Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bodea AlexiaI A100Boit Daniela
Draghiciu TeodoraI A100Boit Daniela
Dragosin AndreeaI A100Boit Daniela
Ianos ElisI A100Boit Daniela
Marean TudorI A100Boit Daniela
Neacsu DenisaI A100Boit Daniela
Vintan SergiuI A100Boit Daniela
Metesan DenisI A95Boit Daniela
Bodea AlexiaI A90Boit Daniela
Cioanca DariaI A90Boit Daniela
Demian TudorI A90Boit Daniela
Veleu CristianI A90Boit Daniela
Borza MaraI B100Pop Felicia
Burlacu DanaI B100Pop Felicia
Morar MadalinaI B100Pop Felicia
Vatajelu BiancaI B100Pop Felicia
Babin VladI B95Pop Felicia
Sibisan RaulI B90Pop Felicia
Raileanu EmmaI B85Pop Felicia
Butu TudorI B80Pop Felicia
Dobrescu AlexandraI C100Chira Carmen
Roman RaysaI C80Chira Carmen
Serdean EduardI C80Chira Carmen
Muntean DianaI C70Chira Carmen
Jorja LarisaII A100Draghici Maria
Deaconu SabinaII A95Draghici Maria
Precup AlexandraII A95Draghici Maria
Botoiu MihaiII A85Draghici Maria
Bistrae BogdanII A80Draghici Maria
Paraschivescu SofiaII A80Draghici Maria
Daramus MiriamII B100Nica Iulia-Liana
Petrea MihaelaII B100Nica Iulia-Liana
Ruja DariaII B92.5Nica Iulia-Liana
Bala CristianII B90Nica Iulia-Liana
Cioruta AlexandruII B90Nica Iulia-Liana
Fratean LuisaII B90Nica Iulia-Liana
Tolan AndreeaII B87.5Nica Iulia-Liana
Ivan AlexandraII B70Nica Iulia-Liana
Bratean RobertII C100Utiu Ileana
Suciu ArianaII C95Utiu Ileana
Aldea AndreeaII C90Utiu Ileana
Suciu DenisII C90Utiu Ileana
Toldea GeorgeII C85Utiu Ileana
Borza BogdanII C80Utiu Ileana
Dicu LucasII C80Utiu Ileana
Man TudorII C65Utiu Ileana
Tabacaru AndreiII CParticipantUtiu Ileana
Traxler KarinaII CParticipantUtiu Ileana
Seicean StefaniaII CParticipantUtiu Ileana
Bordea HarisIII A100MINDROC NICOLETA
Buzdugan DariaIII A100MINDROC NICOLETA
Ispas LarisaIII A100MINDROC NICOLETA
Oancea TheodoraIII A100MINDROC NICOLETA
Savu Ana MariaIII A100MINDROC NICOLETA
Ursales LaviniaIII A100MINDROC NICOLETA
Vintan AndreeaIII A100MINDROC NICOLETA
Costea OanaIII A99MINDROC NICOLETA
Sicoie TeodoraIII A99MINDROC NICOLETA
Stanciu DenisaIII A99MINDROC NICOLETA
Jurca AndreiIII A98MINDROC NICOLETA
Popa AlexiaIII A98MINDROC NICOLETA
Oprica IulianIII A91MINDROC NICOLETA
Falamas AlvaroIII A90MINDROC NICOLETA
Mora AlexandraIII C98Noja Mihaela
Malan RobertIII C95Noja Mihaela
Felea GeorgeIII C90Noja Mihaela
Franc AlexandruIII C85Noja Mihaela
Spiridon AndreeaIII C85Noja Mihaela
Burta PaulaIII C82Noja Mihaela
Roman MayaIII C80Noja Mihaela
Huter MartinIII C78Noja Mihaela
Dinet OliviaIV B100Rusu Viorica
Lazar HoratiuIV B100Rusu Viorica
Banoi DavidIV B95Rusu Viorica
Rusu DenisIV B95Rusu Viorica
Burja ElenaIV C100Borsan Florina
Morar CodrutaIV C100Borsan Florina
Paven EduardIV C100Borsan Florina
Timbus TeodoraIV C100Borsan Florina
