA BANITA LUMINITA
CROITORU ANASTASIAPregatitoare AIIMARINICA ZOIA
DINCA IRINA MARIAPregatitoare AIIMARINICA ZOIA
DINCA ROMINA LAVINIA VIDIAPregatitoare AIIMARINICA ZOIA
NASTASIA MARIA ELENA TEODORAPregatitoare AIIMARINICA ZOIA
BURGHELEA PETRUS COSMINPregatitoare BIINICOLAE GEORGETA
CAZACU TEODOR STEFANPregatitoare BIINICOLAE GEORGETA
DUMITRU MARIAPregatitoare steIIOANCEA VIOLETA
STATE RADUPregatitoare steIIOANCEA VIOLETA
MINEA EMANUELAIII step by stepIIIGHEORGHE GABRIELA BANITA LUMINITA
NICULESCU MARIA ALEXANDRAIII step by stepIIIGHEORGHE GABRIELA BANITA LUMINITA
TEODOR BIANCAII AIIIMATACHE GHERGHINA
OANCEA RADU CONSTANTINIII AIIIBOGASIEVICI MARIANA
DINU ANDREEA MARIAPregatitoare AIIIMARINICA ZOIA
BADEA IULIAN VALENTINPregatitoare BIIINICOLAE GEORGETA
PANTURU NICOLA ROBERTAI AMNITA IOANA
RADU ANTONIO RAZVANI AMNITA IOANA
UDMA AURA NICOLEI AMNITA IOANA
POPESCU DARIUSII AMMATACHE GHERGHINA
DAN RAFAELII BMMAN ROMELIA MELANIA
DINU COSMINII BMMAN ROMELIA MELANIA
TRANDAFIR ROBERT STEFANII CMCIUREA SIMINA
GHERGHESCU MIRCEA III BMCAPRA MARIANA
PETRE TUDORPregatitoare AMMARINICA ZOIA
VOINEA MARIA SOFIAPregatitoare AMMARINICA ZOIA

Inapoi la centrele de concurs