Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Colegiul National Ion Minulescu
Nume elevClasaCadru didactic
MIRAN MATEII BRUCSANDOIU FLAVIA
OANCEA RADUI BRUCSANDOIU FLAVIA
PREDUNA LIVIAI BRUCSANDOIU FLAVIA
TEODOR PATRIKI BRUCSANDOIU FLAVIA
CALUGAREANU COSMINAII BANCA DINCA
DOGEANU PETRUII BANCA DINCA
MUNTEANU ILINCAII BANCA DINCA
NITOI IRINAII BANCA DINCA
RADU TEODORAII BANCA DINCA
SERBAN NATALIAII BANCA DINCA
STEFANESCU ALEXANDRUII BANCA DINCA
TICLEANU MIHNEAII BANCA DINCA
TRAISTARU ANDREEAII BANCA DINCA
VLAD ANDREIII BANCA DINCA
BADEA CORNELIII BPREDOI VALERIA
CATILA ROBERTPregatitoare ABADEA DESPINA
CIOBANU ALEXANDRAPregatitoare ABADEA DESPINA
CIRCIUMARU RAZVANPregatitoare ABADEA DESPINA
DUIU MIHAIPregatitoare ABADEA DESPINA
GHIORGHITA ANTONIAPregatitoare ABADEA DESPINA
GHITURIN LUCAPregatitoare ABADEA DESPINA
IANCU RARESPregatitoare ABADEA DESPINA
MATEI FLOREAPregatitoare ABADEA DESPINA
MITRU IANISPregatitoare ABADEA DESPINA
OBROCEA SARAHPregatitoare ABADEA DESPINA
PETRE NICOLETAPregatitoare ABADEA DESPINA
POPESCU ERIKAPregatitoare ABADEA DESPINA
POPESCU GRATIELAPregatitoare ABADEA DESPINA
TULEA ISABELAPregatitoare ABADEA DESPINA
VIIU FABIANPregatitoare ABADEA DESPINA
VLADESCU NICOLASPregatitoare ABADEA DESPINA
BADESCU RARESPregatitoare BMELINTE IONELA
CHIREA EDUARDPregatitoare BMELINTE IONELA
CIOBANU MARIA GIUSSEPINAPregatitoare BMELINTE IONELA
CONSTANTIN MIHNEAPregatitoare BMELINTE IONELA
DAVIDESCU DARIUSPregatitoare BMELINTE IONELA
ION NATALIAPregatitoare BMELINTE IONELA
IVAN MARIA ADRIANAPregatitoare BMELINTE IONELA
LAZAR RADU Pregatitoare BMELINTE IONELA
MANOLACHE RAZVANPregatitoare BMELINTE IONELA
MATEI CEZARPregatitoare BMELINTE IONELA
MINDROC MARIA Pregatitoare BMELINTE IONELA
PALTIN ELENA MARIAPregatitoare BMELINTE IONELA
PALTIN MARIA FLORENTINAPregatitoare BMELINTE IONELA
PREOTEASA ALEX MIHAIPregatitoare BMELINTE IONELA
SCARLAT IOANAPregatitoare BMELINTE IONELA
STEGARU TOMAPregatitoare BMELINTE IONELA
SURUGIU MARIA IULIAPregatitoare BMELINTE IONELA
VISAN ANA ALESSIAPregatitoare BMELINTE IONELA
VLAD ROBERT ANDREIPregatitoare BMELINTE IONELA
BUNEA MARIOPregatitoare CIONITOAIA MARIANA
DAN ALEXIAPregatitoare CIONITOAIA MARIANA
DINCA GABRIELPregatitoare CIONITOAIA MARIANA
IVAN ADINAPregatitoare CIONITOAIA MARIANA

Inapoi la centrele de concurs