Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:PLOPENI
Scoala:CAROL I
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DOSPINOIU MIHNEAI BESTAN ANDREEA
IAMANDI ALEXANDRUI BESTAN ANDREEA
NEDELCU DAVIDI BESTAN ANDREEA
POPA MIRUNAI BESTAN ANDREEA
OJOG ALEXIAPregatitoare AERINDASU RENATA
STOICA LUCA-ANDREIPregatitoare AERINDASU RENATA
STROE IZABELAPregatitoare AERINDASU RENATA
CHISCAN MARIA-EMILIAPregatitoare BETUDOR ANA-MARIA OANA
SAVU LARISA-MARIAPregatitoare BETUDOR ANA-MARIA OANA
VELCOVICI ALEXANDRUIII BIANTON ANA
DRAGHICI DELIAIII AIIANASTASE LIDIA
STEFAN LORENAIII AIIANASTASE LIDIA
ANGHEL MARIAIII AIIANASTASE LIDIA
ALDEA BIANCAIII BIIANTON ANA
PETRUS ALESSIA-MARIAIV AIIVASILE VASILICA-MADALINA
CRACIUN DENIS-MIHAII AIIGILIA GINA
NICOLAE SAMUELI AIIGILIA GINA
PETRE MIHAI-CATALINI AIIGILIA GINA
DOSPINOIU LUCAI BIISTAN ANDREEA
MIHAILA SONIAIII AIIANASTASE LIDIA
BARBUCEANU MONICAIII BIIANTON ANA
HODOR ELIZA-MARIAIV AIIVASILE VASILICA-MADALINA
PETRUS BEATRICE-ANAIV AIIVASILE VASILICA-MADALINA
DAVID RARES-CONSTANTINPregatitoare BIITUDOR ANA-MARIA OANA
ILIESCU ALEX-STEFANPregatitoare BIITUDOR ANA-MARIA OANA
ZATIC ISABELLE-CRISTINAPregatitoare BIITUDOR ANA-MARIA OANA
DUMITRU DAVIDIII BIIIANTON ANA
GOIA ANDREIIII BIIIANTON ANA
SANDU COSTIN-MIHAIPregatitoare BIIITUDOR ANA-MARIA OANA
PETCU COSMINIII AIIIANASTASE LIDIA
CALINA DELIA-MIHAELAIV AIIIVASILE VASILICA-MADALINA
CIMPOIER ROBERT-FLORIANI AMGILIA GINA
STEFAN DARIUS-VASILEI AMGILIA GINA
BOTOC MARIAI BMSTAN ANDREEA
DABIJA MIRUNAI BMSTAN ANDREEA
GHEORGHE ALEXANDRAI BMSTAN ANDREEA
CRISTEA ALEXANDRAI CMDANES IRINA
RUSISORU CRISTIANIII AMANASTASE LIDIA
ENESCU ALEXANDRUIII BMANTON ANA
LUNGU IULIANAIII BMANTON ANA
OANCEA ANA-MARIAIII BMANTON ANA
CALTUN RADU-STEFANIV AMVASILE VASILICA-MADALINA
DIACONU CIPRIAN-ANDREIIV AMVASILE VASILICA-MADALINA
OLARU CLAUDIU-VALENTINIV AMVASILE VASILICA-MADALINA
DUMITRU TEODOR-NICOLAEIV BMFLORIAN NICOLETA
DUMITRASCU MARIAPregatitoare BMTUDOR ANA-MARIA OANA
RADU ANDREI-GABRIELPregatitoare BMTUDOR ANA-MARIA OANA

Inapoi la centrele de concurs