Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dambovita
Localitate:Valea Lunga
Scoala:Scoala Gimnaziala Valea Lunga Cricov
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Florescu Elena CristinaI AParticipantNegoita Mihaela
Topliceanu DenisI AParticipantNegoita Mihaela
Mazilu AlexandruI AParticipantNegoita Mihaela
Dudau AlexandruI AParticipantNegoita Mihaela
Dinescu AndreeaI AParticipantNegoita Mihaela
Dragomir TheodoraI AParticipantNegoita Mihaela
Ososchi StefanI AParticipantNegoita Mihaela
Iordache AlexiaI AParticipantNegoita Mihaela
Moise BeatriceI AParticipantNegoita Mihaela
Cirlan LidiaII A85Iordache Ionela
Ciufu AdelaII A85Bucurescu Roxana
Tudorache AndraII A85Bucurescu Roxana
Musescu GeaninaII A80Bucurescu Roxana
Panturoiu ValentinII A70Iordache Ionela
Dobrescu MihaiII A65Bucurescu Roxana
Pican DariusII AParticipantBucurescu Roxana
Calimanescu DanielII AParticipantBucurescu Roxana
Nastase TeodoraII AParticipantBucurescu Roxana
Serban RalucaII AParticipantBucurescu Roxana
Musescu VladutII AParticipantBucurescu Roxana
Dobrescu DanielII AParticipantBucurescu Roxana
Dobrescu StefanII AParticipantBucurescu Roxana
Stan AlexiaII AParticipantBucurescu Roxana
Untaru AndreiII AParticipantBucurescu Roxana
Florea RaulIII AParticipantPascu Cornelia
Mantoiu AlexiaIII AParticipantPascu Cornelia
Simion ElenaIII AParticipantPascu Cornelia
Mihaila AmaliaIII AParticipantPascu Cornelia
Geambasu AlexandraIII AParticipantPascu Cornelia
Iordache LaviniaIII AParticipantPascu Cornelia
Bustenaru DanielIV A96Florescu Cristina
Pirvu StefaniaIV A92Florescu Cristina
Tudorache Vanesa IV A80Florescu Cristina
Nastase Denisa IulianaIV A64Conda Cristina
Mantoiu TheodoraIV A62Florescu Cristina
Carnaru AlexandruIV A60Florescu Cristina
Dobrescu AlexandruIV AParticipantFlorescu Cristina
Badoiu Iulian IV AParticipantFlorescu Cristina
Lazarescu Ioana IzabelaIV AParticipantConda Cristina
Rapasu Catalin IV AParticipantFlorescu Cristina
Vintila ElenaIV AParticipantFlorescu Cristina
Dinescu Nicoleta LarisaPregatitoare A100Stanica Carmen
Tudorache Andi Constantin Pregatitoare A100Stanica Carmen
Untaru Ioana RebecaPregatitoare A100Stanica Carmen
Cirlan Andrei EduardPregatitoare A95Stanica Carmen
Dutu Elena DenisaPregatitoare A90Stanica Carmen
Statescu Bogdan NicusorPregatitoare A85Stanica Carmen
Grozoiu Florina DenisaPregatitoare A79Stanica Carmen
Sirboiu Ionela AlexandraPregatitoare A75Stanica Carmen
Grozoiu Rares GeorgianPregatitoare A73Stanica Carmen
Ciobanu Raul AndreiPregatitoare A70Stanica Carmen
Rosoiu Ion CosminPregatitoare A70Stanica Carmen
Dobrescu Vasile Nicolas Pregatitoare AParticipantStanica Carmen
Butca Ariana MihaelaPregatitoare AParticipantStanica Carmen

Inapoi la centrele de concurs