Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Just4Kids
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Morjolic LucaI BETruta Valentina
Gioga AlexiaI CERosu Alina
Onofrei MarielaI CERosu Alina
Mincu MedeeaII AEJianu Corina
Vasile MonicaII BECristea Madalina
Dinu MateiIV AEAchim Mirela
Chelaru Ioan CristianPregatitoare AESirbu Elena Laura
Mincu Bogdan AndreiPregatitoare AESirbu Elena Laura
Olteanu Iulia MariaPregatitoare AESirbu Elena Laura
Cosat Sebe AlexandraPregatitoare BEAlexandru Oana
Dinca IlincaPregatitoare BEAlexandru Oana
Mirea RuxandraPregatitoare BEAlexandru Oana
Sintie Ana VioletaPregatitoare BEAlexandru Oana
Tihon AnastasiaPregatitoare BEAlexandru Oana
Condrea AndreeaPregatitoare CERoth Mihaela
Istratescu MariaPregatitoare CERoth Mihaela
Muntean AlexandraPregatitoare CERoth Mihaela
Zamfira MayraPregatitoare CERoth Mihaela
Mihaescu DianaI CIIRosu Alina
Andrei MaraII AIIJianu Corina
Enache AlexanderII AIIJianu Corina
Podaru SaraII AIIJianu Corina
Barker AndreiII BIICristea Madalina
Marinescu AndraII BIICristea Madalina
Stancu BiancaIII AIIConstantin Georgiana
Besleaga Tudor StefanPregatitoare AIISirbu Elena Laura
Dumitrescu StefaniaPregatitoare AIISirbu Elena Laura
Lapusneanu CarinaPregatitoare AIISirbu Elena Laura
Popa MariaPregatitoare AIISirbu Elena Laura
Rauta Tudor StefanPregatitoare AIISirbu Elena Laura
Safonov SofiaPregatitoare AIISirbu Elena Laura
Simion Ilinca AndreeaPregatitoare AIISirbu Elena Laura
Stanciu Ioana RebeccaPregatitoare AIISirbu Elena Laura
Doru MariaPregatitoare BIIAlexandru Oana
Dugan Derya MariaPregatitoare BIIAlexandru Oana
Fosalau Ana SofiaPregatitoare BIIAlexandru Oana
Militaru AndreiPregatitoare BIIAlexandru Oana
Nita TudorPregatitoare BIIAlexandru Oana
Tataru Tudor MihaiPregatitoare BIIAlexandru Oana
Zugravu Sandra Pregatitoare CIIRoth Mihaela
Hangiu VladPregatitoare AIIISirbu Elena Laura
Trandafir IlincaPregatitoare AIIISirbu Elena Laura
Petrescu EmaIII AIIIConstantin Georgiana
Leonte StefaniaIV AIIIAchim Mirela
Tudorache Ilinca MirunaPregatitoare BIIIAlexandru Oana
Gagiu TincaII AIIIJianu Corina
Vlaicu AlexiaI BMTruta Valentina
Goanta RaresII AMJianu Corina
Margarit IngridII AMJianu Corina
Porojan TudorII AMJianu Corina
Stoica AlexandraII AMJianu Corina
Tentis-Saridachi EmaII AMJianu Corina
Vede SarahII AMJianu Corina
Zamfir RobertII BMCristea Madalina
Paduret Mara TeodoraPregatitoare AMSirbu Elena Laura
Vraciu Maximus ValentinPregatitoare AMSirbu Elena Laura
Cojocarasu GabrielPregatitoare BMAlexandru Oana
Gladunea MaraPregatitoare BMAlexandru Oana
Stoica DariusPregatitoare BMAlexandru Oana

Inapoi la centrele de concurs