Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:Dragasani
Scoala:SC. GIM. Tudor Vladimirescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ANDREI VERONICAI AEPOROSANU MARIANA
DUMITRASCU ANASTASIAI AEPOROSANU MARIANA
GUSE RAZVANI AEPOROSANU MARIANA
LUPSA EDUARDI AEPOROSANU MARIANA
NITU SARARU ALEXANDRUI AEPOROSANU MARIANA
ARGESANU ERICI BEBARBU MARIA
COSTEA RARESI BEBARBU MARIA
MANEA CLARAI BEBARBU MARIA
ROSCA VLADI BEBARBU MARIA
SIMIOANA IZABELAI BEBARBU MARIA
CALINESCU MARIAI CESANDU EMILIA
DUMBRAVA ADRIANI CESANDU EMILIA
FLOROIU DRAGOSI CESANDU EMILIA
GHEORGHE RAZVANI CESANDU EMILIA
TOADER BOGDANI CESANDU EMILIA
CHIRITA COSMINII AEDOBRINESCU FELICIA
DIACONESCU TEODORAII AEDOBRINESCU FELICIA
GEANA IOANAII AEDOBRINESCU FELICIA
GHEORGHE GABRIELAII AEDOBRINESCU FELICIA
MANOIU ALBERTII AEDOBRINESCU FELICIA
NEACSU LUCIAII AEDOBRINESCU FELICIA
DINCA VLADII BEMIRESCU EMILIA
FIRICA MADALINAII BEMIRESCU EMILIA
LUCA CRISTIANII BEMIRESCU EMILIA
LUNGU TEODORAII BEMIRESCU EMILIA
MITRACHE LUCIAII BEMIRESCU EMILIA
MIU DAVIDII BEMIRESCU EMILIA
PREDUTOAIA LORENAII BEMIRESCU EMILIA
ROSU EMILIAII BEMIRESCU EMILIA
ZAMFIR GEORGEII BEMIRESCU EMILIA
DINCA COSMINIV AENITULESCU NATALIA
DIRLECI GABRIELIV AENITULESCU NATALIA
RATEA RUCSIIV AENITULESCU NATALIA
STATIOIU DAVIDEIV AENITULESCU NATALIA
STROE RAZVANIV AENITULESCU NATALIA
BADIRCEA LUCA MIHAILPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
DIACONU ILIE DANIELPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
FLOREA MARIA ANDRADAPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
IORDANESCU DARIUSPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
LUPSA ANTONIAPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
NITU LUCA ANDREIPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
POPA TEODORA Pregatitoare AENEDELCU CAMELIA
POPESCU ALESIAPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
SITOIANU GABRIELAPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
STANCA ANTONIAPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
STEFANA ANDRA GABRIELAPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
VLADUT ALEXANDRAPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
ZAT EVA MARIAPregatitoare AENEDELCU CAMELIA
SERBANA ALEXANDRUPregatitoare BESIMIOANA MIHAELA
UTA MARIOPregatitoare BESIMIOANA MIHAELA
Duicu SaraPregatitoare CEAdela Lutu- Niculaie Claudia
Fusulea CosminaPregatitoare CEAdela Lutu- Niculaie Claudia
Ivan FabianPregatitoare CEAdela Lutu- Niculaie Claudia
Munteanu StefaniaPregatitoare CEAdela Lutu- Niculaie Claudia
ROTEA EDUARDPregatitoare BIISIMIOANA MIHAELA
CRACIUN FRANCESCOI AIIPOROSANU MARIANA
MADAN ANAI BIIBARBU MARIA
MIU REBECAI BIIBARBU MARIA
DUMITRA CRISTIANI CIISANDU EMILIA
DRAGUSIN MARIAII BIIMIRESCU EMILIA
POPESCU STEFANII BIIMIRESCU EMILIA
ZAMFIRACHE DAVIDII BIIMIRESCU EMILIA
GHITA ROBERTOPregatitoare AIINEDELCU CAMELIA
IOANA CRISTIANA STEFANIAPregatitoare AIINEDELCU CAMELIA
PISTOL VLADUTPregatitoare AIINEDELCU CAMELIA
Brezoi RucsandraPregatitoare CIIAdela Lutu- Niculaie Claudia
Floroiu Rucsandra Pregatitoare CIIAdela Lutu- Niculaie Claudia
Raris IulianPregatitoare CIIAdela Lutu- Niculaie Claudia
IOSUPESCU BOGDANII AIIIDOBRINESCU FELICIA
TOSU DARIAII AIIIDOBRINESCU FELICIA
ISPASOIU ANDREII BMBARBU MARIA
NEACSU ELISAI BMBARBU MARIA
POAJGA IANISI BMBARBU MARIA
CIOBANU GIULIAII AMDOBRINESCU FELICIA
ERCIULESCU KEVINII AMDOBRINESCU FELICIA
DIN DORIN MARINPregatitoare AMNEDELCU CAMELIA
DIN IONUT DAVIDPregatitoare AMNEDELCU CAMELIA
FLOROIU ELENA LETISIAPregatitoare AMNEDELCU CAMELIA
NITU IONEL ALEXANDRUPregatitoare AMNEDELCU CAMELIA
BELDIMAN ALEXANDRUPregatitoare BMSIMIOANA MIHAELA
CARCADIA ELIZAPregatitoare BMSIMIOANA MIHAELA
MALAESCU AMIRAPregatitoare BMSIMIOANA MIHAELA
Turbureanu AntonioPregatitoare CMAdela Lutu- Niculaie Claudia

Inapoi la centrele de concurs