Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Liceul Teologic Penticostal Betel
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CATARAGA NICHITAI A100COTRO LAVINIA
IACOB BOGDANI A100COTRO LAVINIA
CUC LORENAI A95COTRO LAVINIA
BREJE STEFANIAI A90COTRO LAVINIA
HERDEAN EMANUELAI A90COTRO LAVINIA
ORZA MATEO IANISI A90COTRO LAVINIA
PANAITE DARIUSI A90COTRO LAVINIA
SECAN FRANCESCOI A85COTRO LAVINIA
MEHESZ-MAGHIAR RAHELAI A83COTRO LAVINIA
ILUT DARIAI A73COTRO LAVINIA
CIUI MICAELI A70COTRO LAVINIA
GHIT RARESI A70COTRO LAVINIA
BERE PAULAI A68COTRO LAVINIA
SIMUT GIULIAI A68COTRO LAVINIA
CREANGA GIULIAII A100FLONTA LIDIA
DUMEA TIMOTEIII A90FLONTA LIDIA
JURCA ANIAII A90FLONTA LIDIA
SARB LUCAII A90FLONTA LIDIA
CRET ANASTASIAII A85FLONTA LIDIA
LUCA CALEBII A85FLONTA LIDIA
MODA SOFIAII A85FLONTA LIDIA
ORBAI TIMOTEIII A85FLONTA LIDIA
SABAU NAOMIII A85FLONTA LIDIA
BITIS MARCUSII B100OROS DANIELA
BULEA ELIZAII B100OROS DANIELA
CIUCIUI TIMOTEIII B100OROS DANIELA
MARIAN ALESIAII B100OROS DANIELA
PETRUS LORINII B100OROS DANIELA
PURDA LAVINIAII B100OROS DANIELA
DUMEA IUNIAII B95OROS DANIELA
MIHES EDUARDII B95OROS DANIELA
PASCA MAYAII B95OROS DANIELA
HODUT DANIEL II B90OROS DANIELA
ANDRONIC DAVIDIII B100VASILESCU DANIELA
TATAR DARIAIII C100NEGRUT IOANA
NEGRUT ANDREIIV C100FAZECAS DEBORA
HIRIT IANISIV C94FAZECAS DEBORA
SANDRO MARIOIV C91FAZECAS DEBORA
UNGUR MIRUNAIV C90FAZECAS DEBORA
USCAT RAZVANIV C84FAZECAS DEBORA
NEAGA CASIANAIV C79FAZECAS DEBORA
SORHENT TANIAIV C78FAZECAS DEBORA
CIUCIUI LIDIAIV C61FAZECAS DEBORA
BICA LORENAPregatitoare A100JOLDES SALOMIA
DUMEA DARIAPregatitoare A100JOLDES SALOMIA
LUCACI MIRIAMPregatitoare A100JOLDES SALOMIA
PALI ILANPregatitoare A100JOLDES SALOMIA
RADU DALIAPregatitoare A100JOLDES SALOMIA
BALA ALEXANDRAPregatitoare B100MOZA EMANUELA
CORB NATALIAPregatitoare B100MOZA EMANUELA
DRIMBE SOFIAPregatitoare B100MOZA EMANUELA
MIHALCEA ANISIAPregatitoare B100MOZA EMANUELA
OROS ANAPregatitoare B100MOZA EMANUELA
COROIU DAVIDPregatitoare B98MOZA EMANUELA
MARIAN FINEASPregatitoare B97MOZA EMANUELA
USVAT RAFAELPregatitoare B97MOZA EMANUELA
BUDA MIHAIPregatitoare B95MOZA EMANUELA
BUZLEA CARLA Pregatitoare B95MOZA EMANUELA
SARB MIRIAMPregatitoare B95MOZA EMANUELA
TENT ALESIAPregatitoare B95MOZA EMANUELA
TENT NAOMIPregatitoare B95MOZA EMANUELA
TUSE PATRICPregatitoare B95MOZA EMANUELA
NEGRUT GIULIAPregatitoare B93MOZA EMANUELA
SPIELMANN ANASTASIAPregatitoare B92MOZA EMANUELA
POPOVICI ANTONIOPregatitoare B90MOZA EMANUELA
RAICAN AIANPregatitoare B90MOZA EMANUELA
LORINCZ SARAPregatitoare B88MOZA EMANUELA
GHITEA SALOMEEAPregatitoare B86MOZA EMANUELA
DARABAN DANIELPregatitoare B85MOZA EMANUELA
PURCAR DAVIDPregatitoare B85MOZA EMANUELA
CIUCANU ANDREIPregatitoare B82MOZA EMANUELA
ARDELEAN ALEXANDRUPregatitoare C100DURNE MARIA
DUMEA ANDREEAPregatitoare C100DURNE MARIA
FERCHE FLAVIAPregatitoare C100DURNE MARIA
HENTES MAIAPregatitoare C100DURNE MARIA
HEREDEA REBECAPregatitoare C100DURNE MARIA
ILASCU ANDREEAPregatitoare C100DURNE MARIA
MADUTA MARIAPregatitoare C100DURNE MARIA
MILODIN RARESPregatitoare C100DURNE MARIA
NICA SEBASTIANPregatitoare C100DURNE MARIA
PAUL ANAPregatitoare C100DURNE MARIA
POPOVICI ABELPregatitoare C100DURNE MARIA
SALAJAN ALEXANDRAPregatitoare C100DURNE MARIA
TRIFA ELIASPregatitoare C100DURNE MARIA
KOZMA FLAVIAPregatitoare C99DURNE MARIA
MILIAN DALIAPregatitoare C97DURNE MARIA
SERBAN ELISAPregatitoare C96DURNE MARIA
COPIL ADANIAPregatitoare C95DURNE MARIA
ROGOJAN ANDREIPregatitoare C89DURNE MARIA

Inapoi la centrele de concurs