Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Hunedoara
Localitate:Lupeni
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BILA ALEXANDRUI AEDULEANTU ELENA
CAPRA ALEXI AEDULEANTU ELENA
GEREB ERIKI AEDULEANTU ELENA
SIMELESCU DENISI AEDULEANTU ELENA
SUCIU YANNISI AEDULEANTU ELENA
BECHIA SEBASTIANI BEMICLEA LIDIA
BURCA MIHAII BEMICLEA LIDIA
PITUL IOANA ROXANAI BEMICLEA LIDIA
POBIRCI ANDREII BEMICLEA LIDIA
GRAMISTEANU DANUTII CEHARANGUS VIOLETA
POPESCU KARINAII CEHARANGUS VIOLETA
SCHMIDT IANNISII CEHARANGUS VIOLETA
CADARIU RARESIV DENECHITA ANA
DOSAN ANDREIIV DENECHITA ANA
ISAI STEFAN IV DENECHITA ANA
KOVACS CATALINA IV DENECHITA ANA
MACARIE LOREDANAIV EEMACARIE GEORGETA
PURCARU PAULIV EEMACARIE GEORGETA
BADILA RARESPregatitoare BEBABANAS MIRELA
Bolosin IanisPregatitoare BEBABANAS MIRELA
Moise MariaPregatitoare BEBABANAS MIRELA
Ostrowschi AndreeaPregatitoare BEBABANAS MIRELA
Constantin MariaPregatitoare DEURMA NICOLETA
Dascalul DianaPregatitoare DEURMA NICOLETA
Haidu MariusPregatitoare DEURMA NICOLETA
Harangozo EduardPregatitoare DEURMA NICOLETA
Onu AndreeaPregatitoare DEURMA NICOLETA
LAKATOS CRISTIANPregatitoare CIITOPAC ANCUTA
MIRCEA DANIELIV DIINECHITA ANA
GHITEA LAVINIAI BIIMICLEA LIDIA
Balasa AlessandraPregatitoare BIIBABANAS MIRELA
Stan SaraPregatitoare BIIBABANAS MIRELA
ANGHEL DENISAPregatitoare CIITOPAC ANCUTA
FODOR CAMELIAPregatitoare CIITOPAC ANCUTA
LUMPERDEAN LORENZOPregatitoare CIITOPAC ANCUTA
SKVERNE RARESPregatitoare CIIITOPAC ANCUTA
MURESAN RADUPregatitoare CIIITOPAC ANCUTA
POROINEANU ANCA I AMDULEANTU ELENA
DRAGOMOR DAVID I BMMICLEA LIDIA
BULGARU RAZVANII CMHARANGUS VIOLETA
MATEA PAULAII CMHARANGUS VIOLETA
PETRE ALEXANDRAIV CMCATALIN FLORICA
Kelement DavidPregatitoare BMBABANAS MIRELA
Mangu MaximusPregatitoare BMBABANAS MIRELA
PIRVAN BRIANAPregatitoare CMTOPAC ANCUTA

Inapoi la centrele de concurs