Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Ilfov
Localitate:Berceni
Scoala:SCOALA PRIMARA KINDERSTAR
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DRAGAN DAVID I A65Chiripuci Andreea
KINDA TIMEAI A65Chiripuci Andreea
CLAYES BEATRICE I AParticipantChiripuci Andreea
POROSNICU LUCAI AParticipantChiripuci Andreea
BADESCU SOFIA I AParticipantChiripuci Andreea
POTLOG MIHAII AParticipantChiripuci Andreea
POPESCU MARIO I AParticipantChiripuci Andreea
DROANA MATIASI AParticipantChiripuci Andreea
BRANISTE ALEXANDRU I AParticipantChiripuci Andreea
MIHAIU LUCA I AParticipantChiripuci Andreea
POTLOG MARIAI AParticipantChiripuci Andreea
VADUVA ISABELI AParticipantChiripuci Andreea
BIANCO RAFFAEL I AParticipantChiripuci Andreea
TOADER RUXANDRAI AParticipantChiripuci Andreea
VULPE MAYAII A85Ciupitu Daniela
CRISTUDOR ALEXANDRU II A75Ciupitu Daniela
IOAN TUDOR II A75Ciupitu Daniela
MARGARIT CRISTINAII A75Ciupitu Daniela
SAFTOIU IOANA II A75Ciupitu Daniela
ALIONTE CRISTIAN II A70Ciupitu Daniela
MARINESCU AIDAII A70Ciupitu Daniela
POTRA ALEXANDRUII A70Ciupitu Daniela
BRATU LUCA II AParticipantCiupitu Daniela
CHIRIPUCI SEBASTIANII AParticipantCiupitu Daniela
DIMA RAZVAN II AParticipantCiupitu Daniela
KISNER ALEXANDRUII AParticipantCiupitu Daniela
NECULCEA DARIUSII AParticipantCiupitu Daniela
NEGRAU VLADII AParticipantCiupitu Daniela
ROTARU DAVID II AParticipantCiupitu Daniela
SZEKERES MATEIII AParticipantCiupitu Daniela
FIRICA NICOLAII AParticipantCiupitu Daniela
NECULCEA DENISIII A94Anton Elena
MIHAIU ALESSIAIII A89Anton Elena
TOPOLICA LUCAIII A89Anton Elena
BARBU SEBASTIANIII A87Anton Elena
MAZILU TUDORIII A87Anton Elena
MITROI ANDREIIII A87Anton Elena
PINTILIE ANNEIII A86Anton Elena
DROANA IANISIII A83Anton Elena
PASCAL LUCAIII A80Anton Elena
MITROI MATEIIII A79Anton Elena
PETRESCU IOANAIII A75Anton Elena
DANCIU LUCAIII AParticipantAnton Elena
ARICISTEANU SOFIAPregatitoare A100PIRVULESCU ROXANA
FLOREA ANDREIPregatitoare A100PIRVULESCU ROXANA
MAZILU ANTONIAPregatitoare A100PIRVULESCU ROXANA
MAZILU ANTONIAPregatitoare A100PIRVULESCU ROXANA
STOIAN NICHOLASPregatitoare A100PIRVULESCU ROXANA
DOBRE AYANNAPregatitoare A98PIRVULESCU ROXANA
BANTOIU AYANNAPregatitoare A95PIRVULESCU ROXANA
BUTCU ANASTASIAPregatitoare A95PIRVULESCU ROXANA
DESCULTU BRIANNAPregatitoare A95PIRVULESCU ROXANA
DUMITRIU DAVIDPregatitoare A95PIRVULESCU ROXANA
PANDELESCU ALEXANDRUPregatitoare A95PIRVULESCU ROXANA
POPA DRAGOSPregatitoare A94PIRVULESCU ROXANA
DRAGAN TUDORPregatitoare A91PIRVULESCU ROXANA
HOFMAN FREDERICHPregatitoare A90PIRVULESCU ROXANA
STOICA DARIAPregatitoare A87PIRVULESCU ROXANA
DUMITRU AYDAPregatitoare A82PIRVULESCU ROXANA
POPA RAZVANPregatitoare A76PIRVULESCU ROXANA
POPA DIANAPregatitoare A70PIRVULESCU ROXANA
PARVU ANA MARIAPregatitoare AParticipantPIRVULESCU ROXANA

Inapoi la centrele de concurs