Beldean OliviuPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Cioara Razvan AdrianPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Cornea CarlaPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Hisu KarinaPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Opincariu George TudorPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Oprut AnamariaPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Pasca AndreeaPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Stef SimonePregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Stoia StefanaPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Tomestean Albert AlexandruPregatitoare A100Muresan Ioana-Maria
Oros AlexandruPregatitoare A97Muresan Ioana-Maria
Chirila Luiza Georgiana Pregatitoare A95Muresan Ioana-Maria
Jurca Tania ElenaPregatitoare A95Muresan Ioana-Maria
Paven TeodoraPregatitoare A95Muresan Ioana-Maria
Sava DavidPregatitoare A95Muresan Ioana-Maria
Tripsa AlexiaPregatitoare A95Muresan Ioana-Maria
Giurca ElizaPregatitoare A92Muresan Ioana-Maria
Radu Catalin AndrewPregatitoare A90Muresan Ioana-Maria
Tanislav DianaPregatitoare A90Muresan Ioana-Maria
Onita Sara-MariaPregatitoare A87Muresan Ioana-Maria
Csiki EmmaPregatitoare A85Muresan Ioana-Maria
Hulea TaniaPregatitoare A85Muresan Ioana-Maria
Boitor PavelPregatitoare A77Muresan Ioana-Maria
Agape FlaviusPregatitoare A75Muresan Ioana-Maria
Bobaila MariaPregatitoare B100Voina Gabriela
Buzgure FlaviusPregatitoare B100Voina Gabriela
Chirila AlecsandruPregatitoare B100Voina Gabriela
Cucereanu RobertoPregatitoare B100Voina Gabriela
Dejanschi TudorPregatitoare B100Voina Gabriela
Demeny RalucaPregatitoare B100Voina Gabriela
Fodor PaulPregatitoare B100Voina Gabriela
Rus BiancaPregatitoare B100Voina Gabriela
Schiau AlexandruPregatitoare B100Voina Gabriela
Muntean AuraPregatitoare B99Voina Gabriela
Nedici DeanPregatitoare B97Voina Gabriela
Dobre MarianaPregatitoare B95Voina Gabriela
Dreghiciu LauraPregatitoare B95Voina Gabriela
Gosa DavidPregatitoare B95Voina Gabriela
Oaida NaidinePregatitoare B95Voina Gabriela
Podar DavidPregatitoare B95Voina Gabriela
Crisan CarmenPregatitoare B93Voina Gabriela
Dusa AlexandraPregatitoare B93Voina Gabriela
Biris AndreiPregatitoare B85Voina Gabriela
Bortes IosifPregatitoare C100Traxler Ionela
Bota GabrielPregatitoare C100Traxler Ionela
Bota Mihai Pregatitoare C100Traxler Ionela
Buzduganaru LorenaPregatitoare C100Traxler Ionela
Chira ElenaPregatitoare C100Traxler Ionela
Corlea NataliaPregatitoare C100Traxler Ionela
Cristea BogdanPregatitoare C100Traxler Ionela
Dominte DariaPregatitoare C100Traxler Ionela
Gemanescu NicoletaPregatitoare C100Traxler Ionela
Moraru TeodorPregatitoare C100Traxler Ionela
Sinc DavidPregatitoare C100Traxler Ionela
Canija TudorPregatitoare C97Traxler Ionela
Bota IonelaPregatitoare C95Traxler Ionela
Tarnovean DianaPregatitoare C95Traxler Ionela
Manta IoanPregatitoare C92.5Traxler Ionela
Helciug DaliaPregatitoare C90Traxler Ionela
Sipos Pascariu YanisPregatitoare C87.5Traxler Ionela
Gerngross AlexandruPregatitoare C85Traxler Ionela
Oprita EduardPregatitoare C85Traxler Ionela
Juchi CarinaPregatitoare C76Traxler Ionela
Duzel RazvanPregatitoare C72.5Traxler Ionela
Condurache AndreiPregatitoare C69.5Traxler Ionela
Fratean PatrikPregatitoare C67.5Traxler Ionela

Inapoi la centrele de concurs