Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.3 Ciprian Porumbescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CALOIANU ADELAPregatitoare AEGeorgescu Manuela
CRISTEA MARAPregatitoare AEGeorgescu Manuela
IGNAT GABRIELPregatitoare AEGeorgescu Manuela
NEGOITA ALEXANDRUPregatitoare AEGeorgescu Manuela
NITOIU-RUSA ROBERTPregatitoare AEGeorgescu Manuela
SELIM ELINPregatitoare AEGeorgescu Manuela
SERESCU MIHAILPregatitoare AEGeorgescu Manuela
Anghel GabrielaPregatitoare BEDragomir Marioara
Cunesteanu Iustin AndreiPregatitoare BEDragomir Marioara
Hapa Nicol ValentinaPregatitoare BEDragomir Marioara
Marinescu David AndreiPregatitoare BEDragomir Marioara
Rus AndreiPregatitoare BEDragomir Marioara
Serban CezarPregatitoare BEDragomir Marioara
Ghita StefanPregatitoare BIIDragomir Marioara
CHIREA ARIANA -MARIAI AIIDima Gina
OLTEANU-MIHAIL HORATIU-ANTONI AIIDima Gina
PETRISOR TEODORAI AIIDima Gina
POSTOLACHE JESSICA-OANAI AIIDima Gina
STAICU PATRICK-ANDREII AIIDima Gina
Stefan GeorgeII BIIFedor Elena
ALEXE AMALIAPregatitoare AIIGeorgescu Manuela
CODREANU ALEXANDRAPregatitoare AIIGeorgescu Manuela
DAMIAN ANDREIPregatitoare AIIGeorgescu Manuela
DOBRIN DANIELPregatitoare AIIGeorgescu Manuela
VOICU STEFANPregatitoare AIIGeorgescu Manuela
Jantea Mihai EduardPregatitoare BIIDragomir Marioara
Scarlat Alin IonutPregatitoare BIIDragomir Marioara
FLORESCU SEBASTIAN- APOSTOL-CATALINI AIIIDima Gina
MILITARU ERIC-TEODORI AIIIDima Gina
IONICA DAVID-DUMITRUI AMDima Gina
MANEA DANIELA-IOANAI AMDima Gina
Iamandi AndreiII BMFedor Elena
Iasar AlmerII BMFedor Elena
Marcu IsabelaII BMFedor Elena
Panait MirceaII BMFedor Elena
CATANA ANISIAPregatitoare AMGeorgescu Manuela
GARABET ALESIAPregatitoare AMGeorgescu Manuela
NECHITA DARIUSPregatitoare AMGeorgescu Manuela

Inapoi la centrele de concurs