Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:Calarasi
Scoala:Sc.gimn.Mihai Viteazul
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Anchidin AndreeaI AEStaicu Georgeta
Barzulea GabrielI AEStaicu Georgeta
Cristescu MayaI AEStaicu Georgeta
Deaconescu AndraI AEStaicu Georgeta
Dinu CristianI AEStaicu Georgeta
Ghioca RaduI AEStaicu Georgeta
Ghiveci VivianaI AEStaicu Georgeta
Grosu MateiI AEStaicu Georgeta
Magearu MihneaI AEStaicu Georgeta
Mardale DavidI AEStaicu Georgeta
Mihai BiancaI AEStaicu Georgeta
Petrovici MaraI AEStaicu Georgeta
Stanciu TudorI AEStaicu Georgeta
Tudor RebecaI AEStaicu Georgeta
GATEJ LUMINITAI BECIURARU MELUTA
MOISE RAZVANI BECIURARU MELUTA
PAVEL SABRINAI BECIURARU MELUTA
STOICULESCU IOANAI BECIURARU MELUTA
TOMA DANUTI BECIURARU MELUTA
TONEA ADRIANI BECIURARU MELUTA
Deacu AlinaI EEStoian Cecilia
Dobre CosminI EEStoian Cecilia
Neagu Grigore ArianaI EEStoian Cecilia
Paun MarianI EEStoian Cecilia
BUCUR DANIELIII AEZamfir Georgica
ENE MIHAIIII AEZamfir Georgica
TONEANU DENISIII AEZamfir Georgica
VOICU THEODORIII AEZamfir Georgica
DINU ARIANA-NICOLETAIII BEANGHELINA GEORGICA
DURSINA DAVID-NICOLASIII BEANGHELINA GEORGICA
MIHALACHE BIANCA-MARIAIII BEANGHELINA GEORGICA
PASLARIU ADRIAN-BOGDANIII BEANGHELINA GEORGICA
Toma Luca IonutIII CEIonita Luminita
CALIN IOANA TATIANAIV BEALEXANDRU ELENA
RADU DRAGOS ANDREIIV BEALEXANDRU ELENA
SBENGHECI DARIUS VIVIANIV BEALEXANDRU ELENA
STANESCU MARIA DIANAIV BEALEXANDRU ELENA
Damian AlexandruPregatitoare CEDUMITRU ELENA LILIANA
Deacu AlesiaPregatitoare CEDUMITRU ELENA LILIANA
Leu TudorPregatitoare CEDUMITRU ELENA LILIANA
Paun DavidPregatitoare CEDUMITRU ELENA LILIANA
Rogoz TaniaPregatitoare CEDUMITRU ELENA LILIANA
Taranu DavidPregatitoare CEDUMITRU ELENA LILIANA
Voinea AndreeaPregatitoare CEDUMITRU ELENA LILIANA
ANGHEL DENISAI BICIURARU MELUTA
GHERGHE AMALIAI BICIURARU MELUTA
ASCHER ALEXANDRU-GABRIELIII BIANGHELINA GEORGICA
CIRSTEA CLAUDIA-DIANAIII BIANGHELINA GEORGICA
DRAGOMIR GABRIELAIII BIANGHELINA GEORGICA
Alexandru Catalin GabrielIII CIIonita Luminita
Ivan David AndreiIII CIIonita Luminita
Ganciu DavidI AIIStaicu Georgeta
ADAM ROBERTA-CRISTIANAIII BIIANGHELINA GEORGICA
RADU BIANCA-MARIAIII BIIANGHELINA GEORGICA
TANASE CRISTIAN-GABRIELIII BIIANGHELINA GEORGICA
Dumitrascu AndradaIII AIIZamfir Georgica
DUMITRU MIHAELAIII AIIZamfir Georgica
Nicolae Fabian IonutIII CIIIonita Luminita
Purcarea DariaI AIIStaicu Georgeta
CIULIAN SABINAI BIICIURARU MELUTA
ENESCU DARIUSI BIICIURARU MELUTA
SIRBU DENISAI BIICIURARU MELUTA
SOARE MARIANI BIICIURARU MELUTA
Eremia CiprianI EIIStoian Cecilia
Ionita BogdanI EIIStoian Cecilia
BRATIANU ANDRA-CRISTIANAIII BIIANGHELINA GEORGICA
Alexiu YanisPregatitoare CIIDUMITRU ELENA LILIANA
Casaru VeronicaPregatitoare CIIDUMITRU ELENA LILIANA
Dinu AlexPregatitoare CIIDUMITRU ELENA LILIANA
Muresanu MelaniaPregatitoare CIIDUMITRU ELENA LILIANA
Sarbu AlexandraPregatitoare CIIDUMITRU ELENA LILIANA
Serban VladutPregatitoare CIIDUMITRU ELENA LILIANA
DOBRE FLORENTINA-BIANCAIII BIIIANGHELINA GEORGICA
Ungureanu-Ionita AlexIII CIIIIonita Luminita
ZEGHERU AMALIA-ELENAIII BIIIANGHELINA GEORGICA
DULCE ANDREIIII AIIIZamfir Georgica
TREPADUS ANDREI CRISTIANIII BIIIANGHELINA GEORGICA
Ristea Robert GabrielIII CIIIIonita Luminita
Zavera Monica RamonaIII CIIIIonita Luminita
Ene AndreeaI AMStaicu Georgeta
Stan MaiaI AMStaicu Georgeta
GRIGORUTA MIRUNAI BMCIURARU MELUTA
Ialomiteanu MihaiI EMStoian Cecilia
Ulmeanu CodrinI EMStoian Cecilia
OPREA LUCAIII AMZamfir Georgica
STEFANESCU ANDRA-ELENAIII BMANGHELINA GEORGICA
Marcu Diana ElenaIII CMIonita Luminita
Balangea ValentinaPregatitoare CMDUMITRU ELENA LILIANA
Ilie DenisaPregatitoare CMDUMITRU ELENA LILIANA
Miu IasminPregatitoare CMDUMITRU ELENA LILIANA
Pletea DariaPregatitoare CMDUMITRU ELENA LILIANA
Stefan DenisaPregatitoare CMDUMITRU ELENA LILIANA

Inapoi la centrele de concurs