Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala Avram Iancu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ONESC LUCASI CECHIVOIU ILEANA
PRALEA IRISI CECHIVOIU ILEANA
PASCU POPA STEFANII AEAVRAM ELENA
BERINDEI MARIA LAURAII CESTEF FLORINA
GLIGOR CIPRIAN TRAIANII CESTEF FLORINA
IONASCA SARA STEFANIAII CESTEF FLORINA
MAIER VLAD LUCAII CESTEF FLORINA
MORGOVAN DARIAII CESTEF FLORINA
POP ANDREEA ALESSIAII CESTEF FLORINA
CIOBANU ADRIANIII AEPOPESCU MARIA
MILEA IRINA ANAMARIAIII AEPOPESCU MARIA
HATEGAN TUDORIV AEDOBROTA MARINELA
FODOR NAOMIPregatitoare AEMARGINEAN SORINA
GLIGOR ANDREIPregatitoare AEMARGINEAN SORINA
ZURGALAU CARLAPregatitoare AEMARGINEAN SORINA
ANDRONE ALEXANDRUPregatitoare CEAndro Dana
BARLUT ANTONIAPregatitoare CEAndro Dana
BARLUT NATALIAPregatitoare CEAndro Dana
CADAN EDUARDPregatitoare CEAndro Dana
CHISELITE ILINCAPregatitoare CEAndro Dana
CIOARA ANDREIPregatitoare CEAndro Dana
CIOBAN AYANAPregatitoare CEAndro Dana
CIOBANU RAZVANPregatitoare CEAndro Dana
GROZA EDUARDPregatitoare CEAndro Dana
HATEGAN IULIAPregatitoare CEANDRO DANA
MIHNEA IANCUPregatitoare CEAndro Dana
MOLDOVAN DOROTHEAPregatitoare CEAndro Dana
MUNTEAN NATALIAPregatitoare CEAndro Dana
PACURARIU IULIAPregatitoare CEAndro Dana
PANTEA ILINCAPregatitoare CEAndro Dana
PETRENCIU ELIZAPregatitoare CEAndro Dana
POPESCU REMUSPregatitoare CEAndro Dana
PURCHEREA VLADPregatitoare CEAndro Dana
RACHIERIU ANDREIPregatitoare CEAndro Dana
RATIU BOGDANPregatitoare CEAndro Dana
RAU ANAPregatitoare CEAndro Dana
SCHIAU ANGHEL VLAD RADUPregatitoare CEAndro Dana
STOIAN RALUCAPregatitoare CEAndro Dana
PITU EDUARDII AIAVRAM ELENA
SAVU CATALINII CISTEF FLORINA
GAISEANU DANIELAIII CIMUNTEAN VIRGINIA
GOSA ALEXANDRU Pregatitoare AIMARGINEAN SORINA
DUNA MAYAPregatitoare CIAndro Dana
MARIAN CARINAPregatitoare CIAndro Dana
RUS TEODORAPregatitoare CIAndro Dana
NEGRUTIU ANDREI ALEXANDRUIII AIPOPESCU MARIA
MANU ALEXANDRUIII AIIPOPESCU MARIA
GHEORGHE COSARCA ALEXANDRAIII CIIMUNTEAN VIRGINIA
STANCIU VLADPregatitoare AIIMARGINEAN SORINA
DOBRE SARAI CIICHIVOIU ILEANA
FURDUI ANAI CIICHIVOIU ILEANA
MARC ALEXIAII CIISTEF FLORINA
MUNTEAN SARA CAMELIAIII CIIMUNTEAN VIRGINIA
UNGUREANU ARISIII CIIMUNTEAN VIRGINIA
VASILESCU EMMAIII CIIMUNTEAN VIRGINIA
BUTA TIMEEAPregatitoare AIIMARGINEAN SORINA
RUSTOIU VLADIMIRPregatitoare AIIMARGINEAN SORINA
MURESAN IUSTINPregatitoare CIIAndro Dana
PAUL ANDREIAPregatitoare CIIAndro Dana
ROMCEA MARAPregatitoare CIIAndro Dana
MARIAN SOPHIEIII CIIIMUNTEAN VIRGINIA
GINJU DARIAPregatitoare AIIIMARGINEAN SORINA
VESA ALEXANDRUIII AIIIPOPESCU MARIA
PATRASCANU MATEIPregatitoare CIIIAndro Dana
DAVID HORIAIV AMDOBROTA MARINELA
DOBRE ARIANAIV AMDOBROTA MARINELA
ROMAN DENISIV CMBULAC MUNCUS CRISTINA
GLIGOR RARESPregatitoare AMMARGINEAN SORINA
MERA DAVID Pregatitoare AMMARGINEAN SORINA
POPESCU CEZARAPregatitoare AMMARGINEAN SORINA
VESA STEFANPregatitoare CMAndro Dana

Inapoi la centrele de concurs