Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Tudor Arghezi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Drugau AndreiI BETopoleanu Gabriela
Grigore AlexandruI CEIonescu Estela
Manea IustinI DEPiuariu Andreea
Panaitescu MateiI DEPiuariu Andreea
Ardeleanu AndreiII AERadoi Viorica
Armasu ErickII AERadoi Viorica
Marcu DavidII AERadoi Viorica
Mauch KittyII AERadoi Viorica
Matei SabinaIV AEBarbu Andreea
Crudu MaraIV CEStaneci Mihaela
Matei Victor CalinIV CEStaneci Mihaela
Tecuceanu AndreiIV CEStaneci Mihaela
Visan ArianaIV CEStaneci Mihaela
Anghelescu Stefan PetrePregatitoare AEMitroi Ileana
Banut ValentinPregatitoare AEMitroi Ileana
Ciuca Maria RaniaPregatitoare AEMitroi Ileana
Iliescu Luca AlexandruPregatitoare AEMitroi Ileana
Micu raresPregatitoare AEMitroi Ileana
Parvulescu Ariana-GeorgianaPregatitoare AEMitroi Ileana
Ticu IoanaPregatitoare AEMitroi Ileana
Costache DariaPregatitoare CESerban Georgeta
Hogea Russe HoriaPregatitoare CESerban Georgeta
Ion MihneaPregatitoare CESerban Georgeta
Serban AnastasiaIV AIBarbu Andreea
Lazarescu GrigoreIV BITurcu Mariana
Burgui MariaIV CIStaneci Mihaela
Marinescu AndreiIV CIStaneci Mihaela
Ionita AnastasiaI AIIMotofeanu Aura
Barbulescu LucaII AIIRadoi Viorica
ChirilovII AIIRadoi Viorica
Dragan AndreiII AIIRadoi Viorica
Lazarescu TheaII AIIRadoi Viorica
Largeanu AndreeaIV CIIStaneci Mihaela
Milica Rafalet TudorIV CIIStaneci Mihaela
Draghici SashaPregatitoare AIISerban Georgeta
Oztais ela- AndraPregatitoare AIIMitroi Ileana
Albu AnaPregatitoare CIISerban Georgeta
Bolocan MayaPregatitoare CIISerban Georgeta
Tamas MateiPregatitoare CIISerban Georgeta
Vaduva NicholasPregatitoare CIISerban Georgeta
Jujatu AliaIV AIIIBarbu Andreea
Mateescu ClaraIV AIIIBarbu Andreea
Tiu AmaliaIV AIIIBarbu Andreea
Slavu ArisaIV BIIITurcu Mariana
Stanciu IgorIV AIIIBarbu Andreea
Sumedrea IoanaI AMMotofeanu Aura
Gradinariu IlincaI CMIonescu Estela
Livadariu GabrielI CMIonescu Estela
Neagu- Sykes LucaI CMIonescu Estela
Pantalache AnastasiaI CMIonescu Estela
Costache BiancaII AMRadoi Viorica
Madotto RobertoII AMRadoi Viorica
Ramescu StefanIV BMTurcu Mariana
Belghiru Ana MariaIV CMStaneci Mihaela
Handuc AlexandruPregatitoare CMSerban Georgeta

Inapoi la centrele de concurs