Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Liceul Teoretic Tudor Arghezi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BITICI MATIAS I BEILIE MARIANA
SCARLAT MARTHA I BEILIE MARIANA
MUCENIC DENIS II AEZAHARIA OANA-LOREDANA
CIUREA TEODORAII BENEGUT MIRELA
FIRICEL KARINAII BENEGUT MIRELA
PAUN ALEXIAII BENEGUT MIRELA
ROSCA ROBERTAII BENEGUT MIRELA
ZANFIR SEBASTIANII BENEGUT MIRELA
Daianu AlexandruPregatitoare CEPredesel Mihaela
Grigore DragosPregatitoare CEPredesel Mihaela
Mucenic BogdanPregatitoare CEPredesel Mihaela
Nicola AlexandruPregatitoare CEPredesel Mihaela
Predesel MathiasPregatitoare CEPredesel Mihaela
STANCUT SARAII AIZAHARIA OANA-LOREDANA
NICOLAESCU VALENTINIII CIMARGOI ALINA
NEAMTU ALEXIA I BIIILIE MARIANA
PAPUSOIU DANIELA II AIIZAHARIA OANA-LOREDANA
POPESCU FLAVIUSII AIIZAHARIA OANA-LOREDANA
STANESCU SIDONIAII AIIZAHARIA OANA-LOREDANA
CALIN VICTORII BIINEGUT MIRELA
COSTACHE MIHNEAII BIINEGUT MIRELA
DUMITRU IONUTII BIINEGUT MIRELA
IBANESCU BIANCAII BIINEGUT MIRELA
IONITA DAIANAII BIINEGUT MIRELA
OPREA BIANCAII BIINEGUT MIRELA
PETROSANU ANA-MARIAII BIINEGUT MIRELA
VELEA MIRCEAII BIINEGUT MIRELA
ALEXANDRU DENIS III CIIMARGOI ALINA
ANCUTA ALESIAIII CIIMARGOI ALINA
ARDELEANU STEFANIA II AIIIZAHARIA OANA-LOREDANA
STOIAN TEODORAII AIIIZAHARIA OANA-LOREDANA
ILIE REBECAIII CIIIMARGOI ALINA
Nitu VladPregatitoare CIIIPredesel Mihaela
VOINEA YANISII AIIIZAHARIA OANA-LOREDANA
AFRIM BIANCAIII CIIIMARGOI ALINA
FLOREA MATIAIII CIIIMARGOI ALINA
TUDOR YANISI BMILIE MARIANA
BENEGUI ALEXANDRAII AMZAHARIA OANA-LOREDANA
DINU ALINAII AMZAHARIA OANA-LOREDANA
GLODEANU NATALIAII AMZAHARIA OANA-LOREDANA
ANGHELIN ALEXIAII BMNEGUT MIRELA
BALAN FELIXII BMNEGUT MIRELA
GOANTA REBECAII BMNEGUT MIRELA
CALIN TEODORAIII CMMARGOI ALINA
IONESCU SILVIUIII CMMARGOI ALINA
JULEA CRISTINELIII CMMARGOI ALINA

Inapoi la centrele de concurs